Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Başarılı Olduğu Tek Konuyu Fazla Abartan Elemanlar

Tıp fakültesi öğrencisi olduğum için normal bir öğrenciye göre daha fazla ders çalışıyoruz.Ama bazı elemanlar bunu o kadar abartıyor ki hayatlarında başka hiçbir başarıları olmuyor.Ders aralarında yemeklerde tek konuştukları ''şu hoca böyle zor bu hoca şöyle kolay,kanka ben çok çalışıyom seni ezecem vs.''Ama bilmiyorlar ki üniversiteye bir kere geliyorlar ve gençlik gidiyor.

Ben düzenli antrenman yapan biriyim.Aynı zamanda enstrümanlar çalıyorum ve boş zamanlarda kitap okuyorum.Şu sıralarda ise dans kursuna başladım.Yani kendimi her türlü dolu bir birey haline getirmeye çalışıyorum.Ama bu elemanlara göre ben amcı oluyorum :D?
İnsanın kendini geliştirmesi sadece sıradan üni derslerine bağlı olmayıp her türlü deneyimi tatması ve karşı cinslerler aynı ortamda bulunması amcılık oluyorsa öyle olun dostlarım.

Yani demek istediğim şu insanlar,ne yaparsanız yapın sizi damgalamak isteyeceklerdir.Çünkü onlar bunu başaramıyor.s*k kadar yetenekleri oldukları konuda şov yapmaya çalışabilirler,sizin sinirinizi zorlarlar.Bunlara vereceğiniz en güzel cevap küçümseyici alaycı bir sessizlik ve gülümsemedir.Tavsiyem şudur: Sadece eğitim olarak değil sosyal bakımdan da değerli bir birey olarak kendinizi yetiştirirseniz her türlü diğer elemanları 10'a katlarsınız.Bomboş adam olmayın her şeyi bilin,her şeyi görün.

Uni sınavına hazırlanırken nasıl çalıştın.Sosyallik konusunda ne yaptın biraz anatabilir misin ?

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8