Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Arkadaşlar yardım

Selam beyler buraya geleli çok olmadı hayatıma güzel şeyleri katabildiğimi düşünüyorum okuma alışkanlığı vs. Fakat hayatımdan tüm zararlı alışkanlıkları çıkartmama rağmen hala fapi bırakamadım. Bırakmaya çalışıyorum en fazla 2 hafta tutabiliyorum. 2 hafta sonunda bozuyorum. Neyseki p*rno alışkanlığım yok. Fakat faptan kurtulamıyorum. Düzenli bir cinsel hayatımın olmamasından kaynaklanıyorda olabilir belki. Sizler fapten kurtulurken nasıl bir yol izlediniz? Bana yardım edebilir misiniz?

İradeni bastırmayı denemelisin şuanda 15 gün oldu ama aklıma ne zaman cinsel içerikli şeyler gelse dışarı çıkar kapıda otururum yada arkadaşlarımın yanına giderim birde sosyal medya bu konuda çok önemli ne zaman instagrama girsem p*rn izlemeye tevşikli videolar çıkıyodu bu süreci başlattığımda instagramıda dondurdum ve sildim şuanda film izlicek vakitte buluyorum kitap okuyacak vakitte sende denemelisin tabi sıkılmazsan :)

Selam beyler buraya geleli çok olmadı hayatıma güzel şeyleri katabildiğimi düşünüyorum okuma alışkanlığı vs. Fakat hayatımdan tüm zararlı alışkanlıkları çıkartmama rağmen hala fapi bırakamadım. Bırakmaya çalışıyorum en fazla 2 hafta tutabiliyorum. 2 hafta sonunda bozuyorum. Neyseki p*rno alışkanlığım yok. Fakat faptan kurtulamıyorum. Düzenli bir cinsel hayatımın olmamasından kaynaklanıyorda olabilir belki. Sizler fapten kurtulurken nasıl bir yol izlediniz? Bana yardım edebilir misiniz?
Tamam meşgul ol ama düzenli cinsel ilişkinin olmasınada dikkat et. Elini sikmek yerine düzenli cinsel ilişkiye girmeni öneriyorum. Ne kadar cinsel ilişki yaşarsan daha çok testosteron da artışlar gibi, daha motivasyonlu hissedersin.

Son düzenleme:
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8