Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Beta Male

Garip hissettirdi nedensizce sanırım kırmızı hap'ı almanın diğer özelliği de farkındalık yaratması...

kızlar konusunda böyle tutumlar sergilemiyorum fakat yine de kendimi beta hissediyorum ilginç :/

Videonun ilk birkaç saniyesi izledim cidden öyle bir resme bakıp da mast. yapıyorsa zevksizin önde gideniymiş. Böyle ucuz cinsel numaralara tav olan izleyiciler yüzünden anime sektöründe de cinselliğe odaklı sığ seriler prim yapıyor kaliteli içerikler azınlıkta. Keşke biraz daha zevk sahibi olsalar.
Ayrıca videonun başında telefona çeken kişi ağzı burnu kırılıp dişleri eline verilip telefonu da uygun bir yerine monte edilecek cinsten. Tiksinçliği kızlardan korkmakla, pasif kalmakla inilemeyecek bir seviyede.

Edit: Bir de beta algısının silik tiplerle özdeşleştirilmesini sevmiyorum. Eğer beta diye 1 kişiye odaklandılarsa çok çok eksik bir video. Elemanın kendine zararı var ama çevresine zarar teşkil etmediğini izlediğim kısacık zaman diliminden yola çıkarak söyleyebilirim. Asıl betalar bulunduğu ortamda bozgunculuk çıkaran varlığı zarar tiplerdir. Alt rütbe betadırlar.

Son düzenleme:
İzlediğimiz her şeyin içinde biraz var arkadaşlar.
Sadece takip etmeye öğrenmeye başladıkça hep gözümüzün önünde olduklarını iyi algılıyoruz.

Son düzenleme:
Videonun ilk birkaç saniyesi izledim cidden öyle bir resme bakıp da mast. yapıyorsa zevksizin önde gideniymiş. Böyle ucuz cinsel numaralara tav olan izleyiciler yüzünden anime sektöründe de cinselliğe odaklı sığ seriler prim yapıyor kaliteli içerikler azınlıkta. Keşke biraz daha zevk sahibi olsalar.
Ayrıca videonun başında telefona çeken kişi ağzı burnu kırılıp dişleri eline verilip telefonu da uygun bir yerine monte edilecek cinsten. Tiksinçliği kızlardan korkmakla, pasif kalmakla inilemeyecek bir seviyede.

Edit: Bir de beta algısının silik tiplerle özdeşleştirilmesini sevmiyorum. Eğer beta diye 1 kişiye odaklandılarsa çok çok eksik bir video. Elemanın kendine zararı var ama çevresine zarar teşkil etmediğini izlediğim kısacık zaman diliminden yola çıkarak söyleyebilirim. Asıl betalar bulunduğu ortamda bozgunculuk çıkaran varlığı zarar tiplerdir. Alt rütbe betadırlar.
Ya birader ben de ciddi ciddi okuyorum yazini , anime izleyen biri anime izleyen baska birine salliyor , kurgu oldugu halde bi de

Tipini atsana nolur , o kadar salladin da

Ya birader ben de ciddi ciddi okuyorum yazini , anime izleyen biri anime izleyen baska birine salliyor , kurgu oldugu halde bi de

Tipini atsana nolur , o kadar salladin da
"Sen de bir betasın" veya "senin yaptıklarını anlatmışlar xd" şeklinde gereksiz ve saçma bir yorum yazsan bile senin zihniyetinde olan bir insan için anlarım ama bu yorum sosyal medyayı bıraktığımdan beri gördüğüm en saçma şey. Adam güzelce animenin(Anlamayanlar için anime; dizi, film, roman gibi bir kurgu bir eserin animasyonlu hâlidir.) bu tür insanlar yüzünden popüler şarkılar ve filmler gibi animenin de kalitesinin düştüğünü söylemiş. Sen ise anime izlemesine saldırmış ve tipini aşağılamışsın. İnternet kullanabilen bir kekonun "Ne okuyan lan kitap mı? Wattpad'a sallamış ama sen de kitap okuyon. Tipini atsana lan tipe bak *bne gibi saçını uzatmış " demesinden bir farkı yok.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8