Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Bana Açılan Set

Yanlış okumadınız . Gayet de yazdığım gibi birkaç dakika önce bana set açıldı . Ve acayip darlandım .. Bildiğiniz taciz gibi bir şeydi. Baştan olayı anlatayım...

Okuldan dönmek için otobüse bindim ve durağın oradaki lisenin öğrencileri de otobüse bindi . İki tane kız yanımda durdular ve benimle konuşan kız otobüs hareket ettikten sonra sırtını ve kalçasını bana yasladı . Uzun bir süre öyle yolculuk ettim ve kızdan da ses çıkmadı ve gayet de hayatından memnun bir şekilde hem arkadaşıyla konuşup hem de arada bana kaçamak bakışlar atıyordu .Kız da tam bir keko. Ama fiziği iyi olduğundan 5.5-6 arası verebilirim. Belli bir süre sonra kız konuşmaya başladı...

K: Ben seni bu otobüste hiç görmedim? Hangi okula gidiyorsun?
B: Ne yapacaksın?
K: Hayır sadece seni ilk kez gördüm bu otobüste ve ben bu otobüsteki herkesi tanıyorum (YALAN !?!?!?!?!?!?)
B: xyz üniversitesinde okuyorum ben .
K: Zor olmuyor mu o kadar yolu çekmek?
B: Hayır . Pek bir şey olmuyor.
K: Ben de üniversiteye girecem . Hukuk okumak istiyorum.
B: Hayırlısı olsun . Çalışman da lazım.
K: Benim çalışmaya ihtiyacım yok . Zaten yapabildiğim şeyler.
K: (Sonra bana benimle alakalı öneriler verdi...)
K: Ben çok kitap okudum ve çoğu şeyle alakalı bilgim var.
K:Bu ülkede iş bulman zor . Yurt dışında akraban falan varsa yurt dışına git orada çalış veya oku.
İç Sesim: Öeah ama artık!!!
B : Bakarım bir çaresine.
K : Kızlara güvenmeyeceksin . Bir varlar bir yoklar . Kendine hedef belirle ki hayatının bir amacı olsun . Benim sevgilim vardı da ne oldu? Ayrıldım gitti.
B: Sen bu kadar fazla konuşur musun?
K : Hayır ama ilk kez bu kadar fazla konuştum .
(Otobüs boşaldıktan sonra yanıma oturdu ve...)
K:Hangi burçsun sen? Kova , terazi ? Hangisi?
B: 12'de 1'lik bir ihtimal var kullan şanslarını.
K: Koç , akrep...
B : Akrep.
K: Sen içine kapanık biri misin?
K : Korkma seni yemeyeceğim .

Otobüs durduktan sonra hızlı adımlarla oradan uzaklaştım . Hala etkisinden çıkabilmiş değilim . Ama kızın ruh hastası olduğundan adım gibi eminim.

Son düzenleme:
Yanlış okumadınız . Gayet de yazdığım gibi birkaç dakika önce bana set açıldı . Ve acayip darlandım .. Bildiğiniz taciz gibi bir şeydi. Baştan olayı anlatayım...

Okuldan dönmek için otobüse bindim ve durağın oradaki lisenin öğrencileri de otobüse bindi . İki tane kız yanımda durdular ve benimle konuşan kız otobüs hareket ettikten sonra sırtını ve kalçasını bana yasladı . Uzun bir süre öyle yolculuk ettim ve kızdan da ses çıkmadı ve gayet de hayatından memnun bir şekilde hem arkadaşıyla konuşup hem de arada bana kaçamak bakışlar atıyordu .Kız da tam bir keko. Ama fiziği iyi olduğundan 5.5-6 arası verebilirim. Belli bir süre sonra kız konuşmaya başladı...

K: Ben seni bu otobüste hiç görmedim? Hangi okula gidiyorsun?
B: Ne yapacaksın?
K: Hayır sadece seni ilk kez gördüm bu otobüste ve ben bu otobüsteki herkesi tanıyorum (YALAN amk!?!?!?!?!?!?)
B: xyz üniversitesinde okuyorum ben .
K: Zor olmuyor mu o kadar yolu çekmek?
B: Hayır . Pek bir şey olmuyor.
K: Ben de üniversiteye girecem . Hukuk okumak istiyorum.
B: Hayırlısı olsun . Çalışman da lazım.
K: Benim çalışmaya ihtiyacım yok . Zaten yapabildiğim şeyler.
K: (Sonra bana benimle alakalı öneriler verdi...)
K: Ben çok kitap okudum ve çoğu şeyle alakalı bilgim var.
K:Bu ülkede iş bulman zor . Yurt dışında akraban falan varsa yurt dışına git orada çalış veya oku.
İç Sesim: Öeah ama artık!!!
B : Bakarım bir çaresine.
K : Kızlara güvenmeyeceksin . Bir varlar bir yoklar . Kendine hedef belirle ki hayatının bir amacı olsun . Benim sevgilim vardı da ne oldu? Ayrıldım gitti.
B: Sen bu kadar fazla konuşur musun?
K : Hayır ama ilk kez bu kadar fazla konuştum .
(Otobüs boşaldıktan sonra yanıma oturdu ve...)
K:Hangi burçsun sen? Kova , terazi ? Hangisi?
B: 12'de 1'lik bir ihtimal var kullan şanslarını.
K: Koç , akrep...
B : Akrep.
K: Sen içine kapanık biri misin?
K : Korkma seni yemeyeceğim .

Otobüs durduktan sonra hızlı adımlarla oradan uzaklaştım . Hala etkisinden çıkabilmiş değilim . Ama kızın ruh hastası olduğundan adım gibi eminim.
ben olsam bir değerlendirme yapardım (tipini görmeden de bişey diyemiyorum ama) yinede
bu kadar istekli bir seti kaçırmak *kerdim

ben böyle durumlarda sevgilimi ve abimleri çağırıp "taciz" diye bağırmayı tercih ediyorum gfjkdfjıjsdgft

Almasını bilirsen kadınlardan çok şey öğrenebilirsin.

Zor olmuyor mu o kadar yolu çekmek?
Hangi burçsun sen? Kova , terazi ? Hangisi?
Sen içine kapanık biri misin?

Duygusal bağ kurma soruları bunlar. Kişiliğini öğrenmeye çalışmış. Kendini ona açman için.

Burada zaten sinyali vermiş. Kız yara bandı arıyor olabilir verilmiş sadakan varmış hiç çekilcek dert değiller. Ayrılddım gitti olayı yalan erkek onu terketmiş. Kabak gibi ortada.

Aslında değerlendirebilirdin diye de düşünüyorum.Aynı olayın çok benzerini mavi haplıyken yaşamıştım.İlk başta ben de itici bulup uzaklaşmıştım, sonra kızı tekrar görünce numarasını almıştım.Mavi haplı olduğum için kız beni uydusu yapmıştı, kızın peşinden 3 ay falan koşmuştum.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8