Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

ayrılık konusması

Dün altı aylık sevgilimle kavga ettim gün boyu hic konusmadık konusmasına görüldü attım bugun beni arayıp bi seyin var anlat bana falan yaptı yok dedim tamam dedi kapattık arkasından bi mesaj geldi beni kac kisiyle aldattın diye
(daha 10 gün once instagramımda geziyodu telefonum ondaydı onda da görmüştü ilişkinin ilk basında aldattıgımı onu halletmeye calıstım en azından)
ne sacmalıyosun falan dedim bi arkadasımla aramızda gecen konusmayı okumus biraz iste cinsellikte utandıgını falan soylemisim dalga gecer gibi 4 ay once
(bu konuda bazı seyler yasamıstı o yuzden bu kadar sinirlendı diye dusunuyorum)
biraz konustuk
en son bitirelim yazdı
ben de ben böyle bitmesini istemiyodum ama böyle istiyosan sorun degil dedim.
biraz daha konustuk cok kırgınım böyle olmasını ben de istemiyorum ama ne dicegimi napıcagımı bilemiyorum dedi
bu konu burada kalsın derse giricegim yazdı tamam dedim
bunun devamında nasıl ilerlicegimi ya da ne yapıcagımı bilmiyorum
yani kendimi affettirsem de devamı nasıl olur bilmiyorum​

Son düzenleme:
Dün altı aylık sevgilimle kavga ettim gün boyu hic konusmadık konusmasına görüldü attım bugun beni arayıp bi seyin var anlat bana falan yaptı yok dedim tamam dedi kapattık arkasından bi mesaj geldi beni kac kisiyle aldattın diye
(daha 10 gün once instagramımda geziyodu telefonum ondaydı onda da görmüştü ilişkinin ilk basında aldattıgımı onu halletmeye calıstım en azından)
ne sacmalıyosun falan dedim bi arkadasımla aramızda gecen konusmayı okumus biraz iste cinsellikte utandıgını falan soylemis dalga gecer gibi 4 ay once (bu konuda bazı seyler yasamıstı o yuzden bu kadar sinirlendı diye dusunuyorum)
biraz konustuk
en son bitirelim yazdı
ben de ben böyle bitmesini istemiyodum ama böyle istiyosan sorun degil dedim.
biraz daha konustuk cok kırgınım böyle olmasını ben de istemiyorum ama ne dicegimi napıcagımı bilemiyorum dedi
bu konu burada kalsın derse giricegim yazdı tamam dedim
yani kendimi affettirsem de devamı nasıl olur bilmiyorum​
Ben olsam kızın hatasıymış gibi hiç siklemeyen bir taktik izlerdim. Kız sırf bu yüzden seni tekrar kendine bağlamak adına çabalayabilir
Lakin kıza dil döker veya ona muhtaç davranırsan bu sefer işler senin için kötüye gidecektir.
En azından gerçekten hiç siklemezsen bir umut kızın tekrar ilişki için çabalamasını sağlayabilirsin.
Buradaki siklememek, mesaj atmamak, kontağı kesmek.
Bunu yapınca kız şaşıracak ve seni hala sevdiğini söyleyen söz içerikli mesajlar çekecektir.
Gerçekten güçlü bir herifsen ve kızı kendine biraz olsun bağladıysan tabi.

Sonunda kontağı kesip kızın sana mesaj atmasıyla karşılaşırsan bu yorumun altına teşekkür borcunu bekliyorum.
Wp son görülmeni kapat. Okundu bilgisini kapat.
Uzun süre mesajına yanıt verme. Düzeltmek için onun çabalamasını sağla. Sen çabalarsan işler bok yoluna gider.
Telefonla arama tuzağına da hiç girme. Saçmalarsan kötü olur.
Ararsa meşgule at. Sonradan neden açmadığını sorarsa yalan uydur. Örn: kafamı toplamak için arkadaşlarla içmeye gittim. Alkolüyken konuşmak istemedim dersin.

