Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Beklenmedik bir şey

Hepinize selam arkadaşlar, henüz lisede olmama rağmen 7-8 aydır bu alfadır şudur budur şeylerinin içindeyim. Galiba az önce öğrendiğim her şeyi çöpe attım.

Okuldan dönerken yürüyerek gitmek istedim ve uzun da olsa yürümeye başladım. Her zamanki yolumdan giderken bir anda önceden bir kez tanışıp daha sonra hiç karşılaşmadığım bir kızı gördüm.
Hiç tereddüt etmeden yanına gittim. Dedim ki:

B: Biz bir yerden tanışıyoruz.

K: (o sırada müzik dinliyordu ama benim onunla konuştuğumu görünce kulaklıklarını çıkardı) evet, seninle .....dan tanışıyoruz değil mi?

B: Evet doğru

Bir süre böyle devam ettik. Özele inerek yani ayrıntıdan çok duygusal konuşmaya çalıştım. Biraz devam ettikten sonra

K: Sen yoluna devam etmeyecek mısın?

B: (Buna zaten hazırlıklıydım, kollarımı kavuşturup biraz da trip atarcasına) Gitmemi istiyorsan madem, hıh

Yapıp yoluma döndüm. Yürür gibi yaptım. O sırada önüme çıkar gibi yaklaşarak "Hayır hayır" falan dedi.
Bir süre daha konuşmaya devam ettik. Konuşurken alt dişleri bile görünecek şekilde gülüyordu. Sonra

K: Yürüyelim mi?

Dedi. Afalladım açıkçası. Beklemiyordum çünkü. Olur dedim. Yürümeye başladık.
Yolda biraz daha konuştuk. Benden kendini hiç çekmiyordu, eğer bir adım kadar uzaklaşırsam yakınıma geliyordu.
Evime 2 durak vardı, bir durak kala "ben buradan bineceğim" dedi.
Yine şaşırdım.
Buradan mı, diye sordum. Evet dedi. Ulan dedim SYNTHWAVE, acaba nerede batırdın? Nasıl yaparsın bunu?

O anki şaşkınlıkla kahrolası şu cümleyi söyledim.

B: Tamam görüşürüz o zaman, gerçi istemeyebilirsin ama cart curt bişeyler geveledim işte.
Sonra ne dediğimi fark ettim, kızın ne dediğini hatırlamıyorum bile
Sonra GERİZEKALI BİR BETA GİBİ sol elimi robot gibi kaldırdım (anlamışsınızdır siz), görüşürüz dedim.
Sonra kendimden utanıp bişey çaktırmamaya çalışarak yürüdüm, eve ulaştım.

Eksikliklerimi yüzüme çarparsanız memnun olurum çünkü yaptıklarım yüzünden kendimi parçalayasım var.

Aga çok kasılmışsın yani yazdıklarını okurken bile kasıldım bana da geçirdin.Rahat olmayı dene herkes hata yapar.

Bol bol pratik yap, herkes ilk başlarda sıçar, hem de çok ağır sıçar, sen fena değilsin, konuşma başlatıp belli bir süre konuşman bile olağanüstü

Kendine kızma, kendini cezalandırma bunların hepsi bir tecrübedir senin için.İlk başlarda sıçacağın kadar sıç ve kızlar sana BETA gözüyle baksın hiç sıkıntı yok.Ben de daha yeni sayılırım.İlk sıçışlarım çok fenaydı bu bir şey değil.En azından muhabbet kurmuşsunuz ben çok ağır redler yedim başta.İlk red yiyişimde kız bana nefes aldırmamıştı bile.Daha sonrasında bana bakmaya devam etti tabii.Benim de umrumda olmadı.Olmasın kanka umrumuzda falan.Çünkü biz bu yolda ilerleyeceğiz ve önümüze çooook fırsatlar çıkacak.Fırsatlar fırsat ve tecrübedir tek şansımız değildir dostum hep böyle düşün.Seviliyorsun

Hepinize selam arkadaşlar, henüz lisede olmama rağmen 7-8 aydır bu alfadır şudur budur şeylerinin içindeyim. Galiba az önce öğrendiğim her şeyi çöpe attım.

Okuldan dönerken yürüyerek gitmek istedim ve uzun da olsa yürümeye başladım. Her zamanki yolumdan giderken bir anda önceden bir kez tanışıp daha sonra hiç karşılaşmadığım bir kızı gördüm.
Hiç tereddüt etmeden yanına gittim. Dedim ki:

B: Biz bir yerden tanışıyoruz.

K: (o sırada müzik dinliyordu ama benim onunla konuştuğumu görünce kulaklıklarını çıkardı) evet, seninle .....dan tanışıyoruz değil mi?

B: Evet doğru

Bir süre böyle devam ettik. Özele inerek yani ayrıntıdan çok duygusal konuşmaya çalıştım. Biraz devam ettikten sonra

K: Sen yoluna devam etmeyecek mısın?

B: (Buna zaten hazırlıklıydım, kollarımı kavuşturup biraz da trip atarcasına) Gitmemi istiyorsan madem, hıh

Yapıp yoluma döndüm. Yürür gibi yaptım. O sırada önüme çıkar gibi yaklaşarak "Hayır hayır" falan dedi.
Bir süre daha konuşmaya devam ettik. Konuşurken alt dişleri bile görünecek şekilde gülüyordu. Sonra

K: Yürüyelim mi?

Dedi. Afalladım açıkçası. Beklemiyordum çünkü. Olur dedim. Yürümeye başladık.
Yolda biraz daha konuştuk. Benden kendini hiç çekmiyordu, eğer bir adım kadar uzaklaşırsam yakınıma geliyordu.
Evime 2 durak vardı, bir durak kala "ben buradan bineceğim" dedi.
Yine şaşırdım.
Buradan mı, diye sordum. Evet dedi. Ulan dedim SYNTHWAVE, acaba nerede batırdın? Nasıl yaparsın bunu?

O anki şaşkınlıkla kahrolası şu cümleyi söyledim.

B: Tamam görüşürüz o zaman, gerçi istemeyebilirsin ama cart curt bişeyler geveledim işte.
Sonra ne dediğimi fark ettim, kızın ne dediğini hatırlamıyorum bile
Sonra GERİZEKALI BİR BETA GİBİ sol elimi robot gibi kaldırdım (anlamışsınızdır siz), görüşürüz dedim.
Sonra kendimden utanıp bişey çaktırmamaya çalışarak yürüdüm, eve ulaştım.

Eksikliklerimi yüzüme çarparsanız memnun olurum çünkü yaptıklarım yüzünden kendimi parçalayasım var.
Kız yürüyelimmi dediğinde bugün işim var ama sen bana telefon numaranı ver sonra bişeyler yaparız deseysin sonuç çok daha iyi olurdu

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8