Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

ARTIK YETER!!!!

Ulan artık sıkıldım herkes bir öneri ne biliyim bir fikir istiyor anlamıyorsunuz Alfalık bu değil alfalık öğrenerek yaşayarak öğrenilir ve davranılır herkes olmak istediği kişi gibi davranıyor aslında kendimiz olsak belkide o karakterden katlarca kez üstün olacağız Tyler Druden şu efsane sözünü hatırlayın.
burada, yaşayan en güçlü ve en zeki erkekleri görüyorum. bu potansiyeli görüyorum. ve hepsi heba oluyor. lanet olsun!.. bütün bir nesil benzin pompalıyor, garsonluk yapıyor yada beyaz yakalı köle olmuş. reklamlar yüzünden araba ve kıyafet peşinde... nefret ettiğimiz işlerde çalışıp, gereksiz şeyler alıyoruz... bizler tarihin ortanca çocuklarıyız. bir amacımız yada yerimiz yok. ne büyük savaşı yaşadık nede büyük buhranı. bizim savaşımız ruhani bir savaş. en büyük buhranımız hayatlarımız... televizyonla büyürken milyoner film yıldızı yada rock yıldızı olacağımıza inandık ama olmayacağız. bunu yavaş yavaş öğreniyoruz. ve o yüzden çok çok kızgınız...
evet bir çoğumuz anladı bu felsefeyi Bizim Savaşımız kendimizle başkasıyla değil Eğer bu savaşı kazanırsak özgürlüğümüzü buluruz kendimizi olmak istediğimiz kişiyi buluruz aynaya bakınca ne görüyorsunuz olmak istediğiniz Alfa karakteri mi? yoksa hiç bir şeyi mi? cevap basit ve buna sen karar vereceksin eninde sonunda bir cevap vereceksin o güne kadar kaç ya da kendinle yüzleş kendini bil olmak istediğin kendini bil ve harekete geç ufak bir başlangıç bile yeterli ama asla durmamalısın durursan kaybedersin...

Bir yıl önce tam bir doğal alfaydım ve haberim bile yoktu bu kavramlardan, sadece eğlenceme bakıp hayallerimdeki hayatı yaşıyordum. Her şey kolaydı, hayatı eğlence olarak görüyordum her an eğlencenin tadını çıkarıyordum, yüzümden gülümseme eksik olmazdı. Para, lüks, kıyafet her şey çok basitti hem de yaşımın çok küçük ve hayatın sözde çok büyük olmasına rağmen.

Tabi legal yollardan kazanmadığımdan dolayı takibine takıldım bazı kurumların ve bırakmak zorunda kaldım. Ardından depresyona girdim ve 2-3 ay devam etti. Sonra o lanet ruh halinden çıktım ve bir daha geri dönmemek için yemin ettim. Şu an legal projelerim var ve hiçkimsenin aklına gelmemiş, benzeri bile olmayan şeyler. Eminim ki o projelerim tutucak. O eski BENLİĞİME kavuşup yine hayatımın her anı eğlenip, mutlu olacağım oluyorum.

Sanırım tüm olay bundan ibaret. Kendi BENLİĞİNİN, ALFANIN kurduğu hayaller ve onları hedefe çevirip ilerlemek.

Bir yıl önce tam bir doğal alfaydım ve haberim bile yoktu bu kavramlardan, sadece eğlenceme bakıp hayallerimdeki hayatı yaşıyordum. Her şey kolaydı, hayatı eğlence olarak görüyordum her an eğlencenin tadını çıkarıyordum, yüzümden gülümseme eksik olmazdı. Para, lüks, kıyafet her şey çok basitti hem de yaşımın çok küçük ve hayatın sözde çok büyük olmasına rağmen.

Tabi legal yollardan kazanmadığımdan dolayı takibine takıldım bazı kurumların ve bırakmak zorunda kaldım. Ardından depresyona girdim ve 2-3 ay devam etti. Sonra o lanet ruh halinden çıktım ve bir daha geri dönmemek için yemin ettim. Şu an legal projelerim var ve hiçkimsenin aklına gelmemiş, benzeri bile olmayan şeyler. Eminim ki o projelerim tutucak. O eski BENLİĞİME kavuşup yine hayatımın her anı eğlenip, mutlu olacağım oluyorum.

Sanırım tüm olay bundan ibaret. Kendi BENLİĞİNİN, ALFANIN kurduğu hayaller ve onları hedefe çevirip ilerlemek.
Umarım güzel yerlere gelirsin

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8