Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Aşı Sırasında Çıtırdan Set

Arkadaşlar selam ben Amip1234,nickimi değiştirdim haberiniz olsun.
Aşının +18'e açılması üzerinde direk randevumu aldım bugün.Daha sonra hastaneye gittim.6 kişi halinde aldıkları için grubun içinde bir tane kızı gözüme kestirdim.Ufaktan bir set potansiyeli doğduğunu anladım.Daha sonra aşı odasının önünde aşılar hazırlanırken 10 dakika beklememiz gerektiği söylendi.Bende fırsat budur diyerek kıza set açtım.
Kız:K
Ben:B

B: Merhaba sen kaç yaşındasın?
K: 20 yaşındayım.
B: Ciddi mi 16-17 sanmıştım ben seni.
K: ahaha yok ya minyon olduğum için öyle sanmışsındır.
B: Galiba öyle oldu ahaha.Okuyor musun?
K: Evet üniversitede okuyorum.
B: Hangi bölüm?
K : Y okuyorum ben.
B: Çok iyi tebrik ederim.
K: Teşekkürler sen ne okuyorsun,nerde okuyorsun?
B: Bende A ünisinde C bölümünü okuyorum.
K: Vayy iyiymiş senin işin zordur şimdi.
B: Yuvarlanıp gidiyoruz işte ya ahahah.Sen bu ilçeden mi mezun oldun lisede?
K: Evet.X lisesinden mezun oldum.Seni de galiba daha önce görmüştüm bir yerlerde.
B: Doğrudur görmüşsündür ama ben burada okumadım,takılmak için bu civarlarda oluyorum.
K:Anladım.
B:Heyecanlıyım baya aşı için.
K : Korkuyor musun yoksa?
B: Korkudan tir tir titriyorum görmüyor musun(!)
K: ahahahaha
K: Telefona kod gelmiyor demi aşı için ben getirmedim(İçerden birinin telefon numarasını sormuşlardı,büyük ihtimalle o yüzden sordu)
B:Sanmıyorum içerdekinin başka bir durumu var bence.
B: Neyse bak şimdi aşı sıramız geliyor.Sen bana instagramını ver daha sonra haberleşelim.
K:evğle evğle evğle ya evğle aslındaaa benn pek evğle evğl
B: Tamam ya vermeyeceksen sıkıntı yok keyfin bilir.Soğuk yaptım biraz yönümü kızdan çevirip yandaki abiyle muhabbete başladım.
K: (Suratı düştü kızın daha önce güller açıyordu şimdi sessizlik oluştu)
B : Gittim aşımı oldum çıkarken kızın suratına bakmadan devam ettim.)

Evet beyler güzel bir set oldu.Red yedim ama keyif aldım.Hiç beklemediğiniz anda hayat sürprizler çıkarabiliyor.Biraz daha ısrar etse miydim diye düşündüm fakat kapalı ortamda aşı sırasında olduğumuz için biraz tereddüt ettim, riske atmadım.
Hatalarım ve daha doğru yaklaşımın nasıl olması gerektiği konusunda değerlendirme yaparsanız sevinirim.
Herkese iyi forumlar.

Son düzenleme:
Red yemedin sadece o an kız basit hissetmemek için vermedi fakat sen pes etmeyip biraz kur yapsaydın numarasını bile alırdın. Kızları tanı, sonra harekete geç.

Red yemedin sadece o an kız basit hissetmemek için vermedi fakat sen pes etmeyip biraz kur yapsaydın numarasını bile alırdın. Kızları tanı, sonra harekete geç.
Çok tecrübeli değilim bro.Teşekkür ederim tavsiyelerin için.Aslında adını aldım instadan eklesem mi eklemesem mi diye kararsızım :D

ona verdiğin fırsatı pencere kapanmadan değerlendiremeyen kız, zamanını, ilgini veya ikinci bir fırsatı hak etmez. tabi kendini değil de kızı ödül olarak görüyorsan "pes etmeyip biraz daha deneyebilirsin"

eğer kendini geliştirmiş bir adamsan şu kafa yapısına sahip olman gerekiyor: benim bulabileceğim bir sürü güzel kız var ama onun başka bir değerli erkek bulma ihtimali çok ama çok düşük.

