Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Bana neler oluyor.

Beyler anlamadığım bir konu var kendimde.
Kızlarla sanaldan veya reelden ilk konuşmadaki o soğukluğu kıramıyorum,
Ama o soğukluğu aştıktan sonra karşımda ister imamın kızı olsun ister dünya güzeli olsun. İstediğim gibi olayı cinsellige bağlayabiliyorum yani bana selam veren her kızı becerme kapasitem var. Ama mesela bir kızla konuşmaya başladığımda ilk konuşmada kız soğuk davranıyor ister istemez o soğukluğu ısıtmayla uğraşmak istemiyorum ben istemedikçe yeteneklerim körelmeye başlıyor. Ne kadar kendimi zorlasam da kızla konuşurken kız fazla soğuk yapınca veya muhabbetle ilgilenmeyince uzatmak yerine siliyorum Bi taktik verirseniz sevinirim. (Muhabbeti seri ısıtmak için değil kendimdeki bu huyu engellemek için bir taktik istiyorum)

Dostum mastürbasyonu çok yapıyor musun? Çünkü fazla mastürbasyon yapmak karşı cinsi gereksiz hissettirebilir “ulan zaten kendimi tatmin ediyorum, birde bunun afra tafrasıyla mı uğraşacağım.” gibi şeyler söyletebilir. İnsanlara tahammülün de azalmış olabilir bir süre yalnız kalıp kafanı dinleyebilirsin. Eğer varsa seni yoran insanları hayatından çıkarabilirsin böylelikle sana gerçekten değer katabilecek biri olursa onu kaçırmayabilirsin.

Dostum mastürbasyonu çok yapıyor musun? Çünkü fazla mastürbasyon yapmak karşı cinsi gereksiz hissettirebilir “ulan zaten kendimi tatmin ediyorum, birde bunun afra tafrasıyla mı uğraşacağım.” gibi şeyler söyletebilir. İnsanlara tahammülün de azalmış olabilir bir süre yalnız kalıp kafanı dinleyebilirsin. Eğer varsa seni yoran insanları hayatından çıkarabilirsin böylelikle sana gerçekten değer katabilecek biri olursa onu kaçırmayabilirsin.
Haftada iki kez yapıyorum ve zaten meslek olarak denizciyim 3 yıldır yalnız kafa dinliyorum 🤣

Ama bu yeteneği uzun süre kullanmazsam hic kullanamicam
Yahu kardesim Chad misin? alakasi yok boyle bir seyin ki zaten boyle bi kafa yapisindaysan daha da vahim durumdasin. Kimse de oyle bir yetenek yok, kimse oyle bir seyi de yapamaz zaten. Abazanlik oluyor bildigin.
Bahsettigin duruma gelecek olursak, kafa yapini degistirmek. Bu buyuk olcumde yardimci olur herhalde. Onun disinda, belkide bilmeyerek de olsa kasinti hareketler yapiyorsundur ve bu karsi tarafi itiyordur.

Belki de karıyla kızla oynaşmaktan sıkılmışsındır ve duygularını paylaşıp daha derin bağlar kurabileceğin bir kadına ihtiyacın vardır. Dönem dönem herkeste olduğunu düşünüyorum. Olmasa bile eninde sonunda herkesin girdiği bir evre bu, karıyı kızı becererek ömür geçmez. Arada duygusallık iyidir, kendine zarar vermediğin sürece tabi.

Belki de karıyla kızla oynaşmaktan sıkılmışsındır ve duygularını paylaşıp daha derin bağlar kurabileceğin bir kadına ihtiyacın vardır. Dönem dönem herkeste olduğunu düşünüyorum. Olmasa bile eninde sonunda herkesin girdiği bir evre bu, karıyı kızı becererek ömür geçmez. Arada duygusallık iyidir, kendine zarar vermediğin sürece tabi.
Hacı benim okadar çok büyük cinsel hayatımda olmadı 3 yıldır gemideydim fazla uzak kaldım piyasaya şimdi naz tirip çekesim gelmiyo ama biride olsun istiyorum çok garip duygular içindeyim

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8