Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

''Bana mı aşıksın?''

Mrx

Bir önceki paylaştığım yazımı yazarken aklıma bu konu geldi. Ayrıca bu konudan bahsedeyim. Kendi yaşadığım bir olaydan örnekler verdim, bu olay hakkında da tavsiyesi olanlar varsa yazmaktan çekinmesin.

Kızların ''Sen bana mı aşıksın?'', ''Sen beni mi seviyorusun?'' laflarının Türkçe meali ''Senden hoşlanıyorum. Peki sen benden hoşlanıyor musun?'' dur. Dikkat et bu bir testtir. Kesinlikle ciddi bir şekilde ona aşık olduğunu, onu sevdiğini söylemeyeceksin. Açıklama yapma hatasına asla düşmeyeceksin. Ben bu hataya düşmüştüm.
Daha iyi anlaman için yaşadıklarımdan biraz bahsedeceğim. Bu arada testi kırmış olabilirim. Oku da kendin karar ver, bir şeyler kap.

Kurs çıkışı 4 erkek, 2 kız falan yürüyorduk ve ben kızlarla az çok uğraşıyordum. Kız laf attı
''Sen niye benimle uğraşıyorsun? Yoksa bana mı aşıksın? Git şununla uğraş.'' diye. Tabii tayfa goygoy, ooolar yükseldi, duyanlar duymayanlara söyledi ve bana bir ihale kaldı. Aslında kalmamıştı. Yapmam gereken tek şey hiçbir şey yapmamaktı. O an öyle olmadı. Gülümseyerek ve sesimi yükselterek
''Bir dakika bir dakika! Kişi kendinden bilir karşısındakini'' dedim ve devam ettim, ''Ne? Yoksa sen bana mı aşıksın? Beni böyle numaralarla kandıramazsın.'' dedim.

Asıl amacım namlunun ucunu kıza çevirmekti. Tabii orası curcuna oldu . 1 dakika içinde kız önce bana bakıp diğer bir erkeğin koluna girerken tepkimi ölçtü. Ben de güldükten sonra -hala gülmeye devam ederek- dön önüne iması yaptım. Aslında burada sadece gülmem daha etkili olurdu, hiçbir ima yapmamalıydım.
Sen dikkat et, kesinlikle kıskançlık belirtisi olmamalı ki kız kafayı yesin, seni elde ettiğini düşünmesin.

''Kişi kendinden bilir karşısındakini'' deyiminin başlığı altında biraz açıklama yapmaya çalışmış ve ihaleyi de kıza yıkmaya çalışmıştım. Belki de bu deyim ve devamında söylediklerimle testi atlatmıştım, bilmiyorum.

Sen tereddütte kalmayacak şekilde avlan.

Test savurmayı biliyorsun. Dalga geçercesine cevap vereceksin, p*ç gülüşünle ''Tıağğhhh rüyalarımdan eksik olmuyorsun.'' veya ''Kesinlikle. Seninle tanışmadan önce kabus gördüğümü hatırlamıyorum.'' gibi cevaplar verecek, kendin bir şeyler bulacak veya hiç takmayacaksın. Ayrıca hikayemde bahsettiğim gibi kız seni kıskandırmak isteyecek, kesinlikle kıskanmayacaksın. Ödül sensin, o seni kıskancak.

Buradaki amacın kızın seni elde edemediği, hala çabalaması gerektiğini kıza yansıtmak. Tabi bu iş çok uzarsa kız senden soğuyabilir. İleri-geri adımlar atmalısın ki kız sürekli tereddütte kalsın, ondan hoşlanıp hoşlanmadığını bilemesin. Aynı zamanda tabak çevirmeyi unutma ki seni elde etmek için çabaları artsın.

Kendine ve tabaklarına dikkat et ;)

Sondaki uzatma dediğin işi çok yapıyorum sanırım, teşekkürler benim için yararlı oldu.

• Beğen
Tepkiler: Mrx
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8