kızları sırf amları var diye ödül olarak görmenizi isteyen sosyal programlamadan sıyrılın.

ona verdiğin fırsatı pencere kapanmadan değerlendiremeyen kız, zamanını, ilgini veya ikinci bir fırsatı hak etmez. tabi kendini değil de kızı ödül olarak görüyorsan "pes etmeyip biraz daha deneyebilirsin"

eğer kendini geliştirmiş bir adamsan şu kafa yapısına sahip olman gerekiyor: benim bulabileceğim bir sürü güzel kız var ama onun başka bir değerli erkek bulma ihtimali çok ama çok düşük.

kızları sırf amları var diye ödül olarak görmenizi isteyen sosyal programlamadan sıyrılın.
Kardeşim bırakın şu ben alfayim moruk ayaklarını cidden komik görünüyorsunuz buradan bakınca. Biraz empati kurun, kültürel değerlere bakın, insancıl düşünün.
O kız sizce direk aaaaa tabi hemenn veriyim veriyim al hatta ne instasi siktir et numaramı veeeyim yaaa bosver numarayı direk gel beni tuvalette s*k demesini bekler misin sen? Bekleyemezsin çünkü neredeyse hiçbir kız tam olarak guvenmeden ve tam olarak onu ikna edemezsen onu elde etmiş sayilmazsin. Evet sen bir odulsun fakat ilişki içindeyken fakat senin olmayan bir şey için beni kaybeder demen zavallilik ve kendini kandırmaktir. Kız burada eeee hmmmm yapmış ( hadi biraz daha konuş ve beni rahatlat ) sen ise, kızdan bir kere istedin vermesse daha fırsat verme o arkandan koşup gel beni sık demesse seni kaybeder... Neyse ya bildiğini yap.
Dostum sana gelecek olursak kızlara pua gözüyle değil de insan gözüyle yaklaşırsan daha çok kazanırsın arkadaş gibi et parçası gözüyle bakarsan kısa vadede kazanır, uzun vadede kaybedersin. Tabi ilişkinin sonunda o. Çocuğu damgası yemek pek kaçınılmaz değil. İnstadan ekleme bir kere o fırsat kaçmış.

Kardeşim bırakın şu ben alfayim moruk ayaklarını cidden komik görünüyorsunuz buradan bakınca. Biraz empati kurun, kültürel değerlere bakın, insancıl düşünün.
O kız sizce direk aaaaa tabi hemenn veriyim veriyim al hatta ne instasi siktir et numaramı veeeyim yaaa bosver numarayı direk gel beni tuvalette s*k demesini bekler misin sen? Bekleyemezsin çünkü neredeyse hiçbir kız tam olarak guvenmeden ve tam olarak onu ikna edemezsen onu elde etmiş sayilmazsin.

"alfayım ya moruk" ayağı benim de en çok eleştirdiğim şeylerden. fakat buradaki durum öz saygı ile alakalı. herhangi bir kızın olup olmamasının hiçbir önemi yok, birini "ikna etmeye" harcayacağın sürede 3 kişiyle konuşursun ve her ihtimalde daha fazla sonuç alırsın. ayrıca bir kızı ikna etmek, ona güven vermeye çalışmak asla olmayacak bir şey için kürek çekmektir. sen ikna etmeye çalışan kişi, o da tatmin olmak isteyen pozisyonuna girdiğinde değerin sen farkında bile olmadan inanılmaz düşüyor. o saatten sonra "ikna da etsen", sana güvense de, buluşsan da, sonuca gitme ihtimalin kalmıyor çünkü değerini onun altına düşürdün ve çekim duyma ihtimalini kaybetti. halbuki ilk başta açılış yaparak masaya öz güvenini koymuştun, erkeklerin tamamına yakınının koyamadığı şeyi. ve sokakta rastgele tanımadığın kızlarla konuşuyorsan, çok büyük bir kısmının utandığını ama aynı zamanda da bunun hoşlarına gittiğini fark edebilirsin. masaya taşaklarını koydun ve o an utanması, çekinmesi, yanında arkadaşı olduğu için or*spu damgası yemekten korkması, bunlar tamamen ona ait sorunlar, beni ilgilendirmez. ben kontrolüm altında olan olaylarla ilgilenirim. mesela yaklaşmak ya da yaklaşmaktan korkmak benim elimdedir ve benim sorumluluğum altındadır. fakat alacağım cevap karşı tarafın kontrolü altında, sen mükemmel oynasan, kusursuz oynasan bile olumlu sonuç alamayabilirsin.