Son düzenleme:
Kız çabalamayıp, hiç mesaj çekmezse ilişkideki gücün zaten bitmiştir.
Fazla takıntı yapmadan yeni kızlar bulmalısın.
Benzer bir durum yaşadım. Kız mesaj çekip, seni herşeye rağmen seviyorum. Sana güveniyorum gibi çokça mesaj çekti.
Bende geç yanıtladım mesajlarını içimden geldiği gibi artık ne yazdığınında önemi yok.
Kız zaman ve duygusal yatırımı yaptığı için artık ne dersen de beyni onu hala seni sevdiğine ikna edecek ve ilişki düzelecek.

dersten su an bi sey olmamıs gibi konusmaya devam ediyoruz biraz gec cevap veriyo ve mesafeli davranıyo biraz.

Belki çok yaşanmışlık vardır ama buraya kadar gelmişsen bırakmanın daha mantıklı olacağını düşünüyorum, buradan sonrasında ne sende ne kız arkadaşında bir bağlılık, güven olacağını sanmıyorum, ayrılıp barıştıktan sonra tekrar ayrılma oranınız çok yüksek. Kendini affettirme gibi gereksiz zaman kaybı işlerle de uğraşmana gerek yok zaten kız arkadaşın 4 ay önceki olaya takılıyorsa bunun altında bir şeyler vardır. Hasarlı bir binayı yıkıp yenisini yapmak binayı onarmaktan daha kolaydır.

bi mesaj geldi beni kac kisiyle aldattın
Bir de şu aldatma meselesiyle karşı tarafı darlayan kesim daha çok aldatmaya yatkın taraf oluyor, durduk yere bunu dediyse eğer kendisinin bir halt yediği ve kendi yaptığından rahatsız olarak karşı tarafa bu tarz ithamlarda bulunduğu düşüncesindeyim.

Son düzenleme:
Belki çok yaşanmışlık vardır ama buraya kadar gelmişsen bırakmanın daha mantıklı olacağını düşünüyorum, buradan sonrasında ne sende ne kız arkadaşında bir bağlılık, güven olacağını sanmıyorum, ayrılıp barıştıktan sonra tekrar ayrılma oranınız çok yüksek. Kendini affettirme gibi gereksiz zaman kaybı işlerle de uğraşmana gerek yok zaten kız arkadaşın 4 ay önceki olaya takılıyorsa bunun altında bir şeyler vardır. Hasarlı bir binayı yıkıp yenisini yapmak binayı onarmaktan daha kolaydır. Geçmiş olsun.
Sagol dostum dediklerinde haklısın aldatmam bi hataydı ama oldu bi kere sonucta.
Henüz kendime birini bulamamısken hemen bırakmakta pek mantıklı gelmiyo en azından temelimi hazılamalıyım o yuzden biraz daha gider diye düsünüyorum.
Yarın da normalde ders cıkısında görüselim dicektim de senin yazdıklarından sonra yazasım gelmedi

Belki çok yaşanmışlık vardır ama buraya kadar gelmişsen bırakmanın daha mantıklı olacağını düşünüyorum, buradan sonrasında ne sende ne kız arkadaşında bir bağlılık, güven olacağını sanmıyorum, ayrılıp barıştıktan sonra tekrar ayrılma oranınız çok yüksek. Kendini affettirme gibi gereksiz zaman kaybı işlerle de uğraşmana gerek yok zaten kız arkadaşın 4 ay önceki olaya takılıyorsa bunun altında bir şeyler vardır. Hasarlı bir binayı yıkıp yenisini yapmak binayı onarmaktan daha kolaydır.

