Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Beta'nın Alfa Olması

junyurhayyam

Forumdan Uzaklaştırıldı
Selamlar planlarımın arasında olan bir geleceğe yatırım tatkiğidir.

Beni tanıyan arkadaşlarım üst bir insan olarak tanıdı ve bu izlenimi korumak için sürekli üstün,ideal özellikler için çalıştım.Psikolojik çöküş yaşadım sonralarında varoluşçuluk nhilizim pestimizim anlarsınız ya . 1-1,5 sene geçti biraz düzelmeye sosyalleşmeye kıyafetlerime kokuma özen gösterdim sonra şu problem baş gösterdi. Herkes neyapçan,neyapçan diye sormaya başladı, cevaplarım geçiştiriciydi.Ben dışardan bakılcağı üzere geleceği rahat olan birisi değilim ama nedense çok rahatım yada herkes mi stresli ?
Üst insan olarak tanınmanın sıkıntısı sürekli üst olmak hep iyi olmak heeeeeeeep.Kaslarım erimiş,sivilcelenmişim,kitap okuya okuya patates olmaya başlamışım,arada sırada zevk için spor yapardımda istikrar dersen o yok,yemek dersen yerdim baya.Çok görüşmediğim arkadaşlarımla karşılaştığım zaman üst dudak kalkar ve içindeki şu sesi duyabliyordum ulan bu çocuğu ne olmuuuuş.Şuan gelişiyoruz bazen sabredemiyorum ööööööf diyip bıraktığım oluyor ama yola devam,yaşamak isityorum eee ozaman neden yaşamımı çekilmeyecek bir hale getireyimki.

Adım 1 Hedef Kızları Bulun
Hedeften kastım sizle diyaloga girecek ama size geri dönmeyecek kız modelleri.Hedeflerle konuşun sohbet edin güldürün, haftada 2 -3 kez kafidir.Shit test frame denilen olayları biliyorsunuzdur onlarıda geçin ama beyler sadece bunlarla olmuyor,toplumdaki leveliniz hep geçerli değil ama genellikle geçerli.Şuan siz bir sporda iyi olmanız bile yetmiyor tipiniz konuşmanız bir çok şeyiniz yeterli olması gerekiyor.DİŞİ SEÇER red pillciler ne derse desin hep dişi seçti,bazı dişiler seçmek için seçilen olmak ister,niyetlerini anlamanız gerekiyor.Adınız çıkmayacak şekilde birsürü kıza yürüyün aslanlarım benim.Buluşursanız daha iyi belki sevgiliniz olacaktır,stratejinizi duruma göre değiştirin.Bu strateji size göre olmayacaktır.

Adım 2 Sizi Uydusu mu Olarak Görüyor ?
Evet yanlış duymadınız büyük ihtimal sizi uydusu olarak görecektir oleeeeeey be.Uydusu olarak gördüğünüzü düşündüğünüz anda yazmayın,mesaj atarsada cevaplamayın.

Adım 3 Kardeşim Bir Zahmet Tembellikten Vazgeç

Adım 4 Yüksek İnsanlarla Bağlantınız Olsun
Beyler liseden liseye değişir ama okulun izlemekten en çok zevk aldığı spor ve oyuncuları yüksektir,bizim arkadaş bilek güreşinde Türkiye 2.si oldu pek iplemediler .d anca biz arkadaşları filan oooooo birincimi oldun sen vay be moduna girdik.Bu adamlarla vakit geçirmenin yolunu bulun,bunun amacı daha güzel kızlarla iletişim halinde olmanız.

Adım 5 Sosyal Medyanıza Bir Şekle Sokun
Keko gibi sizin olmayan BMW ile çekilmek yerine sizin olmayan BMW'yi sizin gibimymiş gibi fotoraf çekilmek ayrı birşey.Bu yolu çok tafsip etmiyorum ama işe yararmı yarar.
Ben şuanda instagramım olmasına rağmen kullanmıyorum.Fotoraflarınızla insanlara karşı nasıl algı dayatmak istediğinizi planlayın,gerçek algıladığınızdır.

Adım 6 Yüksek Kızlarla Hafiften Flörtleşin
Beyler gelişim aşamasındasınız bir zahmette kitap okursunuz,bana göre en önemli olan şey kızı tanımak,panadoranın kitabı kısa olsada genellemeye uyuyor tavsiye ederim.

Adım7 Zaten Size Mezaj Atacaklar
Aralarında bazılarını seçin,çevrenizde kızlar olsun.İnsanlar neden bu çocukla takılayım diye düşünürse en azından maddi bir menfeatleri var,insan tanımak bu devirde önemli.

Adım 8 100 Tl'lik malı 50'ye vermeyin
Ulan siz unca aylarınızı vermişsiniz belkide yıllarınızı ama sizden çok düşük kızamı kendinizi satacaksınız ha ? Yok öyle şey çomarım ben kardeşim yermiyim bak gözlerime bak.
İster zırlasınlar,ister ağlasınlar, eski kızlar tabaklık yok öyle ilişki milişki.Sen bu bebelerden daha iyisine layıksın zaten içgüdüsel olarak ıyy bune lan diycen ama ezikliğin filan tutar aman ha.

