Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Arkadaş Ortamı

Beyler 20 yaşına geldim.O kadar zaman içinde bir tane bile dost diyeceğim bi adam çıkmadı.Arkadaşlarımın çoğu şuan ekiyorlar beni.Buluşalım diyorum bilmem o kızla buluşacam vs.Milletin arkadaşları gezip eğleniyor.Benimkilerde kaçıyor amk.Corona mevzusu olduğu içinde baya sıkıntıdayım zaten.Sizce neden bu durum oluyor bende?

Benzer amaçlara sahip insanlar bulman senin için daha iyi olacaktır. Mentaliteniz uyuşmalı. Erkek erkeğe geçirilen samimi vaktin değerini anlayabilen insanlara rastlarsan arkadaş olmaya çalış. Ama dikkat et bu elemanların aklı fikri karı kız muhabbeti olmasın. Zor bişey belki ama elbet denk gelirsin :)

Beyler 20 yaşına geldim.O kadar zaman içinde bir tane bile dost diyeceğim bi adam çıkmadı.Arkadaşlarımın çoğu şuan ekiyorlar beni.Buluşalım diyorum bilmem o kızla buluşacam vs.Milletin arkadaşları gezip eğleniyor.Benimkilerde kaçıyor amk.Corona mevzusu olduğu içinde baya sıkıntıdayım zaten.Sizce neden bu durum oluyor bende?
kankam illa sokakta kız arama çık dışarı ara gözlemle sonra grubun yanına git örnek veriyorum; bir avm desin gidip kendini tanıt ve tek takıldığını söyle ve bir şeyler yapmayı teklif et tabi bunu bar gibi yerlerde yapsan daha rahat olur kimse terslemez ama pozitifsen ve
unutma bunu çok konuşma onlar konuşsun ama sessizde kalma ayarında olsun :)
keyfine bak kankam ;)
yaşımın küçük olmasına takılma ;)

Dışarıda insanlarla tanışmaktan korkma. İnan tanımak zorunda kaldıklarındansa tanımayı seçtiğin insanlarla daha sağlam arkadaşlıklar kurabilirsin. Sevdiğin bir şarkıyı hoparlörde açan adamın yanına otur. Şapkasını beğendiğin adamla sohbet aç. Kendine yeni insanlar bul. Kendi hayatını yarat. Bir daha mı gelecen dünyaya😉

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8