Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Askeri okulda sevmediğimiz insana denk gelmek

Ya dostlar ben kendimi geliştirmeye karar verdim hala uğraşıyorum hedef askeri okul
Sıkıntı ise şu : sevmediğim okul arkadaşlarım ile denk düşmek neden derseniz onların kafasında belli bir profilimiz bar ben değişsem bile bana olan davranışları değişmeyecek ve kafalarındaki o aptal düşünceyi kıramayacağım
Şiddet ve küçümseme bu insanları gerçekten tatmin ediyor galiba dalga geçme vs
Ne yapmamı önerirsiniz

Ya dostlar ben kendimi geliştirmeye karar verdim hala uğraşıyorum hedef askeri okul
Sıkıntı ise şu : sevmediğim okul arkadaşlarım ile denk düşmek neden derseniz onların kafasında belli bir profilimiz bar ben değişsem bile bana olan davranışları değişmeyecek ve kafalarındaki o aptal düşünceyi kıramayacağım
Şiddet ve küçümseme bu insanları gerçekten tatmin ediyor galiba dalga geçme vs
Ne yapmamı önerirsiniz
2 ihtimal var ya umursamazsın ya da kavga ederek çözeceksin seçim sana kalmış ...

Canım Kardeşim Harp okulunda böyle bir şey yaparsan. kavga gibi hayatın kayar ben giremedim sicilden,
harbiye disiplini farklı bir olay adam gibi asker olucaksın orada milleti boşver umursama geç.

Halbuki böyle salakların çenesini ensesinden çıkartırsın? ama konuşurlar. umursama en iyisi

Canım Kardeşim Harp okulunda böyle bir şey yaparsan. kavga gibi hayatın kayar ben giremedim sicilden,
harbiye disiplini farklı bir olay adam gibi asker olucaksın orada milleti boşver umursama geç.
Ya çok haklısın fakat değişmeyen davranış ve üsluplarına orada ki insanların yanında devam ederlerse cidden psikolojim bozulur

Ya çok haklısın fakat değişmeyen davranış ve üsluplarına orada ki insanların yanında devam ederlerse cidden psikolojim bozulur
Dışarı çık çocukla kendine güveniyorsan. kavga et zaten dövemeyeceğin kavgaya girilmez

sen diyorsun ya arkadaşlarımın yanında beni rezil eder işte öyle olmuyor :) sen hayatında birisini dövdükten sonra sana teppkisi mimikleri ne oldu?
böylelerini dövmekten beter psikolojiye sokucaksın

Dışarı çık çocukla kendine güveniyorsan. kavga et zaten dövemeyeceğin kavgaya girilmez

sen diyorsun ya arkadaşlarımın yanında beni rezil eder işte öyle olmuyor :) sen hayatında birisini dövdükten sonra sana teppkisi mimikleri ne oldu?
böylelerini dövmekten beter psikolojiye sokucaksın
Usta adam güreşçi ya biraz zor
Ya adamda öyle bir sokak ağızı var ki deli olursun

Dişini göster, ama okulda değil. Kavgayla iki dakikada çözeceğim şeyi konuşarak uzatmam şahsen.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8