Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Ben Kâhin miyim ?

Selam beyler , bugün okul çıkışı eve doğru giderken '' 9 saat ders görüyoruz amk '' birden gözüme avm çarptı direk okulun yanın da. içeri girmek istedim bir toka alırım dedim kendime amk. içeri girdikten sonra bir kız gördüm , onu birine benzettim lise 1 de bir sınıf arkadaşıma '' pek samimi olmadığım '' ona 3 saniye baktım ve yanına gittim. tokalar nerede diye sordum. bana o tarafta olduğunu söyledi '' orada çalışıyor '' ona bakmaya devam ettim o tarafta olduğunu söyledikten sonra. ve o tarafa doğru yöneldi tokaların yerini göstermek için ve ben de yanına gittiğim de yüzüne baktım ve senin ismin *** diye sordum. evet *** dedi '' şaşkın bir ifadeyle '' dedim , nereden bildim ben acaba kahin miyim ? güldü. dedim seni lise 1 den hatırlıyorum. hangi lise de okuduğumu sordu ........ dedim. ama o liseyi orada değil başka bir yerde okuduğunu söyledi ve ben de şaşkına döndüm. dedim peki o halde nereden tanıyorum seni ismin ve suratını hatırlıyorum. instagramdan falan görmüşsündür dedi fakat ama insta kullanmıyorum pek. hayır seni tanıyorum sen o lise 1 deki *** sın dedim. cidden o değilim ben başka yer de okudum seni hatırlamıyorum falan dedi. dedim sana inanmıyorum falan baktım kızın işi falan var salaklık etmiyim salayım dedim. tanışmak falan ayağına getirip cebe atacaktım da neyse kolay gelsin dedim. teşekkür edip yerine gitti. beyler benim anlamadığım lise 1 de benim tanıdığım kızın adı *** dı ve o kızın ismi de öyleydi. suratı da aynıydı. fakat o başka yer de okuduğunu söyledi o okulu daha önce de bilmiyormuş. bu nasıl olabilir ? yarın da o avmye gitsem absürt kaçar mı ?

NOT: Amk normal de konuşmaya çekinirdim falan ama o kızı orada instasını da alırdım. telini de , hoşlandığımı bile söylerdim. '' hiç çekinmeden '' meyveler suyunu veriyor. okulun 2 günü normal de evden getirdiğim şeyi yemeye çekinirdim. tam ekmeği ayranla şapur , şupur gömdüm. '' bazı çekindiğin şeylerin üzerine gittiğin de başka çekindiğin şeylerde ki engelleri de kaldırıyor. ''

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8