Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Benim sorunum ne?

Merhaba arkadaşlar, benim bir sorunum var. Şu ana kadar bir kadın evime gelmek istediğine dair mesajlar attı, başka bir kızda bugün yürüyüş yaptık, ben ders çalışacağım iş yerinde dedim. İşyerinde klima var dedim. O da istersen bana gel dedi, kız yalnız yaşıyor. Hayır, dedim. Eşcinsel değilim, hatta bu kızları düşünüp mastürbasyonda yaptım. Ama nasıl diyeyim gerçekten bunu yaparsam onları üzeceğimden korkuyorum. Sonra pişman olmalarından korkuyorum. Böyle bir sorunum var, aranızda bunu yaşayan var mı? Siz ne tavsiye edersiniz bana
Dostum çoğu kişi bu aşamalara gelmek için zorluyor senin yaptığında iş mi ? Kolay tatminden kurtul . Ve kızlardan birini bir gün şarap içmeye davet et evine . Bu olayları aş artık . Redpill sayfasındasın kadınlar beta erkeklere bakar mı ? İstediğini alamayan , çekingen davranan erkeklere saygı duyar mı ? Ya sen hiç okumuyorsun . Yada okuduklarını kabul etmiyorsun .

Sadekahve bu foruma geldiğinden beri açtığın konuları takip ediyorum. Benlik duygusundan yoksun birisin. Başkalarını o kadar düşünüyorsun ki ne istediğini unutuyorsun. Kendini çok küçük görüyorsun ve bunun babanla ya da küçükkenki arkadaş çevrenle alakalı olduğunu düşünüyorum. Durum babanla ilgiliyse onun yaptığı her şeye karşı çıkıp onun yapamayacağı şeyleri yapman gerek. Arkadaş çevren yüzündense onların yapamayacaklarını yapman gerek. Bu şekilde seni sen olmaktan alıkoyan şeyleri aşabilirsin.
Babamla alakalı, tek çocuktum. Babam sorunlu bir insandı. İstediği olmadığı zaman delirirdi. Ama onun başaramadığı çok şeyi başardım. Ama hâlâ çok fazla ilerleme kaydedemedim

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8