Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Beyler 3 4 kişilik kız grubunda Lider Hangi kız olur ? Hangi kızın sözü dinlenir dediği yapılır?

En Güzelin mi?, Bedeni en iri olanın mı,Göğüsleri en şişkin olanın mı? (Bunu bir yerde okumuştum.),Daha erkeksi olanın mı?, Yoksa en çok ilgi görenin mi?

"Herkes ile arası iyi olan hafif kilolu Merve" diye bir kız tipi vardır. Her okulda her amfide en az bir tane bulunur, heh işte onlar grubu domine der.

Alfalık karakterle alakalıdır fiziksel özelliklerle değil ortamı gözlemlryip alfayı senin bulman gerek

Geçenlerde çok sevdiğim, kültürlü, filozof tipli bir abimle üniversitenin kampüsünde oturmuş muhabbet ediyoruz. Bu sorunun aynısını sordum, "abi" dedim, "kadının Alfasını nasıl anlarız ?"
Dedi "Kendini s*ktirenden Alfa mı olurmuş ?" diye.
Sustum.

Guzellik onemli bir faktor,genelde oyle oluyor.

Kadınlar arasında alfalık diye bir şey yok. Aralarında çok güçlü hiyerarşi var ve bunun çok fazla etkenleri var. (Güzellik,fizik,zenginlik,sevgilileri ya da şimdi ki sevgilisi vs.) Ama ortamı domine eden tip en beta olanıdır. Her an dedikoduya hazır yüzüne güldüğünün 2 dakika sonra arkasında vay or*spu diyenidir. Yani şu eski tiplerden örnek verecek olursak ortalığı karıştıran gece gündüz kapı önünde oturan milleti dikizleyen onun bunun arkasından laf dağıtan tipler. Altın dişide bu özellikler olmadığı için bu tipleri s*klemez bile.

En Güzelin mi?, Bedeni en iri olanın mı,Göğüsleri en şişkin olanın mı? (Bunu bir yerde okumuştum.),Daha erkeksi olanın mı?, Yoksa en çok ilgi görenin mi?
Erkekler tarafından en çok kesilen,en çok ilgi duyulan tabikide. Kadınlar bunları lider seçerler etrafında dönerler.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8