Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Beginner

Öncelikle herkese merhabalar. Bu mecrayı dün nasıl Alfa olunur adlı çok faydalı, işin özünü anlamayı sağlayan bir videoyu izlerken yorumlara bakarken buldum. Çok ta sevindim bulduğuma.
Şunu söylemek isterim ki, önceki yaşadığım yaşam dönemlerimden bahsedersem omeganın dibi dibiydim diyebilirim. Fakat şunu fark ettim ki zaman içinde kendimi geliştirerek içimdeki o alfanın ışığını görmeye, hissetmeye başladığımı söyleyebilirim. İstemsizce bazen çevremi fazlasıyla etkileyebildiğimi, yoldan geçerken bile duruş, özgüven, bakış kombinasyonuyla kafalarını çevirmeyi sağladığım kadınlar da fazlasıyla oldu. Diksiyonumu gayet geliştirdim kendi çalışmalarımla fakat, açılış olmadı geçen zaman diliminde. Daha hala öğrenmem gerekenler var kendimi daha da geliştirmeliyim. İçimdeki alfayla bütünleşene kadar. Uzun lafın kısası buralarda yeniyim nereden başlamalıyım ? Nasıl bir yol izlemeliyim ? Yardımcı olursanız sevinirim beyler.

Dostum öncelikle Buradaki kitapları oku, bende yeni başladim oradaki kitapları okuyorum, forumu ve blogu takip et. daha 12 gün oldu. Sahaya çıkman gerek.
Tabi sahada biraz ödüm b*kuma karışıyorda neyse.
kendini geliştirmen lazım.

Birde baya bir sitenin olduğu konu vardi ama kaldırmışlar istersen söyle benim bildiğim yararlı sitelerin url'sini atarım.

Külliyatı yalayıp yut, araştırdıkça sağlam içerikler bulursun. Yakın zamanda bu konuyla alakalı sağlam bir konu açmayı planlıyorum. Sana en büyük önerim kadınları odak noktan haline getirme. Kadın bu işin bonusudur, odak noktan hayatın ve amaçların olmalıdır. Merkez noktası kadın değildir, kadın yolculuğumuzda yalnızca bize eşlik eder ( hakederse).

Öncelikle herkese merhabalar. Bu mecrayı dün nasıl Alfa olunur adlı çok faydalı, işin özünü anlamayı sağlayan bir videoyu izlerken yorumlara bakarken buldum. Çok ta sevindim bulduğuma.
Şunu söylemek isterim ki, önceki yaşadığım yaşam dönemlerimden bahsedersem omeganın dibi dibiydim diyebilirim. Fakat şunu fark ettim ki zaman içinde kendimi geliştirerek içimdeki o alfanın ışığını görmeye, hissetmeye başladığımı söyleyebilirim. İstemsizce bazen çevremi fazlasıyla etkileyebildiğimi, yoldan geçerken bile duruş, özgüven, bakış kombinasyonuyla kafalarını çevirmeyi sağladığım kadınlar da fazlasıyla oldu. Diksiyonumu gayet geliştirdim kendi çalışmalarımla fakat, açılış olmadı geçen zaman diliminde. Daha hala öğrenmem gerekenler var kendimi daha da geliştirmeliyim. İçimdeki alfayla bütünleşene kadar. Uzun lafın kısası buralarda yeniyim nereden başlamalıyım ? Nasıl bir yol izlemeliyim ? Yardımcı olursanız sevinirim beyler.
sanırım atmışız senin ile 2 yıldır kimseyle kendi isteğimle konuşmadım insanları sevmiyorum bu ayrı konu değinmiyorum bu 2 yol içinde omega olmuşum şimdi ise senin yaşadıklarını yaşıyorum oldukça iyi hissetiriyor

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8