Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Ayrılık

Herkese selam. Az önce 11 aylık ilişkimi bitirdim. Boşluğa düşmüşüm gibi hissediyorum. Belki size betaca gelebilir ama tavsiyelerinizi bekliyorum. Teşekkürler

Betaca dediğin nedir? 11 ay güzeliyle çirkiniyle bir sürü şey yaşamışsın. Şimdi kaynağı gidince ister istemez bir boşluk basacak. Konu neydi bilmiyorum ama çift taraflı düşünmek her zaman iyidir insanlar konusunda. Çok güvendiğin anlarda bile aklının bir ucunda güvenilmeyecek iş yapabilir diye bulundurmalı.

Herkese selam. Az önce 11 aylık ilişkimi bitirdim. Boşluğa düşmüşüm gibi hissediyorum. Belki size betaca gelebilir ama tavsiyelerinizi bekliyorum. Teşekkürler
Deep Turkish Web izle
Müslüm Gürses falan dinleme
Mala vurma

Konuyla alakasız ama şu an ilişkide olduğum kız deep turkish web manyağı, ayrılsaydım ve bu tavsiyeyi bana verseydin okurken dumur olmuş olurdum :D
Ne diyorsun Ercan ne diyosun sen
Olmazsın Aç izle
Farklılık yap sen full
Deep Turkish Web yorum okuma izle

Son düzenleme:
Kendine biraz zaman tanı kafanı dağıtacağın aktivitelere yönel bir süre çok düşünmemeye çalış. Depresif müziklerden uzak dur. Zamanla boşluğa düşme hissin azalacaktır. Bir sonraki ilişkine başlayacağın zamanda her zaman terk edilme ihtimalinin olduğunu bilerek başla, ilişki bittiğinde daha az yıpranıyorsun.
Geçmiş olsun dostum.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8