Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Aura muhabbeti

Insan bedenini çevreleyen enerji kişinin ilk görüşte uyandırdığı hisler falan her şeyide sormayın gidin araştırın biraz

aura neye göre güçleniyor?
meditasyon,spor,pozitiflik,cinsel enerji mi?

aura neye göre güçleniyor?
meditasyon,spor,pozitiflik,cinsel enerji mi?
auranın tanımını yapmış adam yukarda. kısaca kişiyi ilk gördüğünde uyandırdığı hisler. yani öyle gelişen bişey falan değil. iyi aura vardır kötü aura vardır şu adamın aurasından ne mal olduğu anlaşılabiliyor dersin ya da şu adamın aurasından ne kadar karizmatik biri olduğu belli dersin vs

Kafana sok diye yazdım forumu böyle basit şeylerle doldurma diye internetten araştırmak varken böyle basit konuları burda açmaya konuşmaya gerek yok

aura davranışlardan , giysilerden , bakışlardan ,kişinin kendine bakış açısından ortaya çıkan , sanki kişinin etrafında onu tanımlayan bir sis bulutu varmış hissi uyandıran şey
davranışlarını , giysilerini , bakışlarını ve kendine olan bakış açını ayarayıp geliştirirsen istediğin auraya sahip olabilirsin

aura olayı aynen yukarıdaki arkadasın dedigi gibidir, bazen sağda solda aptal aptal şeyler duyabilirsin işte ruhun dışarı yansımasıymış, bedenin etrafını kaplayan enerjiymiş felan boş bunlar takılma bunlara

ya bi eski sevgilim vardı bildigin körü körüne inanıyodu bu aptal muhabbete aq gece gece sinirlendim

neymiş işte biriyle muhabbete girince felan karşı tarafa karşı bi sinerjimiz oluşuyomuş o zaman aura varmış da be gerizekalı, hiç mi ayna nöron diye bi kavram duymadın veya renk psikolojisi, mikro ifadeler, beden dili vs'nin karşı tarafta bilinç dışı tepkimelere yol açabileceğini hiç mi akıl edemiyosun be amına koyduğum deyip yolu vermiştim, pişman değilim

giyinirken uyumlu renkler seç, bakımlı görün, sesini doğru kullanmayı öğren, dik ve özgüvenli dur, gözlük felan kullanıyosan yüz hatlarına, saç stiline uygun şekilde seç ve tenine uygun bi parfüm kullan ve en boktan, en asalak adam bile olsan bu kadar az uğraşla ortalama üstü bi auran olur

ve gülümse, sahte ve gerçek gülüşün farkını incele ve ona göre ayarla, tertemiz olursun

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8