Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Benim Boyum Uzuyor!

uzama plaklarının kapandığına dair bier delil var mı peki? varsa bile o delilin onun sonucu olduğuna nasıl emin olabiliriz? :d

Kerem gönlüm Bşk hiç yabancılara bakma türklere bak kerem gönlüm 19 yaşından sonra tam 10-15 cm boy atmış 195ten 208 olmuş

Sence 19 yaşındaki birinin uzama plağı açık olsa bileki bu tıp bilimine göre çok zor

Ama açık olsa bile zar zor 2-3 cm atarsın derler ama adam 15 cm uzamış ve onun gibi binlerce kişi var

uzama plaklarının kapandığına dair bier delil var mı peki? varsa bile o delilin onun sonucu olduğuna nasıl emin olabiliriz? :d

Üstelik tıp boy konusunda sadece genetiğe bakıyor çünkü sporla beslenmeyle ne kadar uzayabileceğini ön göremezler

Ama genetiğe bakarak öngörülebilir

Ve herşeyee genetik olsaydı şuanki insanlar babalarından en az 10 cm uzun olmazdı dimi ?

bncce 11 den önce uyumali hormonlar o saatte salgılanio diye duymuştum

Kerem gönlüm Bşk hiç yabancılara bakma türklere bak kerem gönlüm 19 yaşından sonra tam 10-15 cm boy atmış 195ten 208 olmuş

Sence 19 yaşındaki birinin uzama plağı açık olsa bileki bu tıp bilimine göre çok zor

Ama açık olsa bile zar zor 2-3 cm atarsın derler ama adam 15 cm uzamış ve onun gibi binlerce kişi var

aga uzarsın ya cidden ne kadar genetik olsada çabalarsan illa 3-5 bişeyler atarsın banko bırak 19u daha önce dediğim gibi hidayet türkoğlu nba'e 21 yaşında gitti adamın nba gittikten sonra antrenmanlarla vs. 5cm boy attığını söylüyorlar tabi bu antrenman kısmı ne kadar doğru bilemem iğne cart curt diyende var

Evet beyler 2.haftanın somunda boyum 1.76,5 çıktı haftaya c.tesi tekrar rapor vericem.

Hareketleri pdf haline getirip tekrar miktarlarını yazdım. boy uzatma.pdf
Ben bundan sonra her pazartesi rapor veriyorum. Günde 3 bardak da süt içiyorum ve düzenli olarak spor yapıyorum hareketler haricinde.
Başlangıç boyum: 170 cm (dik durmaya zorluyorum son 1-2 haftadır kendimi çünkü dik durmak öz güven belirtisiymiş aynı zamanda)

Beyler günlük 1 litre süt içmeye başlayalı ve daha hareketli (spor, yürüyüş, ev işleri) vakit geçirmeye başlayalı boyum tekrardan uzamaya başladı.
3 cm yol kat ettim hem kamburluğumun düzelmeye başlamasıyla hem de süt içmemle uzamam tekrardan başladı, bunu gerçekten hissediyorum

Başlangıç: 170 cm
1.Haftada: 172 cm (Biraz kamburluğum vardı sanırım egzersizler onu geçirmeye başladı)
2.Haftada: 173.5 cm (90 derece dik durduğumda 174 ölçtüm tabi her zaman öyle duramam şimdilik çünkü kamburluk var birazcık onu düzeltmeliyim)
3.Haftada:
4.Haftada:

Son düzenleme:
Hel ye şimdi boyumu ölçtüm 1.76,7 çıktı haftaya tekrar burdayım. Bu arada vitamin takviyesine başladım bugün itibari ile bakalım haftaya kaç çıkacak. #NeverGiveUp

Son düzenleme:
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8