Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

aşırı zayıfladım

Boyum 1.94, kilom 76 felan. En son 3 sene önce 2 hafta ruh sağlığı bölümünde yatmıştım ve hayvan gibi ilaç dayadıkları için 98 kiloya kadar çıkmıştım. Arada ne oldu ne bitti derken beyler ben bi' eridim, bi' daha da toplayamadım.

Uyku durumum fena değil, iştah konusunda sıkıntım yok ama midem ciddi ölçüde küçüldü, iki lokma bi' şey yesem bile çok yemişim gibi gelmeye başladı. Ne yersem yiyeyim kilo alamıyorum hatta 2-3 gün boyunca tek bi' öğün kaçırsam bile 1-2 kilo gidiyo yani. Geçen ay kastım biraz 80 yaptım, son 4-5 günde iştahım felan kaybolunca 76ya geri düştüm.

Fitness yapıp protein alsam aslında ortalığın amına koyarım ama hem sınav senem hem de pandemi muhabbetlerinden dolayı gram gidesim gelmiyo yani bu en son seçenek. Artık kilo verirken iç organlardan felan vericem yani o derece.

Galiba testostoron üretimim de düştü, 2-3 haftadır nofapteyim ve bir kere bile aklımın ucundan açıp bi posta atmak gelmedi yani. 0 libido dolaşıyorum ortalıkta amınakoyim çükümün yerini unuttum artık

Fiziksel olarak felan da çirkin buluyorum kendimi, bildiğiniz g*tüm kayboldu beyler götümü bulamıyorum dar pantolon giymeme rağmen

Haftada 3 gün yap bunu her gün 100 şınav 100 squat 100 mekik çek setleri dayanamacak hale gelene kadar yap arttırmaya çalış mesela tek sferde 15 şınav çekmeye çalış.

Her gün 30 dakika kulaklık takıp yürüş + koşuya çıkıyorsun yürümeyi de öyle sallana salla değil bacakların acıyana kadar hızlı hızlı sürü 1 ay sonra bana gelir ufak bir teşekkür edersin.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8