Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Arkadaşımın Oneitis Yaptığı Kız

Rew

9 senelik bir arkadaşım var kendisi harika bir heriftir. Ama gelin görün ki bir kızı çok fena oneitis yaptı. Her gün adını sayıklıyor, kizdan bahsediyor durmaksızın, çok alakasız bir şey bile olsa kıza bağlayıp "aa x'de böyle böyle yapıyor" diye lafa atlayıp kızdan bahsetmeye çalışabiliyor. Kendisinin fişini çekmeyi pek çok defa denedim. Kırmızı haptan bahsettim. Hipergamiden, kadın ve erkeklerin ilişkilere bakış açılarındaki farklardan, kadının çerçevesine girmemekten ve ödül benim mantığından ama olmadı. Yaklaşım değiştirip kızla sadece yatmak istediği icin birlikte olmak istediğinu söyletmeye çalıştım ama buna da 'sadece gözlerine bakarak mutlu olabildiğim biri ile neden birlikte olduğumu açıklama ihtiyacı duymuyorum' gibi bur cümle sarf etti. Hatta bir iki defa beni kızı kendime istemekle ve ikisinin ilişkisini bozmaya çalışmakla suçladı. 9 senelik arkadaşlığımı çöpe atmak istemiyorum ama arkadaşımı fişten çekmek için aklıma daha başka fikir gelmiyor. Buradan da bir şey çıkmazaa mecburen hayatımdan çıkartacağım sizce en iyi yaklaşım ne ?

9 senelik koskoca bir ilişkiyi arkadaşının bir davranışı yüzünden bitirmek pek de mantıklı bir davranış değil dostum.Bu onun hayatı sen ona tavsiyeni,önerini yapmışsın.Ha nasıl olur arkadaşına dersin sen bu kızla konuşmaya devam edeceksen benim yanımda bu kız hakkında konuşma ben bu ilişkiye sıcak bakmıyorum,detaylarını duymak istemiyorum.Seni dinlerse ne ala,dinlemezse tercih senin...

Bence hiç karışma kendisi acı şekilde tecrübe etsin.

Benimde bir arkadaşım var oda kız arkadaşının olmamasından şikayetçi ona anlattım olayları.

+Çok iyi birisiyim hiçbir kız bana bakmıyor" dedi.

-"Kadınlar iyi yada kötüyü algılayamaz onlar sadece senin güçlü yada güçsüz olduğunu algılar ve sen güçsüz adamsın bu yuzden kızlar kaçıyor senden" dedim. Söylediğim bu laf üzerine

+"Olsun beni böyle sevecek kadın bulucam" dedi.

-"Elbette bulucaksın kadın güzelliğini güçlü adamlarla harcıyacak, sana ise kadının en çirkin haliyle baş etmek kalıcak" dedim.

Bu son lafıma baya sinirlendi, çünkü kendiside gerçeklerin farkında sadece değişimden korkuyor.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8