Alfaloji Forum

Sitemize hoş geldiniz.

BEDEN DİLİNİN VERDİĞİ SİNYALLER

Bu forumda çok önemli çok kaliteli yazılar okudum . Fakat hiç beden dili hakkında ne kitap okudum ne bu forumdaki yazıları açıp okudum . Ama kendim bildiğim en temel ve en önemli olduklarını düşündüğüm bilgileri sizlere aktarmaya gayret edeceğim iyi okumalar dilerim .

1. YÜZ
Yüze bakarak anlayabileceğiniz bir sürü sinyal vardır . Örneğin Karşıdaki kişi gülümsüyorsa mutlu olabilir . Kaşları çatıksa sinirlidir . Yüzü başka tarafa dönük ise sizi dinlemiyor ama dinliyor gibi yapıyordur . Gözlerinizin içine bakıyorsa konuştuklarınıza değer veriyor , dinliyor anlamına gelmektedir . Dudak büzüştürüyorsa trip atmaya çalışıyor . Şirinlik yapıyordur .

2.ELLER
Kadınların beden dilinde en önemli nokta elleridir .
Özellikle sakalınıza , saçınıza dokunuyorsa ilgi işaretidir . Ellerinize , sırtınıza , omzunuza dokunuyor yada kolunuza girmeye çalışıyorsa ilgi işaretidir . (İnanın bana kadınların yolladığı ilgi işaretlerinden haberi olmayan çok fazla kişi var bunları biliyor olsanız bile okumaya devam edin . )

3.AYAKLAR
Kadının ayakları açıksa eğer ve vücudu tamamen size dönükse size doğru hafifçe eğilerek duruyorsa seni istiyorum demektir . Kadınlar sizin yanınızda rahatsa iyi bir yoldasınız demektir . Çünkü etrafta çok fazla abazan var kızlar kendilerine buna göre bir savunma mekanizması oluşturuyorlar . Sizinleyken rahatsa mutlaka doğru yolda olduğunuzu söyleyebilirim .

Unutmadan ayaklar çıkışa bakıyorsa bi an önce gitmek istiyorum anlamına gelmektedir .

Şimdi Kendi Vücudumuzun kadınlara yolladığı sinyalere geçelim

1.DURUŞ
Kıza doğru eğilmek : Ona muhtaç olduğunuzu gösterir.
Dik duruş : Kendinize güvendiğinizi gösterir .

2.Eller
Ben Kızla otururken elerimi masanın yanına koyarım . yada geniş bir yerde oturuyorsam eğer koltuk , okul sırası gibi bir şeyse elimi arkaya atarım .
Elleri kızın gözüne sokmadan , gizlemeden göstermek önemlidir . Rahat olmakta önemli . Bunları yaparsanız rahatım , kendime güveniyorum , senden bir şey gizlemiyorum mesajları veriyorsunuz . Kıza dokunursanız eğer özgüveniniz olduğu sinyalini gönderirsiniz .

3.Yüz
Bakışlarınız her şeyiniz . Yemek yerken kızlara veya kıza flörtöz bakmayın . ( Ben yaptım ordan biliyorum :D ) Ciddi ve işinizle ilgileniyor olun .
Bu sizi ciddi , sağlam biri yapar kız size saygı duyar . Çünkü frameiniz iyidir . Belki siz redpilli ilk defa öğreniyorsunuz bu frame dersleri Oyunun en önemli parçalarından biridir .

4. Ayaklar
Erkeklerin Ayakları kızlardan daha fazla şey anlatabilir . Benim tavsiyem yine omuz genişliğinde açık olmasıdır . (Genel olarak duruşunuzu iyi yapar )

Şimdilik bu kadar ... Hoşçakalın.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8