Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Dizi ATİYE DİZİSİ HAKKINDA

Ve selamın aleyküm brolarım, sözlüklerde Atiyeyi övende çok gömende. Aranızda izliyen varmı tavsiye edermisinz vakit kaybı mıdır, görüşlerinizi bekliyorum.

Dediklerine katılıyorum. Sana bir şey katmasını bekleme. Bu sıra aşk 101 diye bir dizi daha çıkmış. Bunların hepsi aynı şey; dönüp dolaştırıp bize sunuyorlar.

Çok net diyorum izleme
İzledim ve izlemeni tavsiye ederim. Ha sana ekstra bişey katar mı hayır ama şu evde boş boş durduğumuz vakitlerde zaten gereksiz yere zaman harcıyoruz bunun da çok bir zararı olmaz. Bok atanlara aldırış etme dizi mükemmel bir dizi. Yurtdışına da iyi piyasa yapmamıza eminim ki sebep olacaktır çünkü göbekli tepeyi falan konu alması iyiydi lay örgüsü çok iyi tek seferde izler bitirirsin

İzledim ve izlemeni tavsiye ederim. Ha sana ekstra bişey katar mı hayır ama şu evde boş boş durduğumuz vakitlerde zaten gereksiz yere zaman harcıyoruz bunun da çok bir zararı olmaz. Bok atanlara aldırış etme dizi mükemmel bir dizi. Yurtdışına da iyi piyasa yapmamıza eminim ki sebep olacaktır çünkü göbekli tepeyi falan konu alması iyiydi lay örgüsü çok iyi tek seferde izler bitirirsin
Dizi kesinlikle çöp. İzleyip yorum yapıyorum zaten, izlemediğin şey hakkında yorum yapmam saçma olurdu. Bu diziyi izleyip vakit kaybedeceğime IMDb top 250 listesinden birşey izlesem daha iyiydi.

Dizi kesinlikle çöp. İzleyip yorum yapıyorum zaten, izlemediğin şey hakkında yorum yapmam saçma olurdu. Bu diziyi izleyip vakit kaybedeceğime IMDb top 250 listesinden birşey izlesem daha iyiydi.
Görüşüne tabiiki de saygım var ama dizi çöp değil :) Başarılı bence

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8