Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Anlamıyorum

Beyler şöyle bı sıkıntım var.Aslında sıkıntının ne olduğunu TAM olarak çözemedim.Bir kızla konuşuyorum kız benden etkileniyor ama gerisi yok sanırım iyi bir insan olduğum için bilmiyorum anlamadım hala, arkadaş olarak görüyorlar kızın otobüste gotunu bile ellerim mesela ama yok yani ilerisi .belki arkadaş olarak görmüyorlar onu da bilmiyorum şimdi kızın derdini de dinlemiyom ki sevgilisini de anlatamaz bana baştan uyariyorum.anlamıyorum konuyu cinsellige getiremiyorum kino filan var ama olmuyor neden olabilir sizce .kizlarin hepsi (neredeyse) benden hoşlanıyordur yolda yürürken bile hissediyorum gel beni sık gibisinden bakış atanları aq bilmiyom (belki böyle birşey yoktur ama ne olduğuna inanırsanız o olursunuz sonuçta) neyse yani beyler anlamiyorum kızla konuşmamın analizini yapıyorum hata bulamıyorum yani beta erkeklik yok aq rahat, istediğini yapan, özgüvenli,işi gücü olan biriyim.sanirim bir tık geride kalıyorum adım atmıyorum ama eğer sorun buysa nasıl adım atilir onu bilmiyorum yani ne adımı?? Ya da belki buda bı shit testtir dimi.ama shit test olsa yine geçerim çünkü kız bol ama anlamıyorum varsa fikriniz belirtin.kizlarla konuşurken umursamıyorum çok fazla yani nasıl desem tasak geciyorum yani eglenmeme bakiyorum belkide çok eglenmedendir bilmiyom. dediğim gibi fikriniz varsa belirtin.

Beyler şöyle bı sıkıntım var.Aslında sıkıntının ne olduğunu TAM olarak çözemedim.Bir kızla konuşuyorum kız benden etkileniyor ama gerisi yok sanırım iyi bir insan olduğum için bilmiyorum anlamadım hala, arkadaş olarak görüyorlar kızın otobüste gotunu bile ellerim mesela ama yok yani ilerisi .belki arkadaş olarak görmüyorlar onu da bilmiyorum şimdi kızın derdini de dinlemiyom ki sevgilisini de anlatamaz bana baştan uyariyorum.anlamıyorum konuyu cinsellige getiremiyorum kino filan var ama olmuyor neden olabilir sizce .kizlarin hepsi (neredeyse) benden hoşlanıyordur yolda yürürken bile hissediyorum gel beni sık gibisinden bakış atanları aq bilmiyom (belki böyle birşey yoktur ama ne olduğuna inanırsanız o olursunuz sonuçta) neyse yani beyler anlamiyorum kızla konuşmamın analizini yapıyorum hata bulamıyorum yani beta erkeklik yok aq rahat, istediğini yapan, özgüvenli,işi gücü olan biriyim.sanirim bir tık geride kalıyorum adım atmıyorum ama eğer sorun buysa nasıl adım atilir onu bilmiyorum yani ne adımı?? Ya da belki buda bı shit testtir dimi.ama shit test olsa yine geçerim çünkü kız bol ama anlamıyorum varsa fikriniz belirtin.kizlarla konuşurken umursamıyorum çok fazla yani nasıl desem tasak geciyorum yani eglenmeme bakiyorum belkide çok eglenmedendir bilmiyom. dediğim gibi fikriniz varsa belirtin.

Gereken ilgi işaretlerini aldığında adım atmazsan ne işe yarar tüm o konuşmalar etkilenmeler. Cinselliğe getirememe sebebin eğer senden kaynaklıysa bu kararsızlıktır bunu aşmak için gereken işaretleri gördüğünde düşünmeden arzularına yönelmelisin, zaten bariz işaretler veriyorsa ki kino filan var demişsin tersleneceğini düşünmüyorum. Terslenirsen de kızın senle amacının ne olduğunu anlamış olursun. Asıl sorunu net bir şekilde ifade edebilirsen daha farklı yöntemler önerebilirim.

"Tüm kızlar benden hoşlanıyor"

Senin sorunun bu tüm kızlar senden hoşlanmıyor sen öyle zannediyorsun en ufak bir bakışı, gülüşü, kelimesi sende yanlış algılara sebep oluyor (ergenlikte normal böyle şeyler) ve hiç biriyle de yüzleşemediğin için kafanda böyle bir duvar oluşturmuşsun. Bir kıza gidip reddedilsen o "herkes benden hoşlanıyor" duvarı çökeceği için kızlarada yakınlaşmaktan korkuyorsun.

Bu şeye benziyor "el yumruğu yemeyen kendi yumruğunu balyoz sanarmış"

Yapamıyorsan manitanı bana pasla

İlk önce şu sikik egonu ve kibrini kır, sonra amacın neyse çekinmeden ona odaklan.
Sikişmek mi istiyorsun?
Kıza sikecekmiş gibi bak ve ona öyle sokul.
Sen kendini nasıl gösterirsen, öyle algılanırsın!

Dostum cümlelerinden pek bir şey anlayamadım, bir kesinti var sürekli, yani anlayabildiğim kadarıyla bir kızla meseleyi ileri taşıyamıyorsun (Anlamadıysam anlat, yardımcı olmaya çalışırım) bence senin sorunun ezbere gittiğin terimlerin ileriye taşıyacağını düşünüyorsun. Terimleri ezberlemen bir işe yaramaz karakterine oturtman gerekiyor.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8