Evet sen bir odulsun fakat ilişki içindeyken fakat senin olmayan bir şey için beni kaybeder demen zavallilik ve kendini kandırmaktir. Kız burada eeee hmmmm yapmış ( hadi biraz daha konuş ve beni rahatlat ) sen ise, kızdan bir kere istedin vermesse daha fırsat verme o arkandan koşup gel beni sık demesse seni kaybeder... Neyse ya bildiğini yap.

tam aksine, ilişki içindeyken artık kısmen veya tamamen onun elinde olduğun için değerin azalıyor. ortada ilişki yokken ödülsün, en çok da o ilk yaklaştığın anda.

yaklaşmışsın, cesursun.
vücudun ve giyimin iyi.
ses tonun hoş, güzel kokuyorsun, göz temasını bozmuyorsun.
oyuncu bir şekilde yaklaşıyorsun ve birkaç dakika muhabbet ediyorsun. (bu bağ kurman için yeterli. ikna etmen gerektiğini düşünmeye başlıyorsan bu adımda başarılı olamıyorsundur.) dikkat çekiyorum İLETİŞİM, yani karşılıklı etkileşim; röportaj değil.
sonra vaktinin az olduğunu ama kızın ya da muhabbetinin hoşuna gittiğini söylüyorsun ve daha sonra muhabbete devam edebileceğinizi söylüyorsun. sonra "numaranı versene" diyorsun, yine dikkat çekiyorum "verir misin" değil, "versene"

kimseyi rahatlatmak gibi bir görevin yok. AYRICA kız rahat değilse bu senin rahat olmamandan kaynaklanıyor, çünkü tüm duygular bulaşıcıdır. hiçbir zaman bir kızı ikna edeceğim bir durumda kalmadım. bahsettiğin şey yatakta olabilir. kız bakiredir ve korkuyordur, "dur-kalk"larla, saçını okşayıp sarılmalarla rahatlatıp sekse geçersin. sahada birini zorlamak tamamen diğer kızlara ayırabileceğin vakitten çalmaktır. ve insanların korktuğu çevre baskısı problemleri var ya, kız bağırır mı, biri gelip bir şey der mi, linç edilir miyim? :D normal bir yaklaşımda bunlar ASLA başına gelmez fakat zorlarsan olmayacak şeyi oldurabilirsin. anlattığın yol hayatında bir kez olsun işine yaradıysa dinlemeyi çok isterim. kim bilir, belki bilmediğim bir şey öğrenirim.

Dostum sana gelecek olursak kızlara pua gözüyle değil de insan gözüyle yaklaşırsan daha çok kazanırsın arkadaş gibi et parçası gözüyle bakarsan kısa vadede kazanır, uzun vadede kaybedersin. Tabi ilişkinin sonunda o. Çocuğu damgası yemek pek kaçınılmaz değil.

işte burada beni hiç anlamadığını bariz belli ediyorsun. kızlar et parçası değil, insan. fakat sen daha değerli bir insansın. olay bundan ibaret. genç yaşta kendini çok geliştirmiş birine denk gelmezsen ilişki yapmak da büyük bir saçmalık. şimdi sen ilişkin varken başkalarıyla takılma da diyebilirsin, oralara hiç girmek bile istemiyorum. fakat damga yeme korkusu, birinin veya birkaç kişinin hakkında düşündüklerini önemsemek gibi özelliklere sahipsen daha yolun çoook başındasın.

