Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Aydınlan hakkında not defterim

AYDINLANIN ÖĞRETTİKLERİ + KENDİ DÜŞÜNCELERİMİ (..) ŞEKLİNDE BELİRTİĞİM NOT DEFTERİM

önce kitap okumaya gerçekten dolu olmaya hayatını araştırmayla öğrenmeyle geliştirmeye ihtiyacın var bunlar zaten zevkli şeyler ki öğrendikçe gelişeceksin yoksa özgüvenli olamazsın özgüven kendini geliştirdikçe gelen bir şey .

sense of humor taklit ederek ve görerek geliştirilen bir şey. ayrıca şarkı söyleyin taklit edin mutsuz olduğunuzda party müziği açın dans edin kopun salın
önemli dizi önerileri :
Californication
two and a half man
how I met your mother
friends

kesin okunması gereken kitaplar:
çavdar tarlasında çocuklar
1984
hayvan çiftliği

önce küçük taklit ederek uygulayabileceğin şeyler bunlar reisin ses tonundan direk aklına gelip yapabileceğin şeyler yani zaten kendin olduğun için felsefe bu olduğu için bunu taktik olarak algılamayın bu öğrendiklerimizi pratiğe dönüştürmek için gerekli bir adım

İLK KISIM KÜÇÜK TAKTİKLER

soru sor onu konuştur dediğinden bir şey çıkarıp tekrar soru sor

%80 bak sen konuşurken

%60 bak o senle konuşuyor

büyük adım yürüken ayağını görme yavaş yürü kız geliyoken direk dikkatini ona verme yaklaştığı zaman bak kafanda müzik çalsın.

ilk buluşma net ol seçenek ver götür 1 saat görüşün 1 saat git sonra mesaj attığında hafif geç cevap ver .

peki , güzel olmak dışında ne gibi özelliklerin var . burada kız kendini kanıtlamaya çalışacak varsılan framein dışına çıkacaksınız

tam emin değilim cool musun değil misin tam emin değilim

çöldesin ve çölde bir küp var bu küp nasıl bir küp olurdu bana tarif et sonra bu küpün etrafında çiçekler var bu çiçekleri bana tarif et tamam şimdi bir tane at var nasıl bir at bu rengi ne güçlü bir at mı tamam şimdi bir kum fırtınası çıkıyo hangisi sağ kalırdı

Ben zaten senle tanışmaya geldim ( ilk saçma bir şekilde girdikten sonra) hem dürüstlük hem özgüven göstergesi

uyumu bozduğunuz zaman zaten geçmişte uyum varmış gibi oluyor bu yüzden konuşurken uyumu bozmaktan çekinme ( ben direk bir kızla tanışırken adını tahmin ederek direk ve net söyledim sonra ismin gizem miydi diyip gülüşmüştük örtük mesajı iyi yolladım ama abartmayın bunu en fazla 2 kere yapın o zaman inandırıcılığınız gidiyor)

1 hafta boyunca biri olacak olsan ve kimse ne yaptığını bilmeyecek olsa kim olurdun ve ne yapardın ?

konuşcak soru kalmadı saçma sorular ( Soru sorarak kızın hayallerini öğrenmek direk aranızda bağ kuruyor bunu bende yaşadım 2 kızı böyle kendime bağlamıştım çünkü hayalini öğreniyorsunuz kız ister istemez size bağ kurmak zorunda olacak)

gözlerinin içine bak ve konuşma o konuşmak isteyecek (bu da umursamaz izlenimi veriyor bunu yaptığımda kız direk gülmüştü ve konuşmak zorunda kalmıştı yani sürekli konuşmak zorunda hissetmeyin içinizden ne geliyorsa sürekli aksiyon aldığınızda anlayacaksınız)

HARİKAA ( biri nasılsın dediğinde mod düşüklüğünde biri modunuzu yükseltmek için diyebileceğiniz kelimelerden biri )

tramway problemi

türk kızısın taktiği( senden hoşaldnığını anladığında)

konuyu dallayıp budaklandır

ilgi işareti konuştuktan sonra ( 3ilgi aldıktan sonra ) biliyosun ( 3 saniye kuralı)

önüne eğildiğini hissetiğin an geriye yaslan

5 kız belirle konuş en çok keyif aldığınla bir süre konuşma en az keyif aldığınla daha çok konuş

gözü ayırma ( zamanında)

güldürdükten sonra yere iyatlı bakıp kafanı kaldırıp bakışını at işte:)

bakışlarıyla seni yiyosa = , beni bakışlarınla yemeyi kesermisin artık upper frame , merhaba tanışmamızın zamanı gelmedi mi artık (bunlarla direk amacını erken belirtmiş oluyorsun bunu tadında yapmak önemli abartmayın böyle tanışmaya direk girin sonrasını düşünmeyin) he yapamadınız diyelim hiç bir şey olmaz bunun moralinizi bozmasını düşünmek yerine başka kıza gidin

similasyondaki gerçek iltifatı

(kıza ilgisizliği abartmayın arkadaşlar sizi sevdiği belliyse şah damarı el bilekleri bacak bacak üstüne attığında ayakları falan size bakıyorsa bir zahmet konuşun yoksa soğur yaşadım.)

konuşcak bir şey yoksa = ve kafan dağınıksa bugun beni sal ya bugun biraz dağınık ya kafam dağınık

if you miss (there is the opportunity for kiss ) you may be lost girl intention

tabi ki bunların hepsini nasıl söyleyeceğini biliyosun

İKİNCİ KISIM ANA MENTALİTE

ana mentaliten güçlü bir erkek olmalı ve gerçekten güçlü bir erkeğin özellikleri var burada unutma güçsüz olan doğada elenir

KADINLAR ana önceliğin olmamalı önce her zaman kendini düşünmelisin araştırman senin hayatın her zaman en ön planda olsun onlardan zevk almayı bil

alfa vücut dili ve özzellikleri A.S.Y.G ilk önce kendini rahatlatan alfa demek ki biz de rahat olabilirz

I might be wrong but I'm never in doubt

1 özgüven
2 ses tonu
3 hata yapmaktan korkmuyorum
4 sakin ol
5 dürüst ol

be a decisive person

do not prove yourself you don't need anyone to prove yourself

herkes salak bi ben akıllıyım felsefesi

eee bu işler böyle felsefesi

yapacak bir şey yok felsefesi

her insana saygı duy

you should force yourself when you have the necessary thing you do before doing it such as morning

3. KISIM PSİKOLOJİ VE EVRİM ÖĞRENİN (bu reisin değil benim Tavisyem)

duyguların hepsinin çıkışının bir sebebi var yani evrim şekillendirmiş hepsini bütün duygular normalde yanılsamadır bu yüzden bunların seni kontrol etmesine izin verme sen bunları öğrenerek bunları nasıl kontrol edebilecğini bil

mesela örnek olarak

overconfidence affect

1 they think the future always be positive they exaggerate their perceptions positively so they have positive illusions

2 they see their abilities high than what they are

3 they think their environment is under controlled by they

salma felsefesi nothing is more important than you

kaliteli ve farklı olma sanat kendiniz olarak yaşayarak doğal seçilimde elenecek olan sıradan erkek olmazsınız farklı olursanız başarır biyolojik amacınızı en iyi şekilde sürdürmüş olursunuz.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8