Adım 9 Üst Değerdeki Bir Kızla İlişki Kurun
Siz 10 liralık olduysanız bile mille sizi 100 liralık olarak algıladI.

GERÇEK ALGILADIĞINDIR

Red Pill okuyup işine gelmeyen kısımları gördükçe yahudilerin peygamberleri öldürmesi gibi sen de işine gelen kısımları alıp gerisine düşman olmuşsun.
Ya gerçekten mavi yönün karakterine baskın çıkıyor kabul edemiyorsun.
Ya da sen okuduğun çoğu şeyi anlamıyorsun(benim oyum bu yönde).
Bu sorunu çözmeye bak.
Aksi takdirde kadınları odağına alır, biz yolumuzu yürürken, sen senin dediğin gibi "seçilmek" için kadınların rafında bekleyedurursun.

Adımız çıkmadan kızlara nasıl yürüyeceğiz? illaki çıkmaz mı?
şu şekilde diyelim sen a kızına yürüyeceksin arkadaşları b c d uzak f g h
bağlantılarına bakacaksın bir akradaş gurubundan birtanesine,gidipte tüm kızlara yürürsen bu çocuğu biliyormusun yhaaa bana yürümüştü xd normal erkek arkadaşlarınada anlatır senin isminde yavşağa çıkar ha unutulurmu unutlur.

Red Pill okuyup işine gelmeyen kısımları gördükçe yahudilerin peygamberleri öldürmesi gibi sen de işine gelen kısımları alıp gerisine düşman olmuşsun.
Ya gerçekten mavi yönün karakterine baskın çıkıyor kabul edemiyorsun.
Ya da sen okuduğun çoğu şeyi anlamıyorsun(benim oyum bu yönde).
Bu sorunu çözmeye bak.
Aksi takdirde kadınları odağına alır, biz yolumuzu yürürken, sen senin dediğin gibi "seçilmek" için kadınların rafında bekleyedurursun.
Alice harikarlar diyarında olmak güzelmidir bilmiyorum.Şu cümle hep aklımda :
Aptal tamamen ikna edilmiştir ve tamamen ikna edilmiş insanlar aptaldır.

Dokunulmaz olduğunda dokunman zorlaşır.
Üst insan gibi davranırsan ve millet senin aslında bir balon olduğunu görürse patlarsın. Bu kadar basit.
Görmemeleri için ne yapabilirsin? Diğer üst insanlarla takılmak tabii ki en düz yol. Üst tabaka gibi görünüp alt tabakaya yanaşırsan insanlar sorar tabi "ulan bi yanlışlık mı var bunda" diye.
Bahsettiğin üst tabakadan 100 kişide 1 tane çıkar. Çıkmayabilir de. Ancak onlar alt tabakanın aksine senin nasıl bir balon olduğunu ilk bakışta anlayabilir. Orijinal balenciaga giyen biri çakmayı gördüğünde nasıl anlayabiliyorsa aynı şekilde. Olduğun kişiyi değiştirmeye çalışırsan elbet bir yerde patlarsın. Kendi alanını domine edip kendini ne kadar doldurursan üst tabakaya çıkma ihtimalin artar.
Bu anlattıklarınla basit bir kızı belki kaldırabilirsin ama tadı alamazsın. Çünkü bunlara düşenler aynı senin gibi şişerek üst tabaka olmaya çalışmıştır. O güzelliğiyle, sen okuyarak. İkiniz de birbirinizin ne olduğunu anlarsınız ama karşıdaki bilmiyormuş gibi yaparsınız. Basit sosyal dinamiklerdir bunlar.

Neyse uzun sözün kısası, balon olursanız balonlara takılırsınız. Balon olmayın.

Dokunulmaz olduğunda dokunman zorlaşır.
Üst insan gibi davranırsan ve millet senin aslında bir balon olduğunu görürse patlarsın. Bu kadar basit.
Görmemeleri için ne yapabilirsin? Diğer üst insanlarla takılmak tabii ki en düz yol. Üst tabaka gibi görünüp alt tabakaya yanaşırsan insanlar sorar tabi "ulan bi yanlışlık mı var bunda" diye.
Bahsettiğin üst tabakadan 100 kişide 1 tane çıkar. Çıkmayabilir de. Ancak onlar alt tabakanın aksine senin nasıl bir balon olduğunu ilk bakışta anlayabilir. Orijinal balenciaga giyen biri çakmayı gördüğünde nasıl anlayabiliyorsa aynı şekilde. Olduğun kişiyi değiştirmeye çalışırsan elbet bir yerde patlarsın. Kendi alanını domine edip kendini ne kadar doldurursan üst tabakaya çıkma ihtimalin artar.
Bu anlattıklarınla basit bir kızı belki kaldırabilirsin ama tadı alamazsın. Çünkü bunlara düşenler aynı senin gibi şişerek üst tabaka olmaya çalışmıştır. O güzelliğiyle, sen okuyarak. İkiniz de birbirinizin ne olduğunu anlarsınız ama karşıdaki bilmiyormuş gibi yaparsınız. Basit sosyal dinamiklerdir bunlar.

Neyse uzun sözün kısası, balon olursanız balonlara takılırsınız. Balon olmayın.
yani itilaf devletlerindeki italya olmayalım basamak basamakmı atlayalım

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8