Son düzenleme:
"alfayım ya moruk" ayağı benim de en çok eleştirdiğim şeylerden. fakat buradaki durum öz saygı ile alakalı. herhangi bir kızın olup olmamasının hiçbir önemi yok, birini "ikna etmeye" harcayacağın sürede 3 kişiyle konuşursun ve her ihtimalde daha fazla sonuç alırsın. ayrıca bir kızı ikna etmek, ona güven vermeye çalışmak asla olmayacak bir şey için kürek çekmektir. sen ikna etmeye çalışan kişi, o da tatmin olmak isteyen pozisyonuna girdiğinde değerin sen farkında bile olmadan inanılmaz düşüyor. o saatten sonra "ikna da etsen", sana güvense de, buluşsan da, sonuca gitme ihtimalin kalmıyor çünkü değerini onun altına düşürdün ve çekim duyma ihtimalini kaybetti. halbuki ilk başta açılış yaparak masaya öz güvenini koymuştun, erkeklerin tamamına yakınının koyamadığı şeyi. ve sokakta rastgele tanımadığın kızlarla konuşuyorsan, çok büyük bir kısmının utandığını ama aynı zamanda da bunun hoşlarına gittiğini fark edebilirsin. masaya taşaklarını koydun ve o an utanması, çekinmesi, yanında arkadaşı olduğu için or*spu damgası yemekten korkması, bunlar tamamen ona ait sorunlar, beni ilgilendirmez. ben kontrolüm altında olan olaylarla ilgilenirim. mesela yaklaşmak ya da yaklaşmaktan korkmak benim elimdedir ve benim sorumluluğum altındadır. fakat alacağım cevap karşı tarafın kontrolü altında, sen mükemmel oynasan, kusursuz oynasan bile olumlu sonuç alamayabilirsin.

tam aksine, ilişki içindeyken artık kısmen veya tamamen onun elinde olduğun için değerin azalıyor. ortada ilişki yokken ödülsün, en çok da o ilk yaklaştığın anda.

yaklaşmışsın, cesursun.
vücudun ve giyimin iyi.
ses tonun hoş, güzel kokuyorsun, göz temasını bozmuyorsun.
oyuncu bir şekilde yaklaşıyorsun ve birkaç dakika muhabbet ediyorsun. (bu bağ kurman için yeterli. ikna etmen gerektiğini düşünmeye başlıyorsan bu adımda başarılı olamıyorsundur.) dikkat çekiyorum İLETİŞİM, yani karşılıklı etkileşim; röportaj değil.
sonra vaktinin az olduğunu ama kızın ya da muhabbetinin hoşuna gittiğini söylüyorsun ve daha sonra muhabbete devam edebileceğinizi söylüyorsun. sonra "numaranı versene" diyorsun, yine dikkat çekiyorum "verir misin" değil, "versene"

kimseyi rahatlatmak gibi bir görevin yok. AYRICA kız rahat değilse bu senin rahat olmamandan kaynaklanıyor, çünkü tüm duygular bulaşıcıdır. hiçbir zaman bir kızı ikna edeceğim bir durumda kalmadım. bahsettiğin şey yatakta olabilir. kız bakiredir ve korkuyordur, "dur-kalk"larla, saçını okşayıp sarılmalarla rahatlatıp sekse geçersin. sahada birini zorlamak tamamen diğer kızlara ayırabileceğin vakitten çalmaktır. ve insanların korktuğu çevre baskısı problemleri var ya, kız bağırır mı, biri gelip bir şey der mi, linç edilir miyim? :D normal bir yaklaşımda bunlar ASLA başına gelmez fakat zorlarsan olmayacak şeyi oldurabilirsin. anlattığın yol hayatında bir kez olsun işine yaradıysa dinlemeyi çok isterim. kim bilir, belki bilmediğim bir şey öğrenirim.

