Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Arkadaş çevresi

Normalde hiç böyle bir sorun yaşamadım fakat şöyle bir baktığımda artık arkadaşlarım beni çağırmaz oldu ve galiba değerim düşüyor 😂 sizcede ne yapmalıyım ?

Arkadaşlarını karşına alıp veya mesaj atıp; Beyler siz hayırdır diye konuya girebilirsin. :d

Beni istemeyen bir insanı ben asla istemem karşıma alma fikri filan saçma geliyor , çok ve boktan bir hayat yerine tek ve güzel bir hayatı tercih ettim.

Bu hayatında yaşayabileceğin olağan olaylardan.Ben şahsen başka arkadaşlar ediniyorum öyle olunca vs.Arkadaştan çok ne var dünyada :D
Zaten zedelenmiş bir ilişkiyi ilerletemediğin gibi bu da ilerlemez bence.

Belkide değerin arttığı için seni kıskanıp yanlarına alamıyorlardır. Seni istemeyeni sen neden istiyorsun?

Belkide değerin arttığı için seni kıskanıp yanlarına alamıyorlardır. Seni istemeyeni sen neden istiyorsun?
Buda ayrı bir bakış açısı dostum ama ortamdan bir kişi ile küstüğüm için onun yanında olmayı tercih ettiler 😂 bende uğurladım

Arkadaşların arasında tercih yapan arkadaşlara sahipmişsin. Bence takma kafaya ki takmıyor gibisin de

Normalde hiç böyle bir sorun yaşamadım fakat şöyle bir baktığımda artık arkadaşlarım beni çağırmaz oldu ve galiba değerim düşüyor 😂 sizcede ne yapmalıyım ?
Hiç arkadaşsız kalmayan biri olarak söylüyorum.

1) Hobilerin olsun

Futbol, basketbol ve fitness a gittiğimde en az 4 - 5 kişiyle tanışıyorum ve aktiviteden sonra beraber yemek falan yiyelim diyorum hem benden iyi olanlarla daha samimi oluyorum hem de o aktivetiye yaparken yalnız kalmıyorum, yeni şeyler öğreniyorum.

2)Arkadaşlarının arkadaşı

Böyle de 2 - 3 tane kardeşim dediğim var. Her arkadaş yeni birileriyle tanışmak için kapı gibidir. Hem ortak arkadaşınız olduğu için daha kolay samimi olursun.

İyi forumlar :)

Buda ayrı bir bakış açısı dostum ama ortamdan bir kişi ile küstüğüm için onun yanında olmayı tercih ettiler 😂 bende uğurladım
Aslında bunda da değer meselesi etkili. Eğer seni çekemiyorlarsa ezmek için ne olursa olsun senin karşındaki tarafı savunurlar.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8