Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

(Beklemek)Kritik taktik

Atalarımızında bildiği bir taktik “Öfkeyle kalkan zararla oturur”

Ani bir karar vermenin sonu yüzde doksan dokuz pişmanlık olur

Her olayda sakince analiz yapıp ona göre bir değerlendirme yapıcaksınız plan yapıcaksınız.

Örneğin kızla tartıştınız o an çok sinirlisiniz kıza yol vereceksiniz,VERMEYİN

bekleyin çıkarlarınızı hesaba katın mantığınızı ortaya koyun.

EN AZ BİR GÜN SÜRE VERİN KENDİNİZE BİR KARARI ALIRKEN.büyük ihtimalle kararınızdan vazgeçiceksiniz.

Benim hep bir planım vardır.sakin kalıp kızı çaktırmadan yönetirim örneğin kız benimle yatmak istemiyor,bende sakin kalıp durumu kabul ederim ve onun kafa yapısındaymış gibi ona hak veririm,o sanarki herşey onun istediği şekilde gidiyor halbuki ben onu sakinleştirip ikna ederim,aksini yapıp hayır ne demek olmaz öyle şey bağırma çağırma tarzı davransam hiç şansım kalmaz.

bir mafya düşünün adamın karşısına çıkıp kafa tutmakmı daha kolay,yoksa sakin kalıp adamı olup güvenini kazanıp onu en zayıf anında vurmakmı daha kolay ?

Örneğin kızın bir hareketine bozulup alındınız misal sevgiliniz sizle pek ilgilenmiyor,Ona gidip benimle neden ilgilenmiyorsun demek yerine sizde ilgiyi azaltın ama trip şeklinde değil,hiçbir şey olmamış ama vaktiniz yok bu aralar o yüzden konuşamıyorsunuz gibi yani iki tarafında ilgi dozunun eşit olması gerek sizin fazla olursa olmaz,duygusal tepkiler vermeyin küsmeyin kırıldığınızı belli etmeyin,elbette insanız hepimiz kırılırız özgüvenimiz zedelenir duygusuz olamayız ama duyguları kontrol edebiliriz en güzeli duygusal bi tepki vermeden önce bir gün sınır koyun kendinize..

eğer karşınızdaki dişi duygusalsa,sinirli,özgüvensiz,egolu biriyse işiniz çok zor normal şartlarda betaların anasını miker bunlar,Ama duygularını kontrol eden bi adamsanız çok rahat kontrol edersiniz bu pussyleri.

ha tam tersi bi dişi varsa karşımızda zaten egosuz,özgüvenli,aşırı duygusal olmayan ozaman daha güzel sizi yormaz duygu kontrol etmenize gerek kalmaz karekteri oturmuş bi dişi vardır çünkü karşınızda ama böylrsi zor o yüzden herzaman duygu kontrolü,yapmak istediğinizi yapmayın yapmanız gerekeni yapın herzaman.👍🏻

Evet, şuanda da çok pis pişmanım sadece izliyorum elimden bir şey gelmiyor

Bunu hayatımda tecrübeyle öğrenip uyguladığımı farkettim. Geçenlerde joker de bir podcastinde bahsetmişti galiba. Duygusal kararlar vermeden önce 24 saat bekleyin sonra ne kadar boş bir şey olduğunu zaten idrak edeceksiniz diye.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8