işte burada beni hiç anlamadığını bariz belli ediyorsun. kızlar et parçası değil, insan. fakat sen daha değerli bir insansın. olay bundan ibaret. genç yaşta kendini çok geliştirmiş birine denk gelmezsen ilişki yapmak da büyük bir saçmalık. şimdi sen ilişkin varken başkalarıyla takılma da diyebilirsin, oralara hiç girmek bile istemiyorum. fakat damga yeme korkusu, birinin veya birkaç kişinin hakkında düşündüklerini önemsemek gibi özelliklere sahipsen daha yolun çoook başındasın.
Dostum anlattiklarinda haklısın zaten fakat asıl sorun şu ki, kız emin olmadığı bir şekilde hmm eee diye düşünmeye girdiyse vermek istiyordur fakat hemen vermek istemiyordur diyorum sana. Her kızın için de olan bir şey bu, basit olmama arzusu.
Ben sana demiyorum ki, hayirr veremem uzaklaş buradan, bak vermelisin numaranı yoksa sen kaybedersin ben yüksek değerli erkeğim diye ikna et...
Burada pazarlık yapmıyoruz. Cilve yapan kıza karşılık yapiyoruz diretmiyoruz, muhtaclik sergilemiyoruz.
Numaranı ver- yaa olmaz ama şimdi yeni tanisiyoruz...
+ Peki canım keyfin bilir...
- :(((((

Numaranı ver- yaa olmas ama şimdi yeni tanışıyoruz..
+ Tanışmamızi ilerletmemiz nasıl olacak o zaman sen istemiyor musun ilerlemesini?
hayır diyeni salacaksin devam ederse muhtaclik...
- evet demezler susarlar ya da eee iiij yaparlar.
+ Tamam peki instagramini ver oradan konuşalım.

Ve elin boş dönmemiş olursun.
Benim böyle yaşadığım olaylar var ve burası Abd değil elinde ki fırsatı kacirmak saçmalık olur.

Okuduğun kalıplara çok sığınma onlar Anadolu kızları için %100 geçerli değil. Okuduklarını Türkiye'ye göre ayarla.

Dostum anlattiklarinda haklısın zaten fakat asıl sorun şu ki, kız emin olmadığı bir şekilde hmm eee diye düşünmeye girdiyse vermek istiyordur fakat hemen vermek istemiyordur diyorum sana. Her kızın için de olan bir şey bu, basit olmama arzusu.
Ben sana demiyorum ki, hayirr veremem uzaklaş buradan, bak vermelisin numaranı yoksa sen kaybedersin ben yüksek değerli erkeğim diye ikna et...
Burada pazarlık yapmıyoruz. Cilve yapan kıza karşılık yapiyoruz diretmiyoruz, muhtaclik sergilemiyoruz.
Numaranı ver- yaa olmaz ama şimdi yeni tanisiyoruz...
+ Peki canım keyfin bilir...
- :(((((

Numaranı ver- yaa olmas ama şimdi yeni tanışıyoruz..
+ Tanışmamızi ilerletmemiz nasıl olacak o zaman sen istemiyor musun ilerlemesini?
hayır diyeni salacaksin devam ederse muhtaclik...
- evet demezler susarlar ya da eee iiij yaparlar.
+ Tamam peki instagramini ver oradan konuşalım.

Ve elin boş dönmemiş olursun.
Benim böyle yaşadığım olaylar var ve burası Abd değil elinde ki fırsatı kacirmak saçmalık olur.

Okuduğun kalıplara çok sığınma onlar Anadolu kızları için %100 geçerli değil. Okuduklarını Türkiye'ye göre ayarla.

burada çocuk numara değil instagram istemiş direkt. dediklerine genel olarak katılıyorum fakat numara yerine instagram almaya "elin boş dönmemek" değil de zaman kaybı olarak bakıyorum. öz güven gösterip reelde yanına gitmişken birden sanaldan yazan korkak adamların yanına düşürüyorsun kendini. bu benlik değil. ayrıca okuduklarım üzerinden değil tamamen tecrübelerim üzerinden konuşuyorum. direkt ilgisiz kızla naz yapan kız çok farklı şeyler. ben ilki için konuştum, ikincisinde aynı şekilde düşünüyorum. katılmadığım diğer konuysa fırsat kaçırmak. kız senin için ne kadar fırsatsa sen de onun için o kadar fırsatsın. ve kaliteli erkek sayısı, güzel kız sayısından her zaman çok daha az.

Kızla konuşurken çok fazla soru sormuşsun.Röportaj yapar gibi sohbet etmişsin.Kızda duygu yaratacak herhangibir şey söylememişsin.Bu şekilde olumlu sonuç alman çok zor

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8