Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Başından Geçen En Saçma Olay ?

Dostlar herkese selam, umarım her şey yolundadır.

Bu başlığın altına başınızdan geçen en saçma olayı anlatmanızı istiyorum.

Eğlenceli ve samimi bir ortam oluşabilir diye düşünüyorum.

*****AVM'de Bebek Odasında Malum İş'i Yaparken Yakalanma Olayım

Beyler geçen seneydi kızla buluştuk. Amk ev boş değil arkadaşlara mesaj attım cevap vermedi ibneler. Sonra aklıma AVM'de olan bebek odaları geldi.
Dedim lan manyak bi deneyim olur. Tuttum elinden kızın düş önüme dedim. Girdik odaya on numara ortam peçete var. Klime pöfür pöfür esiyor.
İşte sonra domaltma aşamasına geçtik :D . 5dk geçti git gel yapıyorum. Amk karısının biri kapıya bir vurmaya başladı sanki şafak operasyonu yapıyor kancık.
Biz tırstık tabi ben kapının arkasına saklandım kıza dedim aç kapıyı üstümü falan değiştirdim de uza. Bebek arabalı bir kadındı o gelen nonoş.Kız uzadı kadın içeri girdi.
Kapıyı örttü kadınla göz göze geldik :D. Beyler o an anlatılmaz kadının içine zenci girmiş gibi açıldı gözleri. sonra - Terbiyesizleeeerr! . Arkama bakmadan
kızın elini tutup vııın. Kız o günden sonra bana 10 kat daha fazla aşık olup 10 kat daha fazla bağlandı. Nöral ağlarının hepsi benim üzerime oldu.
İlişkilerde bu çok önemli beyler heyecan yaratma. Seks konusunda da öyle benim olay gibi kız benim yanımda normal dururken bile orgazm oluyor artık yanımdayken dünyanın en eğlenceli en adrenalin dolu duygularını benle yaşayacağını bildiği için.
Umarım kilit noktaları anlamış ve eğlenmişsizdir. Siz de anlatın beyler.

Benim olayım seninkine pek benzemiyor olsa da anlatayım :D
Lise 4. sınıfta, okul çıkışındayken arkadaşlarla yemek yemeye gittik ve cafenin wc si unisexti.
Kapı normalde kilitlenebilir iken, kilitlenmemiş ve bende haliyle boş sandım içeri daldım.
İçeride bizim okuldan güzel fizikli bir kız, karşımda sıçıyordu, göz göze geldik ve ona
-"Dolu mu?" dedim.
+"Dolu." dedi.
O an zaten birbirimize bakıyoruz, göz göze gelmişiz, karşımda yarı çıplak şekilde böyle sikimsonik bir diyalog geçti :D
Sonrasında yüzü kızarık şekilde çıktı ve arkadaşına anlattı cafeden ayrıldı.
Bende metroya giderken kızın arkadaşını metroda gördüm ve konuşmaya çalıştım :D
Her neyse, sonrasında o kız okulda ne zaman görse bakıp gülmeye falan başladı, bi dönem öyle gitti :D

şehir merkezine uzakta bir otel ve otelin sahilde disko tarzı bir binası vardı. biz de kızla şehirden sıkılıp farklılık olsun diye gezmeye o taraflara gitmiştik. ama kızın üstüne mini etek elbise vardı beni baştan çıkarmaya falan çalışıyordu bir de. neyse sahilde yürürken gördük burayı kış ayı ama otel tadilata girmiş orası da kalmış öyle terk edilmiş gibi. kız bana göz hareketi yaptı orayı göstererek ben güldüm kızın eline yapışık hızlandım kızı o tarafa doğru sürüklüyorum resmen. oraya gittiğimizde içeride amfi tiyatroya benzer animasyon alanı varmış yağmur yağdığından ortası dolmuş sadece oturma basamakları ve sahne kuruydu. suyun üstüne koca koca taşları attım sahnenin arkasına geçtik. yiyişmeye başladık kız üstüne oturdu resmen birbirimizi sömürüyoruz. biz bayağı kendimizi kaptırmışız ben kızın elbisesini yukarı doğru kaldırmışım o kemerimi çözmüş derken arka sahneye giriş kapısından içeri pat diye biri girdi. otelin ana binasında çalışan güvenlikmiş o da nasıl ses çıkardıysak sese gelmiş. adam durumu anladı ben hemen çantayı falan alıp toparlandım adam bir şeyler sordu ama ne olduğunu anlamadık evet falan dedik çıkmamız 10 saniye sürmüştür en fazla zaten hemen binadan attığım taşların üstüne basarak çıktık sahile kenarına geldik yol boyunca buna gülmüştük güzel bir anıydı

Bench barı üstüme düşmüştü. Üzerimden döndüre döndüre attım. Sonra kimse görmedi diye ağırlıkları yerde değiştirdim. Hocayla saçma saçma bakışıyorduk.

Benim olayım seninkine pek benzemiyor olsa da anlatayım :D
Lise 4. sınıfta, okul çıkışındayken arkadaşlarla yemek yemeye gittik ve cafenin wc si unisexti.
Kapı normalde kilitlenebilir iken, kilitlenmemiş ve bende haliyle boş sandım içeri daldım.
İçeride bizim okuldan güzel fizikli bir kız, karşımda sıçıyordu, göz göze geldik ve ona
-"Dolu mu?" dedim.
+"Dolu." dedi.
O an zaten birbirimize bakıyoruz, göz göze gelmişiz, karşımda yarı çıplak şekilde böyle sikimsonik bir diyalog geçti :D
Sonrasında yüzü kızarık şekilde çıktı ve arkadaşına anlattı cafeden ayrıldı.
Bende metroya giderken kızın arkadaşını metroda gördüm ve konuşmaya çalıştım :D
Her neyse, sonrasında o kız okulda ne zaman görse bakıp gülmeye falan başladı, bi dönem öyle gitti :D
okuyunca aklıma direkt tıkanma (choke) geldi. Orada bu durum anlatılıyor ve bu "tesadüfen cnm yha" açık bırakılan kapıların aslında pek tesadüfen olmadığı anlatılıyor :)

Benimkisi öyle karılı kızlı değil ama gerçekten saçma bir olay aklıma geldi anlatmak istiyorum, geçen senelerde küçük bir ayakkabıcıya geldim. Denemeye başladım elimde de çekecek var deniyorum ama beğenmedim ve kolay gelsin diyip oradan ayrıldım. Çıkınca oradaki görevli koşa koşa üstüme geldi, kardeşim o elindeki ne diye sert sert baktı. Meğersem çekeceği bırakmayı unutmuşum çekeceği istemeden de olsa çalma girişiminde bulundum. Dalgınlık da yaz sıcaktan olsa gerek.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8