Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Beden Dilinde Uzmanlaşmak

Beden dilini iyice öğrenme vaktim geldi de geçiyor. Nereden başlamamı tavsiye edersiniz? Kitap, yazı, video, belgesel vs. tavsiyesi olan var mı?

Dikkat vücudunuz konuşuyor kitabını okumuştum. Yakın bir zamanda Joe Navarro - Beden Dili kitabını alacağım. Ilk söylediğim kitap oldukça samimi bir dille yazılmış sıkılmadan okuyabileceğin bir kitap.

Dikkat vücudunuz konuşuyor kitabını okumuştum. Yakın bir zamanda Joe Navarro - Beden Dili kitabını alacağım. Ilk söylediğim kitap oldukça samimi bir dille yazılmış sıkılmadan okuyabileceğin bir kitap.
Dediği gibi Ahmet Şerif İzgören'in Dikkat Vucüdunuz konuşuyor adlı kitabını şiddetle tavsiye ederim.

Dikkat Vücudunuz Konuşuyor'u bugün okumaya başladım. Bitirince de kitap tavsiyesi bölümüne bir incelemesini eklerim artık.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8