Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

BEĞENİYE BEĞENİ ATILIR (!)

Bu ne saçma bi başlık amk diyip geldin değil mi ? Forumda geçenlerde bir anket başlattım tam 40 oy aldı. Beğeni ise 0.

Ben ve diğer yazarlar faydalı yada faydasız bir şeyler yazıyoruz buna emek veriyoruz ve bunun karşısında beğeni ve yorum alması bizi motive ediyor. Yazdıkça yazasımız geliyor.

Çünkü anlıyoruz ki; lan bunu okuyup bir şeyler düşünen var ve bize burda olduğunu belli ediyor.

Bir çok yazar yazıları yorum ve beğeni almıyor diye forumu bıraktı. Dönüt alamadığı bir şeye kim neden vakit ayırsın ?

-Lan amk beğeni almak için mi yazıyon dersen.

-Lan ibne mesele o değil mesele bana benimle olduğunu belli etmen dönüt vermen. Yoksa ha ben yazımı not defterime yazmışım ha da buraya ne fark ediyor.

Yani dostlar yorum yazıp fikrinizi belirtince para mı alıyoruz, beğeni atınca kıçında yağ mı eriyor.

Kimsenin kimseyi siklemediği bir yer olmaya başladı forum. Ben yazımı okur çıkar giderim kafasındasınız.

@Tyler @Kuşçubaşı @Mythicalmanmıdediniz @Gümüş @N.R Yazılarını çok beğendiğim yazarlardır.

Son düzenleme:
Aga 40 oy almışsın işte insanlar okuyor demek ki ne bu beğeni sevdası. 40 oy almasan hadi neyse de yapma gözünü seveyim insanlar katılmış anketine, uğraşına. Burada yazdığınız yazıları belki 2 sene sonra okuyacak harbiden hak eden adam. Sadece yaz işte forumun günlük ziyaretçi sayısı belli hayvan gibi tıklanma alıyor. İlla okuyorlardır yazılarınızı boşa yazmıyorsunuz.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8