Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Beta zamanı eski sevgilimle saha raporu

Bu ne kadar saha raporu sayılır bilemiyorum.Fakat anlatmak istedim.Beta zamanlarımda bir sevgilim vardı.Daha doğrusu ben sevgilim zannediyordum.Nasıl bir betalık zamanı dersek.Kıza 1.haftadan sana aşığım demiştim.2.haftanın sonunda soğuk yapıp okuldan başkasıyla konuşuyorum deyip tekmeyi koymuştu.Kız da 178 balık etli(That is what ı want bro)birşey.Herneyse 2 yıl önceydi bunlar.Bu sene biliyosunuz üni sınavımız vardı.Ben de bursada bir dil dershanesine gidiyordum.O da bizim dershanedeymiş.Sınavdan bir gün önce dershane moral etkinliği adı altında bir eğlence düzenledi.Gittik arkadaş grubumuzla batak atıyoruz.Bu kız bi anda ortaya çıktı ve oturduğum bankta arkama oturdu.Siklememek istedim ama en son bi naber diyim dedim 20 dakika sonra.Döndüğümde yoktu.Neyse boşver dedim oyuna devam ettim.İnstagram bildirimlerim kapalıydı.30 dakika sonra instagramımı açtım ve takip isteği yolladığını gördüm.Üstüne bir de mesaj atmış arasana konuşalım diye.Ben de aramasına gerek olmadığını yüzyüze konuşmamız gerektiğini söyledim.Ormanda geçiyor etkinlik bu arada.Çıktık yukarı doğru.Bir banka oturduk.Ben babamın malıymış gibi yayıldım banka(olması gereken) o da diğer uca oturdu.Dedim yanıma gel uzakta durma.Geldi yanıma.Heh söyle dedim.Neden soğuk olduğumu ve kötü bir şekilde mi ayrıldık diye bir soru yöneltti.Ben de yapım bu diyerek geçiştirip havadan sudan muhabbet ettikten sonra yürüyelim dedim.Biraz daha ormana doğru ilerledik.Dur dedim ve ayakta konuşmaya başladık.Ben de ayakta dururken iyice içine girdim uzak durmadım(onun kişisel alanının benim için önemli olmadığını göstermek gibi birşey bu).O kendince duygu sömürüsünü yaparken saçını kenara çektim ve öptüm.Bir süre yiyişmeyle ve bitakım el hareketleriyle geçti :).Sonra kafamı çekip özledin mi beni diye sordum.Evet dedi kısık bi sesle.Ben de dedim ahan bu güzel tabak olur.Buraya kadar herşey güzel.Numarasını aldım.Arkadaşlarımın yanına gittim.Bana ciddi ciddi ‘niye kızlarla konuşuyosun’ muhabbeti yapmaya başladı.E sonrası tabi tahmin ettiğiniz gibi benim ona aramızda arkadaşlıktan başka bişey olamayacağını söylememle devam etti ve konu da burda kapandı.Eski sevgiliyle devam etmek kırmızı hap mantalitesine ters geliyor gibi dursa da sırf sevdiğim vücut tipi olduğu için bir şans vermek istedim.Fakat şansını kaçırdı :)
Saygılar..

Eski sevgili ile tekrar sevgili olmak saçma ama çakmak saçma değil :D Fuckbuddy olurmuş o kızdan rahat

Eski sevgili ile tekrar sevgili olmak saçma ama çakmak saçma değil :D Fuckbuddy olurmuş o kızdan rahat
Fuckbuddy mevzuları için daha erken be biraderim.Üniversiteye gidicem bu sene.Orda ev tutarım.O zaman başlar.Fuckbuddy için boş ev bulamıyorum ;(

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8