Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Basket salonunda set raporu

akerhus

Forumdan Uzaklaştırıldı
Merhabalar basket salonundayım kalabalık ortam 8 ve 7 lik 2 tane kız var.Bütün spor salonunun hoşuna giden kızlar ama kimse gidipte konuşamıyor.Bende gittim kızın yanına 8 liğin şöyle bir konuşma geçti

B: Merhaba
8: Merhaba
B: Nasıl gidiyor
8: İyi(Burda gülümseme oldu ama sebebini bilmiyorum tahminim heyecan)
B: Maç yapalım mı?(Aslında buradaki hatam bence soruya bırakmamdır)
8: 7 ile yapıcaz şimdi falan dedi
B: Tamam beraber yapalım
O sırada 7 gelir 8 le birbirlerine bakışları olur
B: Arkadaşın biraz korkuyor gibi maçtan(tabi bunu esprili şekilde söyledim yani buna benzer cümle 7 ye dedim)
8: Ben o kadar iyi değilim zaten
B: Bende 10 numara değilim dedim(Aslında bana göre baskette iyi olsam şöyle bir cümle kurulabilirdi sana öğretirim ben esprili bir şekilde)
8: Biraz kararsız şekilde yok teşekkürler dedi(Bende zorlamadım çok gittim yanda başka arkadaşlarla maç yaptım)

Sonrasında bizim maç yapıcağımız top çok iyi sekmediğinden oradan dedi biriniz kızlardan topu değiştirsin diye

Baktım topu değiştircek kişi utanıyor özgüveni yok bende aldım topu o 7 nin önünde özgüvenli bir şekilde dedim topları değiştirsek olur mu o da tamam olur dedi sonra biz maç yaptık arkadaşlarla ben yukarı eşyalarımı koymuştum eşyalarda kızın tam yanındaymış neyse ben eşyalarımı alıp giderken 8 lik telefona bakıyordu ben giderken 7 bana baktı bende görüşürüz dedim ama cevap verdimi tam duymadım

Şimdi ben uzun zamandır girişimcilikle uğraşınca kızlara saha yapmadım yani bunlar uzun zaman sonra ilk sahalarım siz ne düşünüyorsunuz hatalarımın doğrusunu öğrenmek beni geliştirir :)

Bence tanışmanın ilk anlarında hemen maç yapalım mı muhabbeti yapmadan en azından 2 dakika muhabbet sonrası maç yapmayı teklif edebilirdin. Dediğin gibi bir de onun onayına bırakmışsın işi, gelin maç yapalım diyip ayağı kalksaydın daha etkili olurdu ama yine red yiyebilirdin. Uzun zaman aradan sonra iyi olmuş bu set

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8