Alfaloji Forum

Aramıza katılarak diğer forum üyeleriyle etkileşimde bulunabilir, fikirlerini beyan edebilir ve paylaşım yapabilirsiniz. Üstelik foruma üyelik kısa bir süre için ücretsiz.

Beyler herkes hayatını değiştiren yazıları paylaşsın

Sosyal Beceriler beyler bu yazılardan o kadar etkilendim ki sorunların çözümlerini dışarıda ararken bu yazılar sayesinde kendi içimde buldum, o derece.

Film: Ronaldo (Belgesel) bu film, başarı konusunda büyük bir ilham olmuştur bana. Hani kulaktan dolma bilgilerle gelen halkın genelde bir görüşü vardır: ''Ya birader, torpilin olacak, hırsızlık yapmadan başarı zor. Hiç normal yollarla başarılı olan insan gördün mü?'' gibi görüşleri darmaduman eden bir film. Tamam elbette torpillerle, illegal yollarla başarılı olan insanlar mevcut ancak bunu, her başarılı insana sallamak ve başarılı olmanın tek yolu olarak görmek kadar aptalca bir şey olamaz.

Forum makalesinde '' O anı beklemek.'' türünde bir yazı var. Bu da bana büyük bir ilham olmuştur. Mesela oturduğum yerden mükemmel olmayı beklerken bunun büyük bir saçmalık ve sırf korkudan dolayı hareket edemediğimi anlamamı sağladı. Kesinlikle tavsiye ederim.

Youtube'da Joker'in tavsiye verdiği birçok videolar var. Onları da okumalısın, gayet işe yarıyor. Haa elbette katılmadığım noktalar da var, mesela bazı videolarında çok fazla cinsellik barındıran bakış açıları mevcut.

Abi yazna herkese teşekkürler ama cidden bu kadar mı 2 kişi falan paylaşmış herhalde beyler burada adam akıllı bir arşiv oluşturmakta bahsediyorum Allah aşkına gönderin şuraya bir kaç belge yazı her neyse. Bencil olmayın

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8