Bir de şu aldatma meselesiyle karşı tarafı darlayan kesim daha çok aldatmaya yatkın taraf oluyor, durduk yere bunu dediyse eğer kendisinin bir halt yediği ve kendi yaptığından rahatsız olarak karşı tarafa bu tarz ithamlarda bulunduğu düşüncesindeyim.
eski iliskisinde böyle bi seyi yaptıgını iliskinin ortalarında. cok pisman oldugunu falan soylemisti ilk yakaladıgında (10 gün once ) ben olsam sen beni affetmezdin dedi evet etmezdim dedim. İste üst üste falan geldi yaptı dün de tartısmıstık ve normalde her boku arkadasına soyler kuzeni haric kimse benim boyle bi sey yaptıgımı soylememis

Son düzenleme:
Henüz kendime birini bulamamısken hemen bırakmakta pek mantıklı gelmiyo en azından temelimi hazılamalıyım o yuzden biraz daha gider diye düsünüyorum.
Bu şekilde düşündüğünü bilmiyordum aga kusuruma bakma, ben tekrar dönmesiyle devam edeceğini sanıyordum. Dediğin gibi tabak çevirmeye başlamak için kısa bir süreliğine düşünülebilir.

eski iliskisinde böyle bi seyi yaptıgını iliskinin ortalarında yaptıgını cok pisman oldugunu falan soylemisti onun haricinde dün tartısmıstık bugun de instam da gezerken ss attı
Bunu yapmanın bir mantığı yok, eğer şüpheleniyorsa biraz bekler kontrol eder. Sonrasında bir şey yakalarsa ayrılır, gelip "beni aldatıyor musun?" gibi sorular sorunca kendisi daha çok dikkat çekiyor.

Aga şu Instagram, Facebook, Twitter artık hangi sosyal medyanız olursa artık, başka birine vermeyin. Telefonunu nasıl ortaklaşa kullanmıyorsan senin özelin oluyorsa sosyal medya hesabı da aynı şekilde eğer ilişkiye başladığında kız "şu hesabını versene" gibi laflar ediyorsa direkt sal, çünkü sana güvenmeyen bir özgüvensiz, kendi özgüvensizliğini sana da bulaştırır. Hesabın başkasında olması gerekse o hesapta senin adın yazmaz. Arkadaşın senin hesabında kız arkadaşının olduğunu bilse erkek muhabbeti bile yapamazsınız, çünkü hesap senin değil.
Gereksiz kısıtlanmak = Sosyal medya hesabını birine vermek

Bu şekilde düşündüğünü bilmiyordum aga kusuruma bakma, ben tekrar dönmesiyle devam edeceğini sanıyordum. Dediğin gibi tabak çevirmeye başlamak için kısa bir süreliğine düşünülebilir.

Bunu yapmanın bir mantığı yok, eğer şüpheleniyorsa biraz bekler kontrol eder. Sonrasında bir şey yakalarsa ayrılır, gelip "beni aldatıyor musun?" gibi sorular sorunca kendisi daha çok dikkat çekiyor.

Aga şu Instagram, Facebook, Twitter artık hangi sosyal medyanız olursa artık, başka birine vermeyin. Telefonunu nasıl ortaklaşa kullanmıyorsan senin özelin oluyorsa sosyal medya hesabı da aynı şekilde eğer ilişkiye başladığında senden bir kız "şu hesabını versene" gibi laflarda bulunuyorsa direkt sal, özgüvensiz çünkü karşındaki kişi, kendi özgüvensizliğini sana da bulaştırır. Hesabın başkasında olması gerekse o hesapta senin adın yazmaz. Arkadaşın senin hesabında kız arkadaşının olduğunu bilse erkek muhabbeti bile yapamazsınız, çünkü hesap senin değil.
Gereksiz kısıtlanmak = Sosyal medya hesabını birine vermek
Ilk konustugumuzda ben de oyle dusunmuyordum ama eskisi gibi olabilecek miyiz diye düsünmedim degil de güzel seyler yasadık kolay degil bi anda bırakmak.

Dediginde cok haklısın instagramımı cok istiyodu her seferinde lafını yapıyodu ben de bi sey zaten al bıktım dedim pekte kontrol etmemisim icini boyle bi seyle karsılastım.

Buna kesinlikle katılıyorum ve iki önceki ilişkimde hatırladım bunu ve sonrasıda malum . Karşı tarafın bu tarz eylemleri istenmeden yapılan bir manipüle ve istenmedende olsa dikkat edin ayrıca sadece aldatma konusunda da yaşamazsınız bunu..

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8