Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Beyler fikirlerinize ihtiyacim var

Ya sen bu forumdan siktir git yada o kıza siktir cek bi bitmediniz.

Senden duysak iyi olur biliyoruz az cok ama duyalim
Sorudan çok fazla bir şey analamadım anladığım kadarıyla yazıyorum:
Onu çok sevdiğini düşünüyorsun o olmazsa olmaz o benim birtanem en iyi kız o diğer kızlarla olmaz ben o kızı istiyorum diye düşünüyorsun
Düşünme birsürü kız var hiçbiri ama hiçbiri emin ol en iyi kız değil en iyi bulabileceğin değil bir çok kız var senin tek kızı düşünmen dar kafalılık o kız olmazsa diğeri olur o olamzsa o olur ve bilmediğin binlerce kişi olabilir o yok kadınlar var ve sen onlarla eğlenirsin onları okadar düşünmezsin özür dilemezsin sen erkeksin red pill oku biraz ve tabi ki blog

"sürekli bitip başlayan ilişkilerde narsizm vardır" sözünün bir kanıtı daha. Kıza yol ver, tüm bağını kopart ve onda yaptığın hataları göz önünde bulundurarak kendini geliştir. Aynı anda çok kızla konuş tecrüben artsın. Yeniden doğ

dostum böyle hassas kızlarla çok karşılaştım,ilk başta kendini çok fazla açmayacaksın sonra herşeyine karışmaya çalışıyorlar sen laf yapınca da ağlamaklı oluyor rahat takıl rahat kızları bul :)

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8