Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Ayrılık Sonrası Arkadaş Kalma İsteği

Philliscan

Kuzey yıldızı yine tüm ihtişamıyla parlıyor 🌟
Oyunu bilmemizin veya farkında olmamızın hiçbir önemi yok.
Bazen öyle anlar geliyor ki, kendimize karşı dürüst olamıyoruz. Kendimizi kandırıp yalanlar söylüyoruz.

Gerçekten sevdiğimiz, hoşlandığımız bir kadından bir şekilde ayrıldık veya o ayrıldı mesela.

Sonrasında “arkadaş” kalmak istiyoruz.
Gerçekten arkadaş kalmak mı istiyorsun?

“O çok iyi bir insandı ve onu kaybetmek istemiyorum”

Böyle bir şey yok. Evet onu kaybetmek istemiyorsun.
Ama arkadaş olarak göremeyeceğinin de farkındasın.
Belki arkadaş olarak devam ederiz, sonra tekrar barışırız kafasındasın.
“KENDİNE YALAN SÖYLEME, BUNU İSTİYORSUN.”
Muhtemelen bilmediğin şey ise bunun olmayacağı.
Çünkü ne kadar oyunun farkında olsan da, ne kadar bilgi birikimin olsa da duygularına yenik düşeceksin.
Çünkü o karşındaki “zaafın” ile hep iç içe olacaksın.
Sürekli onunla konuşmaya devam edeceksin. O seni arkadaş olarak görecek ama sen onu öyle görmeyeceksin.
Bu seni kahredecek, Canını yakacak, mutsuz edecek, kalbinde bir burukluk ve boğazında gereksiz bir düğüm olacak.
Ve oyunu bilmene rağmen yapma denilen her şeyi yapacaksın.
Oyunda Mesaj atma, boğma dediler..
Boğacaksın.
Kıskançlık gösterme dediler..
Göstereceksin. (O çocukla mı buluşacaksın?)
Muhtaç görünme dediler..
sen benim için çok önemlisin, seni kaybetmek istemiyorum mesajları ile kızı boğacaksın.
Bu anları yaşarken, oyunun hiçbir faydası olmayacak.
Çünkü o an “o şeyi söylemek/yapmak” istiyorsunuz. Ve buna engel olamıyorsunuz.
O an mantıklı düşünemeyeceksiniz.

Bunun gibi yüzlerce örnek verebilirim.
Öncelikle kendinize dürüst olun.
O kızla gerçekten arkadaş kalmak istemiyorsunuz.
O kızla tekrar birlikte olmak, o duyguları tekrar yaşamak istiyorsunuz.
Ama o kadın sizi ya artık arkadaşlık çemberine atmış ya da sizi bir uydu erkeğe çevirmiş olacak.

Uydu muhabbeti de çok önemli.
Kadınların %90 ı arkadaş kalalım cümlesine kabuldür.
Çünkü sizin gerçekten ne hissettiğinizin(hoşlantı)
Farkındadır. Ve sizi adeta bir maymuna çevirip ilgi gösterici köle haline getirir.
Ama bunu da size belli etmez.
İlgilerinize karşılık vermez, susar.
İlgiyi kesip gideceğinizi hissettiğin de “birlikte olabiliriz sinyalleri” verir.
Erkeğimiz de bunu çok rahat yer ve düşer.
Erkek duygularıyla hareket ettiği zaman kadından çok daha fazla garip hareketler yapar.
İşin özeti, kendine dürüst ol. Kimseyle arkadaş kalmaya uğraşma.

Bir itirafım var, bir süredir oneitiese düştüm. Evet.
Yavaş yavaş geçiyor, yeni tabaklar çevirmeye başladım tekrardan. Düzeliyor her şeyim.
Ve bu duruma oyunun farkında olarak, bu kadar bildiğim şeye rağmen kapıldım.
Ve bu durumdan ders çıkarmak için yaşadığım tecrübeleri yakında size anlatacağım.
Görüşürüz Alfaloji beyleri .)
-geri geldim- :p

Erkek olarak siz fz attıysanız sıkıntı yok ama kadın size fz attıysa arkadaş kalmanın bir anlamı yok.
Gayet güzel konu eline sağlık.

Sorma moruk ya aynı problem bende de var birkaç gündür.. Yani değecek kız da değil hani ama işte elde edemediğimizi isteme isteği çok boktan. Hani etrafımda ondan başka kız felan da yok değil ama işte boktan duygular FUCK :d

Haz anı ifadesini bildiğin birisine nasıl arkadaş gözüyle bakılabilir ki zaten?

Sorma moruk ya aynı problem bende de var birkaç gündür.. Yani değecek kız da değil hani ama işte elde edemediğimizi isteme isteği çok boktan. Hani etrafımda ondan başka kız felan da yok değil ama işte boktan duygular FUCK :d
Dostum bunun tek çözümü içindeki EGO ' yu yenmek. Yani şunu kabul etmelisin. Harika biri bile olsan bazı kızlar tarafından reddedilebilirsin. Her kızı tavlayamazsın. Ve tavlamak zorunda da değilsin. Yani biri seni beğenmedi diye başkaları da beğenmeyecek diye birşey asla yok. O kızı nextlemeyi öğrendikten sonra gerisi halloluyor.

Dostum bunun tek çözümü içindeki EGO ' yu yenmek. Yani şunu kabul etmelisin. Harika biri bile olsan bazı kızlar tarafından reddedilebilirsin. Her kızı tavlayamazsın. Ve tavlamak zorunda da değilsin. Yani biri seni beğenmedi diye başkaları da beğenmeyecek diye birşey asla yok. O kızı nextlemeyi öğrendikten sonra gerisi halloluyor.
Zanza bunların hepsini biliyorum evet mantık çerçevisinde baktığında öyle ama engel olamıyorum işte yani bende farkındayım o kızı bi güzel domaltıp bi güzel si.. neyse :d Dünya'nın en mutlu insanı olmayacağımın yine farkındayım ama insanın yapısın da var bu elde edemediğini isteme olayı.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8