Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Artık Paylaşımlarımı Kısıtlıyorum

İşte bu yüzden tonlarca kez diyoruz ki "SAHA GÖREVLERİNE ÇIKIN".

Öğreniyorlar okey sıkıntı yok biraz daha öğreniyorlar tamam sıkıntı yok daha çok öğreniyorlar sıkıntı başlıyor. E abi sen öğrendiğin ilk mevzuyu bir saha görevinde dene ?

Bütün görevleri biz vermek zorunda değiliz. Diyelim ki basit bir taktik öğrendin git dene , geliştir kendine özel yap. Bu kasıntı ne anlamıyorum.

Herhalde bir kıza selam verince pipilerinden asıp idam edileceklerini falan sanıyorlar :D
Linç edilmekten korkuyorum mesela ben, daha önce birkaç deneyimim oldu sahada ve pek de iyi sonuçlanmadı. İç anadolunun bağrındaki insan nasıl çıksın sahaya :D türbanlı teyzelere mi set açıyım götü kalkıp kezbanlara mı? Ortam lazım saha için, öğrendiklerimizi ancak saha da uygulayabiliriz saha için de ortam gerekli oluyor mecburen.

Bunlar genelde küçük yaşta kısıtlanan onu öyle yapma bunu yapma diye baskı olan tiplerde oluyor. Çevremde karşı cinse saat sormaktan bile çekinenler var. Bir kızla konuşacağı veys buluşacağı zaman illa sende gel benimle diye bakıcılığını yapmamı isteyene doğru uzayıp gidiyor. Ağaç yaşken eğilir sözünü bu durumlarda çok daha iyi anlıyorum. Küçüklükten olmazsa eğer ilerde çok daha büyük sıkıntılar oluyor. O yüzden bu siteyi kesfettiğimden beri noksan olduğum veya öyle hissetiğim çoğu şeyi başlık dahi açmadan bulabiliyorum ki diğer kullanıcılarda çok rahat okuyup işleve dökerse cidden hayatları çok daha iyi olabilir kanatindeyim. ?

Bak zaten şöyle bir şey var kimse buralara kadar anasının karnından çıktığı gibi ulaşmadı. Misal ben (evet kendimi satıyorum) lisenin başlarında red pill , pua vs. konulara merak sardım nerdeyse 4-5 senedir bu işin içindeyim ilk setimi 2. senemin sonunda açtım bunun sebebi ise korkuydu.

Ben yıkıktım oğlum bildiğin yıkıktım ben bile başardım dostlarım sizin eksiğiniz ne ki ?

Kafalarına sürekli bunu sokmaya çalışıyorum fakat anlamıyorlar be bro hala tonlarca korkuyla ilgili konu açılıyor yanıtlamak istemiyorum abi.

Linç edilmekten korkuyorum mesela ben, daha önce birkaç deneyimim oldu sahada ve pek de iyi sonuçlanmadı. İç anadolunun bağrındaki insan nasıl çıksın sahaya :D türbanlı teyzelere mi set açıyım götü kalkıp kezbanlara mı? Ortam lazım saha için, öğrendiklerimizi ancak saha da uygulayabiliriz saha için de ortam gerekli oluyor mecburen.

Bunun için bence her şehirde illaki 1 2 kişi vardır onlarla tanışıp saha yapmaya beraber çıkmalı kanat gibi bir nevi böylelikle daha verimli olur. Birbirimizin eksik ve noksan yanlarını görür onları daha iyi hale getirip gün sonunda raporları buraya yazmak daha verimli olur. Hem sosyal çevre açısından ve fikir alışverişi için çok güzel olur diye düşünüyorum.

Adana'da oturmaktayım durumunu az çok anlıyorum. Özal gibi zengin semtlerinde açılış yapıyorum veyahutta yazı bekliyip yazın açılışlarımı yapıyorum.

Yapmak isteyen her zaman yapar dostum.

Bak zaten şöyle bir şey var kimse buralara kadar anasının karnından çıktığı gibi ulaşmadı. Misal ben (evet kendimi satıyorum) lisenin başlarında red pill , pua vs. konulara merak sardım nerdeyse 4-5 senedir bu işin içindeyim ilk setimi 2. senemin sonunda açtım bunun sebebi ise korkuydu.

Ben yıkıktım oğlum bildiğin yıkıktım ben bile başardım dostlarım sizin eksiğiniz ne ki ?

Kafalarına sürekli bunu sokmaya çalışıyorum fakat anlamıyorlar be bro hala tonlarca korkuyla ilgili konu açılıyor yanıtlamak istemiyorum abi.
Benim olayım biraz daha farklı. Ben kız meslek lisesu okudum 2000 kişilik okulda 50 erkektik. Her cinsten kızla konuşuyordum ister istemez sen konuşmasan bile onlar geliyordu. Erkek az olduğu için değeriydik onlara göre. O yüzden analiz etme fırsatım çoktu ve sagolsunlar her haltlarini görme şansı elde etmemi sağladılar. Kızlar konusunda bir problemim yok Allaha şükür. Burayıda çok rastgele keşfettim 1.5 2 aydır ortamdayım ama keşke daha önce tanısam çok daha farklı olurmuş diye içimden geçirmiyor değilim.

Fazla yorum atmasamda konuları takip ediyorum. Özel bölgeye giriş iznim yok. Banada mesaj atarsan sevinirim

Kuşçubasi eline sağlık kardeşim sen yaz biz öğrenmek istiyoruz sen kendini bilmezlerin dediklerini kaale alma.(y)

@Kuşçubaşı yazı yazmayı bırakmamın en büyük sebebi buydu ne yazık ki... Burada karakter gelişimiyle alakalı bir ton dil dökmemize rağmen hala kuzenine açılış yaptığını yazan tipler falan çıkıyordu ne yazık ki.

Forumda kalite kokan 3-5 adamdan birisini kaybetmiş oldunuz arkadaşlar, özel bölge izni bize de çıkarsa bir gün nasipleniriz inşallah :)

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8