Alfaloji Forum

Sitemize hoş geldiniz.

Antalya Saha Raporu

Merhaba beyler.Normalde saha raporu paylaşmam.Çünkü aşağı yukarı benzer dialoglar olur ama bu set biraz farklı geçtiği için ve özellikle set açmaya yeni başlayan arkadaşlar için oldukça öğretici olacağını düşündüğüm için paylaşmaya karar verdim.Burada tek bir kız, sahada çok fazla karşılaşacağınız shit testlerin bir çoğunu savurdu.Aradan birkaç hafta geçtiği için konuşmaların tamamını birebir hatırlayamıyorum.Fakat önemli kısımları hatırladığım kadarıyla yazacağım;
Caddede yürürken yolun karşısında dikkat çekici giyim tarzı olan güzel bir kız gördüm.Telefonuna dalmış bir şekilde yürüyordu ama buna rağmen hızlı gidiyordu.Hemen yolun karşısına geçtim.Yetişmek için nefes nefese kaldım ama yanına varmayı başarıp açılışı yaptım.
B-Ben K-kız

B-Merhaba
K-Merhaba
B-Az önce yolun karşısından geçerken seni gördüm.Tarzın çok dikkat çekiciydi.O yüzden gelip merhaba demek istedim.
K-Teşekkür ederim.
B-Büyük ihtimalle sen tasarımcısın yada ressamsın
K-Telefonumdakileri gördün değil mi?
B-O kadar uzaktan telefonun ekranını nasıl görebilirim?
K-Evet resimle uğraşıyorum.
B-(Burada resmin insanın psikolojisini nasıl etkilediğiyle ilgili kısa bir konuşma yapıyorum)
K-Aslında resmi,hobi olarak yapıyorum.Asıl mesleğim mühendislik.
B-Yani sürekli matematikle uğraşıyorsun.Çok sıkıcıymış.
K-Hayır hiçte sıkıcı değil (Meydan okuma)
B-O bölümü okumam için kafama silah dayamaları gerek (restine rest)
Sonrasında biraz meslek muhabbeti yapıyoruz.Ardından kız shit testleri savurmaya başlıyor.
K-Sen çok küçük görünüyorsun (1. Shit test)
B-Genç göründüğümü duymak beni mutlu etti.
Sonrasında kızın yaşını tahmin etmeye çalışıyorum ve gerçek yaşını duyunca şok oluyorum.Kız göründüğünden 10 yaş büyük çıkıyor.
B-Asıl küçük görünen sensin.Demekki stressiz bir hayatın var.
K-Hayır tam tersi.Hayatım çok stresli.
B-O zaman bu kadar genç görünmenin sırrı nedir?
K-Bir sırrı yok.
B-Demek sırrını benimle paylaşmıyorsun.Öyle olsun.(Burada trip atıyorum.Gidecekmiş gibi yapıyorum)
K-Sen böyle her kızla konuşurmusun? (2. Shit test)
B-Sadece çok beğendiklerimle konuşurum.
K-İnstagramdan tanışmak isteyen çok erkek oluyor ama böyle tanışmaya gelen hayatımda ilk defa başıma geliyor.
B-instagramda tanışmak özgüvensiz erkeklerin işi.Bence bir erkek gerçek hayatta beğendiği kızın karşısına çıkıp konuşabilmeli.
K-Sen benim kankama çok benziyorsun (3. Shit test.Friendzone'a atma denemesi)
B-Umarım o kişi platonik aşkın falan değildir.
Kız gülüyor ve arka arkaya ilgi işaretlerini veriyor.
Biraz daha konuştuktan sonra kahve içmeye gidiyoruz.
Sonuç olarak sahada shit testlere karşı uyanık olun.Kızlar sizin duygusal gücünüzü sonuna kadar zorlayacaktır.Buna hazırlıklı olun.Herkese başarılar

