Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

AŞI ZARARLIDIR DİYENLER..

Aşı Zararlı Mıdır?

• Evet

• Hayır

• Oyun böğük yeğenim

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Heeey yavrum hey! Aşı zararlıdır diyen çomarlara gelsin bu yazı. Bakalım okuduktan ve hakikatleri gördükten sonra hala aşı zararlıdır, bize çip takacaklar diyebilecek misiniz?

Şu sıralar piyasada; Aşı kısır yapıyor gruplarımIzıda yayalım, aşının içinde çip varmış bizi kontrol edeceklermiş oyun böğük yeğenim gibi sözler dolanıyor. Bu sözleri duyan okumuş insanlar ise tabi ki bu sözlere karşı önyargılı yaklaşacaktır. Böylelikle aşı hakkında bu tarz insanlar böyle konuşuyorsa tersi doğrudur gibi bir algı bilinçaltımızda kendine en iyi köşeyi alacaktır.

Bir topluluk içinde yüksek sesle ‘Can hırsız değildir.’ diye bağırırsak çevremizdeki insanların beyninde bilinçaltında ‘değildir’ sözcüğü alınmaz. Bilinçaltlarına ‘Can hırsız’ diye geçer. Bu saatten sonra topluluk içinde hırsızlık vakası olursa herkesin aklına gelecek ilk isim Candır. Reklamın iyisi kötüsü olmaz.
Bir çözeltinin içinde belli bir yüzdenin altında madde var ise o madde yok hükmünde sayılır. Mesela enerji içeceklerinde %0.0001 gibi bir oranda alkol bulunur ve yok hükmünde sayılır. Bu bir kanundur. İşte öyle de aşıların içinde vücudumuza girmemesi gereken bazı maddeler vardır. Bunlardan biri de bazı metal iyonlarıdır. Aşıyı da enjeksiyon yoluyla aldığımız için vücudumuzdan atamayız. Bir yere takılır ve birikmeye başlar. Bu tarz maddeler abur cuburların içinde de mevcuttur. Hazır gıda dediğimiz yiyeceklerde de bu tarz maddeler maliyeti düşürdükleri için ticari zeka olan firmalar olaya duygusal(para) yönünden bakarlar.

Aşı en büyük çocuk katilidir…Sağlıklı doğan çocuklar aşılarla hasta ediliyor. Hepimiz uygulamalarda en büyük hastalıkların aşı sonrası nasıl başladığını gördük… Dünyada milyonlarca ebeveyn artık aşıların tek bir amaca hizmet ettiğini anlamış durumdadır. Çocuğun bağışıklık sistemini tahrip ederek ilaç üreticileri ve doktorlar için iyi birer müşteri olmalarını sağlamak. Kendi tecrübem ve ailelerin tecrübeleri sayesinde biliyoruz ki, hiç aşı olmayan çocuklar hastahanenin ne olduğunu bilmezken, aşılanan çocuklar hiç hastahaneden kurtulamıyorlar
Dr. Prafull Vijayakar

Birçok çocuk hekimi, nörolog, psikiyatri uzman ve ebeveynler tarafından, bazı bilimsel ipuçlarına dayanarak son yıllarda ülkemizde yaygın bir şekilde görülmekte olan otizmdeki artıştan bazı aşılarda bulunan timerosal (civa) ve alüminyum gibi metallerin sorumlu olduğu ileri sürülmektedir… Timerosal (civa) ile otizm arasında hiç bir ilişki olmadığını ileri süren aşı firması destekli bu araştırmalardan birisi Patric Ip ve arkadaşları tarafından 2004 yılında ünlü Journal Of Child Neurology dergisinde yayınlandı. Bir çok tıbbi otorite bu makaleyi "aşı otizm yapmaz" iddiasının sağlam kaynaklarından biri olarak gösterdi. Fakat 2007 yılında Catherine De Soto aynı araştırmanın verilerinin istatistik çalışmasını tekrar yaptığında, sonuçların tahrif edildiğini, civa ile otizm arasında çok anlamlı bir ilişki olduğunu ortaya koydu. Journal Of Child Neurology dergisi yayın editörü, aşı firmalarının reklam ambargosu tehdidine rağmen bu makaleyi bir özür yazısı ile birlikte aynı dergide büyük bir cesaret örneği göstererek yayınladı.
Kaynak: Kampanyayı İmzala
Lotus

