Alfaloji Forum

Aramıza katılarak diğer forum üyeleriyle etkileşimde bulunabilir, fikirlerini beyan edebilir ve paylaşım yapabilirsiniz. Üstelik foruma üyelik kısa bir süre için ücretsiz.

Aşamadığım bir takım şeyler

Katılım
24 Şubat 2020
Mesajlar
5
Tepkime puanı
1
Şehir
İstanbul
Sanırım oyunu tam olarak içselleştiremediğim için yaşadığım bir problem bu. Problemim şu karantinanın da vermiş olduğu paslanma ile set açamama hiç açamama durumu değil açıyorum fakat ortalama üstü kızlarda hep sıkıntı yaşadım görünce içimden kız güzel giyim kuşamı da güzel keza benim de öyle kendime çok dikkat ederim yine de saçma sapan düşünceler beni alıp götürüyor ve sonucunda kız gitmiş oluyor. Özellikle şu zaman diliminde ortalama kızlara bile açamıyorum. Çok istiyorum ama içimde patlıyor çok bekliyorum çok bekleyince de kızlar anlıyor falan filan işte arkadaşlar ne önerirsiniz merak ettim ve buraya yazma gereği duydum şimdiden cevaplar için teşekkürler.
 
Katılım
8 Şubat 2020
Mesajlar
73
Tepkime puanı
50
Yaş
22
Şehir
Ağrı
Bu sürecin bir parçası bunlar olmassa gelişemessin o yüzden reddediliyorum off napicam diye dusunme her reddedildiginde bir sonuc cikar ve kendini daha da gelistir asla unutma zorluklar seni guclendirir daha iyi yapar tabi pes etmessen
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Üst