Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Aşırı Tepkili Set Sorunu

Beyler açtığınız setlerde hiç ters hatunlara denk geldiniz mi?Sapık damgası falan yiyeniniz var mı :D Set açmadan önce bu konudan çok tırsıyorum.O yüzden set açacağım kızı önceden baya incelemem gerekiyor.Sizin böyle anılarınız var mı?Varsa anlatın lütfen...

Sert bir tepki görebilirsin ama direkt böyle davranan kızlara rastlamadım. Bazı laflar “ilgimi çekmeye başlıyorsun biraz daha konuş, kendimi ağırdan satıyorum” anlamıyla söyleniyor bazıları ise direkt net bir uyarı şeklinde. Bunları ayırt edebilmen gerekiyor, edemiyorsan olumsuz cevapta direkt kes konuşmayı. Merhaba dediğim için sapık suçlamasıyla karşılaşmadım, karşılaşacağımı da sanmıyorum.

Karşılık vermiyorsa onu hala düşünmen aptalca olur. Sen de onu sikleme ve yazma. Bie kaç saat ya da gün sonra hayırdır deyip yazacaktır. Bir de bolluk mentalitesi önemli.
Beyler açtığınız setlerde hiç ters hatunlara denk geldiniz mi?Sapık damgası falan yiyeniniz var mı :D Set açmadan önce bu konudan çok tırsıyorum.O yüzden set açacağım kızı önceden baya incelemem gerekiyor.Sizin böyle anılarınız var mı?Varsa anlatın lütfen...

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8