Alfaloji Forum

Sitemize hoş geldiniz.

Bahçe Güzelleştirme

Katılım
22 Ocak 2020
Mesajlar
5
Tepkime puanı
35
Şehir
Bursa
İçsel Faktör-Dışsal Faktör

Bir evin var. Evinin içi çok güzel. Dekoru güzel, renkler uyumlu, koltuklar güzel, ses sistemi var, vs iç mimarisi muhteşem bir ev.(Boş tenekeden anca ses gelir. Tenekeyi doldurmak gerek.)
-Genel kültür, sohbet yeteneği, mizah yeteneği,kitap okumak, karakterin, davranışların, huyların ,zihin vs.

Ama evinin bahçesi, dış görünüşü, boyası çok kötü, çimenler uzamış karman çorman bir şey olmuş. Uzaktan bakan eski püskü bir ev, bahçesi kötü vs evini beğenmiyor. Birini içeri alsan şok olur.(Kızla bir tanışsan, seni tanısa karakterini, bilgi birikimini bilse sana hayran kalacak) Mesele evin içine sokmak.
Gel gör ki dışarıdan bakan evini beğenmiyor ve içeri girmek istemiyor. O yüzden bahçenin de güzel olması lazım.

Bahçenin güzel olmasında yakışıklı olmak elbet önemli. Onun yanında fiziksel görünüşün de büyük önem taşıyor.
-Fazlan varsa kilo vermen gerekiyor, Zayıfsan Kilo alman ve kas kütlesi kazanman gerekiyor kısaca fit olman gerekiyor.
-Güzel giyinmek gerekiyor.
-Bir araban olması gerek Mahalle, lise, üni vs gerek yoktur ama şöyle düşün yaşın büyük ve bir işte çalışıyorsun sosyal olmak için bir akşamların var ikincisi ise hafta sonun var hatun da belirli olgunluğa ulaşmış. buluşmaya gelirken belki etek giyer, topuklu giyer, dekolteli elbise giyer. kısaca araban olması o bakımdan önemlidir. He ünide olsan kampüsdesin zaten kız ne giyecek kot pantolon. Takılma alanın belli kafe ye yürürsün, dolmuşa binersiniz o bakımdan sıkıntı yok.
Bahçen güzelse ilgi çekersin, dikkat çekersin, müşteri çekersin. Bahçen güzelse eve gelmek isterler, ev de güzelse, oraya yerleşmek isterler.

Kaynak : Puacemiyeti -Joker
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Üst