Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Bazilari kas yapmak pua da ve kiz tavlamada avantaj saglamaz diyor ne düsünüyorsunuz ?

son 3 aydir gayet motive olmus bir sekilde vücut gelistirme ve ona uygun besleniyorum fakat gecen gün forum sitelerinde falan okudum yazmislar iste kasli ve iyi vücudu olan bir erkegin extra bir avantaji yokmus kiz tavlamada gercekten öylemi ?
yas grubu 20-25 olan kizlarda ise yaramiyormu yani kas yapmak ?

Tabikide yarıyor.

Görünüşün önemsiz olduğunu savunan birkaç dangoza denk gelmişsin sanırım;
Görünüş her şey değildir ama ÇOK şeydir.

Uzun boy
Yüksek kas kütlesi
Düşük yağ kütlesi
Geniş göğüsler
Tarz sahibi olmak vs vs.

Hepsi sana artı olarak döner.

Ayrıca vücut geliştirmeyi kadınlar için yaparsan (dışsal motivasyon) içsel motivasyonunu yitirirsin ve bir süre sonra bırakırsın kendine başka sebepler bulmalısın(güçlü olmak,sağlıklı olmak,uzun yaşamak...).

Tabikide yarıyor.

Uzun boy
Yüksek kas kütlesi
Düşük yağ kütlesi
Geniş göğüsler
Tarz sahibi olmak vs vs.

Ayrıca vücut geliştirmeyi kadınlar için yaparsan (dışsal motivasyon) içsel motivasyonunu yitirirsin ve bir süre sonra bırakırsın kendine başka sebepler bulmalısın(güçlü olmak,sağlıklı olmak,uzun yaşamak...).
sadece kadinalr icin degil kendimi iyi hissetmek icin yapiyorum yani yaparken zevk aliyorum o konuda sorun yok
bazi forumlarda ve eksi sözlükte bu konu hakkinda hep vücud ise yaramaz yorumu yazan onlarca yorum gördüm

Yalan söylemişler ya da egolarına yedirememişler evet yarıyor diye çünkü bu sporun kişiye yönelik birçok faydası olsa da estetik bir spordur; kimse kimseyi kandırmasın, sadece sağlığımı falan düşünsem yüzmeye giderdim ama vücut geliştirme yapıyorum çünkü kaslı gözükmek (daha doğrusu bunun için çalışmak çünkü ben de üç aydır gidiyorum) hoşuma gidiyor.
Yani onu yazan kişiler "Biz kızlara güzel gözükmek için yapmıyoruz kiiii" demek için öyle yazıyor.

Biz nasıl güzel vücutlu kızlara karşı ayrı bir heves içindeysek, kaslı erkeklere karşı da hevesli kızlar var. Kaslı vücut her şey değildir ama çok faydası vardır. Bir kere dış görünüşünü beğenmediğin bir kişinin içini pek de umursamazsın.

Kızlar erkeklere nazaran daha az dış görünüş ile ilgileniyor fakat ilgilenmiyorlar demek aptallık olur

Tabiki yarar.Fakat duygusal anlamda güçlü degilsen , mentaliten yanlışsa hiçbir faydası olmaz.Mentaliten oturduysa pastanın üstündeki süs gibi düşün vücut geliştirmeyi.

Tabikide yarıyor.

Uzun boy
Yüksek kas kütlesi
Düşük yağ kütlesi
Geniş göğüsler
Tarz sahibi olmak vs vs.

Yüzün dünyanın en çirkin insani olsa vücudun iyi çok iyi bir tarzın olsa ve oyunun olsa kızı etkileme şansın var mı?

Kim diyor bunları kız erkek farketmez insanların bakışı değişiyor

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8