Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Dizi Banshee.

Banshee-Konusu.jpg
Size muhteşem bir dizi önerisinde bulunacağım arkadaşlar. Baştan uyarayım: Bu dizi hanım evlatları için değildir!("Kan,işkence,vahşet,seks" Dizi de hepsi bolca var.)

Dizimizin adı "Banshee." Konusu kısaca şöyle;
İlk bölümde, 15 yıl hapis yattıktan sonra çıkan mücevher hırsızı ile tanışıyoruz. Bu adamın Ukraynalı gangster patronu Rabbit (Tavşan) lakabı ile tanınmaktadır . Rabbit’in kızı Anastasia hapisten çıkan adamın eski sevgilisi ve suç ortağıdır üstelik elmaslarla birlikte ortadan kaybolmuştur. Rabbit adamın peşindedir çünkü kendisini kızına ve elmaslara götüreceğine inanmaktadır. Adam Pennsylvania’da küçük bir kasabaya, Banshee’ye kaçar. Anastasia o kasabada yaşamaktadır ve artık ismi Carrie’dir. Evlenmiştir. O esnada kasabaya yeni gelen şerif Lucas yerel suçlularla çıkan bir arbedede öldürülür. Bu durum hapisten çıkan adam için kaçırılmaz bir fırsattır ve hemen şerifin kimliğini alır. Artık ismi Lucas Hood olmuştur ve şerif rolünü oynamaya başlar. Bundan sonra işi Carrie ile işleri yoluna koymaya çalışmak, suç makinesi Kai Proctor ile baş etmek ve Rabbit’ten kaçmaktır.

Dizi toplam 4 sezon sürüyor. Ben henüz ilk sezonu yeni bitirdim ama gerçekten çok beğendim diziyi. Bu arada kolay kolay beğenmiyorum, bir şeyi öneriyorsam gerçekten iyidir. Dizimizin başrolü tam bir "ALFA" karakter.
Kadınları kendine mıknatıs gibi çekiyor. Karakter dizi de çok fazla cesur hareketler sergiliyor, bu da kadınların dikkatını fazlaca çektiğinden hemen etkileniyorlar normal olarak.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8