Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Antrenman Programı

6 günlük program hazırladım. 6 hafta kadar sürecek. Bunu buradan paylaşmayı beceremedim. Bu yüzden özelden yazarsanız E- tablo kopyasını gönderebilirim.
Genel olarak düşünüp yazdım 3-4 ay spor geçmişi olan gelişim görmeyen herkes için gelişim sağlayacak diye düşünüyorum. Önceki yazdığım yazıları da okuduysanız kafanızda pek bir soru olmayacaktır. Genel olarak hacimin ve stresin artarak ilerlediği bir blok. Kalorileri her hafta arttırarak uygulayacaksınız. Zaten whatsapptan atıcam. Oradan da anlatırım.

Ayrı olarak yardım almak isteyen disiplinli olarak spor yapan kişiler için standartları yüksekse ücretsiz olarak koçluk yapmayı düşünüyorum. Buradan benim çıkarım tecrübe kazanmak. Daha önce bir iki kişiye yardım ettim Hepsi saldı işi çünkü istedikleri şey o değil. Onun dışında ben sporu yapıp geçiyorum detaylar çokta önemli değil diyenler bloğu alır yapar klasik tavuk pilav devam eder. 3 veya max 5 kişi ye uzun süre takip etmek üzere yardım etmek istiyorum.
Mesaj atarsanız iki konu içinde numaramı vereceğim.
Artık nadir olarak spor konusunda yazacağım Böyle arada çıkan medya kolpalarını vs açıklarız. Onun dışında 6 yıldır falan watpad’an falan bu sitenin kitabını okuyarak bu alfacılığı öğrenmiştim Sitenin gözümde iyi bir değeri vardır. Farklı konulara daha çok yöneliceğim. Görüşürüz 👋

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8