Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Aşırı kıl ve kellik

Her şeyi masturbasyona bağlamamak gerek fakat eğer aşırı yapıyorsan aşırı yapılan her şeyin zararlı oldugunu söylememe gerek yok sanırım. Soğuk duş almaya başla ve nofapte belli bir yere gel genetik bir durum yoksa düzelir büyük ihtimalle
Hm düzelir o vakit.
Soğuk duşu saça mı yoksa tüm vücuda mı uygulayayım?

Tüm vucuda uygula dostum profilimden soğuk duşla alakalı ayrıntılı makaleye ulaşabilirsin, duruş postürüyle alakalı şu videoyu ve bu kanaldaki diğer tüm videoları öneririm

Tüm vucuda uygula dostum profilimden soğuk duşla alakalı ayrıntılı makaleye ulaşabilirsin, duruş postürüyle alakalı şu videoyu ve bu kanaldaki diğer tüm videoları öneririm
Kulaküstü kulaklık yüzünden dökülme olurmu bilgin varmıdır

Mastürbasyonla saç dökülmesi arasında nasıl bir bağlantı kurabildin ? Şaşkınım. Saçını çok fazla yıkıyorsan ya da saç kurutma makinesini yüksek ısıda, yakından tutuyorsan, düzgün beslenmiyorsan dökülebilir. Genetik olduğu için dökülebilir. Bu forumdakilerin söylediklerine de çok güvenme. Çoğu cahil insanlar. Google'dan saç dökülmesi ile ilgili araştırma yaparsan çok daha fazla şey öğrenirsin. Onun yerine kolaya kaçıp gelip buradan cevap aramaya çalışıyorsun.

DHT hormonu yükselmesi saçı döker vücudu kıllandırır. Tavsiyem googleden DHT düşürücü besinleri araştırıp ona göre öğünleri hazırlaman, etkisini göreceksin.

Mastürbasyonla saç dökülmesi arasında nasıl bir bağlantı kurabildin ? Şaşkınım. Saçını çok fazla yıkıyorsan ya da saç kurutma makinesini yüksek ısıda, yakından tutuyorsan, düzgün beslenmiyorsan dökülebilir. Genetik olduğu için dökülebilir. Bu forumdakilerin söylediklerine de çok güvenme. Çoğu cahil insanlar. Google'dan saç dökülmesi ile ilgili araştırma yaparsan çok daha fazla şey öğrenirsin. Onun yerine kolaya kaçıp gelip buradan cevap aramaya çalışıyorsun.
Yav bir salın yok şurdan araştır yok burdan.
Buraya sormadan önce çeşitli site ve çeşitli makalelerde araştırma yaptık kimisi saç dökülmesini buna bağlıyor ve tabiki Türkiyeli değiller.
Saç dökülmesi dht ile ilişkili ve masturbasyon yapmak dht yi yükseltir , ki bunda testesteronunda payı vardır bununla beraber masturbasyon testesteron ilişkiside var.
Elbette buraya soracağız nitekim bulamadığım yazıları burda okuyan vardır her yerden araştırmak en mantıklısı.
Google sorsan kimisi masturbasyon zararsız da der ve bu genellikle Türk sitelerinde olur.
Sadece bu konu değil her konuda tek bir kaynaktan araştırma yapılmamalı.

Bu konu da Dr. L. Wilson'un bir yazısı vardı saç dökülmesiyle ilişkilendiriyordu.

Ki genetiğim iyi , 18 de erkek tipi saç dökülmesi olmaz, gerektiği kadar iyi yiyorum.

Forumun çoğu cahil insanlarsa yol alabilirsin dostum, uzun vadede vucudun gerekli olan vitamin ve minerallerini cope atinca da boyle sorunlar gorulebiliyor benden once yazan kisiler cok bir sey dememis dolayisiyla bunu ben ustume alarak zaten en basta her seyi masta baglamamak gerektigini belirtmisim +olarak arkadasin zaten gerekli kaynaklarla arastirma yaptigini dusunuyorum yapmadiysa kendi eksigidir burada belki bir tecrubesi olan ve ona yardimci olacak birileri cikabilir en iyisi doktora gitmek

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8