Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Badboyların bir adım ötesine geçmek

Merhaba arkadaşlar,
Uzun zamandır forumda aktif değildim. Kafa yapısı, yoğunluk, yeni üniversite heyecanı, değişik düşünceler derken forumları bıraktım. Bugün kuzenim sayesinde şifremi sıfırlayarak tekrar cemiyete giriş yaptım ve giriş yapar yapmaz bir yazı yazmak istedim. Artık çok uzatmayayım ve konuya geçeyim.

Forumda kız tavlama üzerine çok sayıda yazı var. Neg olsun kino olsun açılışlar ve materyaller olsun bir çoğu hakkında bilgi verilmiş. Haliyle hepimiz bunları biliyoruz ve hayatımızda uygulamaya çalışıyoruz, bazılarımız çok sayıda pratik yapmış olduğu için daha rahat yapıyor bazılarımız da acemilik çekiyor. Evet bu işler yapa yapa olacaktır, gayeretinizi eksik etmeyin. Sonunda siz de ustalaşacaksınız bu tekniklerde.

Lakin bahsettiğimiz malzemeler genellikle kıza ilk etkiyi oluşturma ve çekim sağlama üzerinde. Unutmamamız gereken bir nokta daha var. Bir kızı sadece çekim uygulayarak elde edemezsiniz, o kız belki sizden önce sizin gibi birsiyle birlikte oldu ve daha iyisini istiyor (alfaterk). Veya etrafında çok fazla çekici erkek var ve daha fazlasını istiyor.

İşte bu noktada, kızı tavlayabilmemiz veya ilişkide bulunabilmemiz için bağ kurmamız da gerekiyor. Bağ kurma aşaması genellikle sohbete dayalıdır.

EĞER SEN SADECE TAKTİK EZBERLEDİYSEN, MATERYAL EZBERLEDİYSEN, NEG EZBERLEDİYSEN BU AŞAMADA GENELDE BİR SİK YAPAMAZSIN. Çünkü sohbet ezbere yapılmaz. Evet bir iskelet sistemi vardır fakat içini doldurman gerekir. Sohbet yeteneğinin olması gerekir.

Sohbet yalnız başına etkili bir silahtır diyemeyeceğim çünkü sohbeti çok iyi olan beta mavi haplı erkekler de vardır ki bunlar genellikle kaybeden erkeklerdir. Ama iyi bir sohbete sahip olamayan erkek de istediği kadar çekici olsun, ilişki içinde bir noktada takılı kalır. Benim de eskiden olduğum gibi.

Dostlarım, kendimize katmamız gereken bir özellik daha var iyi sohbet edebilmek.
İyi bir sohbet edebilmenin:
Bağ kurmaya,
Kıza ödül olduğunu göstermeye,
Diğer sadece neg atıp materyal uygulayan badboylardan bir adım ileri gitmenize katkısı olacaktır.

İyi bir konuşmacı, sohbet edebilen insan olabilmek pek kolay değildir, alıştırma gerekir ve benim burada hepsini detaylıca anlatabilmem için sayfalar dolusu yazmam gereklidir. Bu yüzden sizlere birkaç önemli püf noktaları vericem ve yazıyı burada sonlandırıcam.

1) Karşınızdakileri içinizden analiz edin ve ona göre sohbetinizi şekillendirin.
Burası önemli, sohbet ederken karşının kişilik özelliklerini beden dilinden ve kouşmalarından faydalanarak aklınızda biçimlendirin ve ona göre davranın. NABZA GÖRE ŞERBET.

2) Ona kendizin bir özelliğini göstermek istiyorsanız direkt söylemeyin. Ona, özelliğinizi açığa çıkaran bir hikaye anlatın. Bu hikaye uydurma veya yaşanmış olabilir, önemli olan kıza çaktırmadan istediği erkek tipi olduğunuzu göstermektir.

3) Karşı taraf genellikle kız olacağı için onun sorunlarını dinlediğinizde çare bulmaya çalışmayın, sadece anladığınızı belli edin. Çok da dinlemeyin sorunlarını, ama az da olsa anlatabilir. Çünkü siz onun erkek arkadaşısınız.

4) Sohbet ederken heyecanlanmayın, beden dilinizde eğilme, bükülme olmasın. Durşunuzu koruyun.

