Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Bakımsızlık

Saç şekli bilmiyorum. (Birşey önerirseniz kafamın büyük olduğununu unutmayın) Mahalle berberinde klasik kestiriyorum (nasıl olsun
abi heryeri kısalt ama yanlar üstten biraz uzun olsun
ne kadar alayım
hmmm. [ kısa bir bakışma ]
makinayla alayım mı
al ama çok kısa olmasın
tamam koçum )

saçımı. Öylesine bir şampuan ve duş jeli alıyorum. Sivilceliyim ve siyah noktalarım var. Uzunum (184 /Yaş:16) zayıfım (62 kg ) ama spor az yaptığım için vicudum ilgi çekici değil. 2 günde banyo yaparım. ( Bunu neden mi söyledim. Pis değilim bakımsızlık ayrı birşey.)

Bilgili ve bakımlı olmak gerekiyor. Bakım konusunda tavsiye verecek var mı. Bu arada kıyafet mağzalarını hiç sevmem. Genelde bizimkiler seçer kıyafetleri. Sade giyinmeyi severim.

Kendine yakısan bir saç traşı edin internette binlerce bilgi var. Cildiye polikinliğinden randevu al eğer sivilcelerin ciddiyse. Değilse intermette binlerce makale var maske tarifi için onları uygula. Google'a siyah kot yaz kombini erkek yaz aklında fikir oluşsun görsel olarak

Kendine yakısan bir saç traşı edin internette binlerce bilgi var. Cildiye polikinliğinden randevu al eğer sivilcelerin ciddiyse. Değilse intermette binlerce makale var maske tarifi için onları uygula. Google'a siyah kot yaz kombini erkek yaz aklında fikir oluşsun görsel olarak
teşekkür ederim önerilerin için. ciddi sayılmaz ama var ya bayağı

Dostum bence öncelikle sade giyinmeyi bırakman lazım ve acilen bir spor salonuna yazılman lazım (imkanlar müsaitse) sivilce vs abartılacak kadar olmadığını düşünüyorum saçı ise bir süre uzat sonra beğendiğin bir modeli uygula.

İyi forumlar...

Dostum bence öncelikle sade giyinmeyi bırakman lazım ve acilen bir spor salonuna yazılman lazım (imkanlar müsaitse) sivilce vs abartılacak kadar olmadığını düşünüyorum saçı ise bir süre uzat sonra beğendiğin bir modeli uygula.

İyi forumlar...
durum var çok şükür ama kafam büyük biraz uzun saç yakışmıyor birde sade giyme demişsin biraz daha açarmısın.

Bileklik yüzük küpe aksesuar ekle bro kaçan büyükse sakallar kurtarabilir belki.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8