bu çok akıllı ve aydınlanmış arkadaşı tebrik ediyorum bu boş konuşasından dolayı , öncellikle çip ve aşı konusundan vurmaya çalışmış işte insanların bize çip takma derdi yokmuşta bunu diyenler gerizekalıymış ama bunlar çok akılıymış... bak şimdi ortada bi çip projesi zaten var bunun aşıyla yapılmasına gerek yok bunu çok büyük bir buluş vede insanlık için son derece önemli olduğu telkin ediliyor bize bazı yararları şunlarmış ; istediğin bilgilere erişip bunları ezberliyebiliyorsun okula gerek kalmıyor ve bazı hastalıkları engelleri kaldırıyormuş bu konuya çok değinmeyeceğim kendin araştır çip projesinin adı ; neuralink diye geçiyor hatta bi link bırakayım şimdi sen kesin dersinki yok efendim bu insanlık için çok iyi kimse sizi o çiplerden kontrol etmez böyle birşeye ihtiyaçları yok orasıda sana kalmış. Aşı konusu ise açıkçası biz bu işi paralara döken ilaç firmalarına güvenmiyoruz bizzat kendim basit b12 ilacı kullandığımda bile epey bi yan etkisini gördüm 17 yaşındayken kullandım 1 ay kalp çarpınıtsı şikayetleri yaşamıştım yani ilaçların bi şikayetini giderirken yeni hasarlar çıkardığına inanıyoruz zira bu işi ticaret haline getirmişler ve de dünya bukadar nüfusu kaldırmıyor doğanın dengesi görüyoruz iyice bozuldu bi şekilde nüfusun inmesi gerek bu konuda emin ol herkes hemfikirdir milyarlarca insanı kaldırmıyor bu dünya elbette o aşının etkilerinden dolayı hasar görücek pek çok insan bunu inkar etmek saçma olur. o yüzden bu aşıyı isteyen vurmalı zaten toplumun ezici çoğunluğu istiyor aşı olmayı , bunu istemeyen 3-5 kişiyede dokunmamaları gerek. şimdi kalkıp omo soz bozo virus boloştororsonoz deme :d bukadar kısa zamanda bu muazzam aşıyı bulanlar bol bol üretir sende her hastalandığında olursun konuda kapanır herkesin kendi fikri he bu arada bunu sadece oyon büyük yeğenim diyenler değil dünyanın pek çok yanında iyi eğitim almış sorgulayan insanlar da istemiyor hatta kitlesel olarak protesto da ediyorlar görüntü istersen atarım.

bu çok akıllı ve aydınlanmış arkadaşı tebrik ediyorum bu boş konuşasından dolayı , öncellikle çip ve aşı konusundan vurmaya çalışmış işte insanların bize çip takma derdi yokmuşta bunu diyenler gerizekalıymış ama bunlar çok akılıymış... bak şimdi ortada bi çip projesi zaten var bunun aşıyla yapılmasına gerek yok bunu çok büyük bir buluş vede insanlık için son derece önemli olduğu telkin ediliyor bize bazı yararları şunlarmış ; istediğin bilgilere erişip bunları ezberliyebiliyorsun okula gerek kalmıyor ve bazı hastalıkları engelleri kaldırıyormuş bu konuya çok değinmeyeceğim kendin araştır çip projesinin adı ; neuralink diye geçiyor hatta bi link bırakayım şimdi sen kesin dersinki yok efendim bu insanlık için çok iyi kimse sizi o çiplerden kontrol etmez böyle birşeye ihtiyaçları yok orasıda sana kalmış. Aşı konusu ise açıkçası biz bu işi paralara döken ilaç firmalarına güvenmiyoruz bizzat kendim basit b12 ilacı kullandığımda bile epey bi yan etkisini gördüm 17 yaşındayken kullandım 1 ay kalp çarpınıtsı şikayetleri yaşamıştım yani ilaçların bi şikayetini giderirken yeni hasarlar çıkardığına inanıyoruz zira bu işi ticaret haline getirmişler ve de dünya bukadar nüfusu kaldırmıyor doğanın dengesi görüyoruz iyice bozuldu bi şekilde nüfusun inmesi gerek bu konuda emin ol herkes hemfikirdir milyarlarca insanı kaldırmıyor bu dünya elbette o aşının etkilerinden dolayı hasar görücek pek çok insan bunu inkar etmek saçma olur. o yüzden bu aşıyı isteyen vurmalı zaten toplumun ezici çoğunluğu istiyor aşı olmayı , bunu istemeyen 3-5 kişiyede dokunmamaları gerek. şimdi kalkıp omo soz bozo virus boloştororsonoz deme :d bukadar kısa zamanda bu muazzam aşıyı bulanlar bol bol üretir sende her hastalandığında olursun konuda kapanır herkesin kendi fikri he bu arada bunu sadece oyon büyük yeğenim diyenler değil dünyanın pek çok yanında iyi eğitim almış sorgulayan insanlar da istemiyor hatta kitlesel olarak protesto da ediyorlar görüntü istersen atarım.
Bill Gates düşünüyordur şimdi RevengersWolf büyük resmi görmüş artık onu aşılayamayacağım tüm plan boşa gitti omg

İnsanlar aşı zararlıdır çünkü içindeki metal iyonları vücudumuzda birikerek bize zarar veriyor, türlü türlü hastalıkları tetikliyor demek yerine aşının içinde çip var bizi kontrol edecekler dedikleri zaman diğer insanlar aşıya karşı önyargılı ise bu tarz insanların bu tarz konuşmaları yüzünden zararlı olan aşıyı yararlı buluyorlar. Yazıda bundan bahsettim dostum. Aynı taraftarız aynı konuyu savunuyoruz.

Histerinin zararları daha büyük. Küçücük çocuklara sokağa çıkma yasağı var.

İnsanlar aşı zararlıdır çünkü içindeki metal iyonları vücudumuzda birikerek bize zarar veriyor, türlü türlü hastalıkları tetikliyor demek yerine aşının içinde çip var bizi kontrol edecekler dedikleri zaman diğer insanlar aşıya karşı önyargılı ise bu tarz insanların bu tarz konuşmaları yüzünden zararlı olan aşıyı yararlı buluyorlar. Yazıda bundan bahsettim dostum. Aynı taraftarız aynı konuyu savunuyoruz.
pardon dostum anlamadım haklısın maalesef öyle...

Şu söylenenlerin az biraz doğruluk payı varsa bence aşı yaptırmak saçmalık. Onun yerine immun sistemine yatırım yapmak daha mantıklı duruyor.

Risk grubunda olmayan insanların aşı yaptırması saçmalık.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8