5) Akıcı bir sohbet edin. Konudan konuya rahatça geçin, aynı erkek arkadaşlarınızla buluşurken yaptığınız gibi.
Burada biraz durmakta fayda var çünkü bu madde çoğu erkeğin sorunu. Eğer kendinizi eksik görüyorsanız. Duvara hikaye anlatın. Rastgele kitaptan bir kelime seçip duvara 1 dakika boyunca hikaye anlatın. Sonra hikaye anlatırken ikinci kelime seçip o kelimeyle devam edin.

Ek olarak sohbetinize duygu katın. Bunun için de hikayenizi betimleyecek kelimeleri abartın. Mesela olağanüstü, inanılmaz, mükkemmel gibi kelimelerini kullanın. Bunlar hikayenizi güçlendirecektir.

Ve tabi ki tüm bunları yaparken monoton olmayın, olaya duygu katın. Anlatırken de duyguları o an yaşayın. Hem etkili olursunuz hem de modunuz artar, mutlu olursunuz.

mythicalman

Bu konu özellikle ''Beyler,kızla aram iyiydi ama 1 hafta sonra başka erkekle çıkmaya başladı.'' diyenlere cevap olabilecek nitelikte.

Çünkü tamam kız senden etkilenmiştir, adım atmanı bekliyordur ama sen sadece 2 dakikalık muhabetten öteye gidemiyorsan bu etkilenme evresi bir süre sonra yok olmaya başlar. İşte bu yüzden muhabbet önemli, birbirinizi daha yakından tanımak, ortak alanlarınızı keşfetmek...

Bu konu özellikle ''Beyler,kızla aram iyiydi ama 1 hafta sonra başka erkekle çıkmaya başladı.'' diyenlere cevap olabilecek nitelikte.

Çünkü tamam kız senden etkilenmiştir, adım atmanı bekliyordur ama sen sadece 2 dakikalık muhabetten öteye gidemiyorsan bu etkilenme evresi bir süre sonra yok olmaya başlar. İşte bu yüzden muhabbet önemli, birbirinizi daha yakından tanımak, ortak alanlarınızı keşfetmek...
Kesinlikle dostum, aslında bu konuya da vurguda bulunmak istemiştim fakat yazı çok uzadığı için yazmaktan vazgeçtim. İyi bir sohbet bağ kurmak için önemli.

Bu kitaptan bir kelime seç onunla ilgili hikaye anlatma kısmını açabilirmiain çom duyduğum bir teknikde

Aga sormak istediğim bir şey var,herkes eğilme gibi hareketleri yapmayın diyor ama benim kendimde farkettiğim bir şey var fark etmeden kulağına kısık sesle bir şeyler söylemek için eğiliyorum ama özgüvenli bir şekilde ve duruşumdan feragat etmeden yapıyorum bunu.Bu olayı kendimde fark ettikten sonra bu duruma kafa yordum ve özgüven işareti de olabileceğine karar verdim çünkü karşımızda ki kızın kişisel alanına giriyoruz,bunu yaptıktan sonra rahat bir şekilde gözlerine bakmaya devam ediyorum genelde.Peki sizlerin bu konuda ki fikriniz ne?

Aga sormak istediğim bir şey var,herkes eğilme gibi hareketleri yapmayın diyor ama benim kendimde farkettiğim bir şey var fark etmeden kulağına kısık sesle bir şeyler söylemek için eğiliyorum ama özgüvenli bir şekilde ve duruşumdan feragat etmeden yapıyorum bunu.Bu olayı kendimde fark ettikten sonra bu duruma kafa yordum ve özgüven işareti de olabileceğine karar verdim çünkü karşımızda ki kızın kişisel alanına giriyoruz,bunu yaptıktan sonra rahat bir şekilde gözlerine bakmaya devam ediyorum genelde.Peki sizlerin bu konuda ki fikriniz ne?
Ben de merak ettim.

Eğilme derken konuşurken vücut postürünü bozmama, sırtının dik halini korumak, ezik büzük durmamandan bahsediyorum.

Kızı etkilemek ve oyununu sıcaklaştırmak için kulağına birşey söylüyorsun, e robot olmadığın için bir miktar eğilmen lazım. Bu olayı diğeri ile karıştırma dostum. Bazen yapabilirsin.

Bonus olarak, kızın sana doğru gelmesini, eğilmesini sağlaman daha güzel olacaktır.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8