Sk3ll

Ayın En Aktif Üyesi
Merhaba beyler.Normalde saha raporu paylaşmam.Çünkü aşağı yukarı benzer dialoglar olur ama bu set biraz farklı geçtiği için ve özellikle set açmaya yeni başlayan arkadaşlar için oldukça öğretici olacağını düşündüğüm için paylaşmaya karar verdim.Burada tek bir kız, sahada çok fazla karşılaşacağınız shit testlerin bir çoğunu savurdu.Aradan birkaç hafta geçtiği için konuşmaların tamamını birebir hatırlayamıyorum.Fakat önemli kısımları hatırladığım kadarıyla yazacağım;
Caddede yürürken yolun karşısında dikkat çekici giyim tarzı olan güzel bir kız gördüm.Telefonuna dalmış bir şekilde yürüyordu ama buna rağmen hızlı gidiyordu.Hemen yolun karşısına geçtim.Yetişmek için nefes nefese kaldım ama yanına varmayı başarıp açılışı yaptım.
B-Ben K-kız

B-Merhaba
K-Merhaba
B-Az önce yolun karşısından geçerken seni gördüm.Tarzın çok dikkat çekiciydi.O yüzden gelip merhaba demek istedim.
K-Teşekkür ederim.
B-Büyük ihtimalle sen tasarımcısın yada ressamsın
K-Telefonumdakileri gördün değil mi?
B-O kadar uzaktan telefonun ekranını nasıl görebilirim?
K-Evet resimle uğraşıyorum.
B-(Burada resmin insanın psikolojisini nasıl etkilediğiyle ilgili kısa bir konuşma yapıyorum)
K-Aslında resmi,hobi olarak yapıyorum.Asıl mesleğim mühendislik.
B-Yani sürekli matematikle uğraşıyorsun.Çok sıkıcıymış.
K-Hayır hiçte sıkıcı değil (Meydan okuma)
B-O bölümü okumam için kafama silah dayamaları gerek (restine rest)
Sonrasında biraz meslek muhabbeti yapıyoruz.Ardından kız shit testleri savurmaya başlıyor.
K-Sen çok küçük görünüyorsun (1. Shit test)
B-Genç göründüğümü duymak beni mutlu etti.
Sonrasında kızın yaşını tahmin etmeye çalışıyorum ve gerçek yaşını duyunca şok oluyorum.Kız göründüğünden 10 yaş büyük çıkıyor.
B-Asıl küçük görünen sensin.Demekki stressiz bir hayatın var.
K-Hayır tam tersi.Hayatım çok stresli.
B-O zaman bu kadar genç görünmenin sırrı nedir?
K-Bir sırrı yok.
B-Demek sırrını benimle paylaşmıyorsun.Öyle olsun.(Burada trip atıyorum.Gidecekmiş gibi yapıyorum)
K-Sen böyle her kızla konuşurmusun? (2. Shit test)
B-Sadece çok beğendiklerimle konuşurum.
K-İnstagramdan tanışmak isteyen çok erkek oluyor ama böyle tanışmaya gelen hayatımda ilk defa başıma geliyor.
B-instagramda tanışmak özgüvensiz erkeklerin işi.Bence bir erkek gerçek hayatta beğendiği kızın karşısına çıkıp konuşabilmeli.
K-Sen benim kankama çok benziyorsun (3. Shit test.Friendzone'a atma denemesi)
B-Umarım o kişi platonik aşkın falan değildir.
Kız gülüyor ve arka arkaya ilgi işaretlerini veriyor.
Biraz daha konuştuktan sonra kahve içmeye gidiyoruz.
Sonuç olarak sahada shit testlere karşı uyanık olun.Kızlar sizin duygusal gücünüzü sonuna kadar zorlayacaktır.Buna hazırlıklı olun.Herkese başarılar
Ben Saha raporları okuyunca mutlu oluyorum ya 🤣
Çok Güzel rapordu
Aynı olsa bile paylaşın ben okurum

Gayet başarılı, bizim ülkede bunları görmek beni mutlu ediyor, iyi sevgilim geliyo diyip bıçaklanmamışsın. Tebrikler bro devamını bekliyoruz.

Gayet başarılı, bizim ülkede bunları görmek beni mutlu ediyor, iyi sevgilim geliyo diyip bıçaklanmamışsın. Tebrikler bro devamını bekliyoruz.
Teşekkürler bro.Dediğin şekilde bir olayla hiç karşılaşmadım ama namus bekçiliği yapmaya kalkan biriyle sıkıntı yaşadım.Bu işte çok düşük bile olsa böyle riskler var tabiki

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8