Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Bilgi paylaşılmaz

20 kişilik arkadaş grubum var wp grubunda sohbet muhabbet ediyoruz felan hepsi Karı kızdan yana beta amk.
Bende bunlara akıl veriyorum tavsiye veriyorum. Pua ile ilgili kitaplar önerdim (erkeğin kutsal kitabı, prenslere dönüşen kurbağalar, ustalık gerektiren kafaya takmama sanati, ve iktidar güç sahibi olmanın 47 yasasi) 20 kişi bu kitapları okudum diye orantısız 2 aydır dalga geçiyorlar benim tek amacım vardı bunlar birsey öğrensin bilgiyi yaymakti bugün en son sinirliydim yine dalga geçmeye başladılar ve sonuç olarak hepsine yolu verdim. Çok ciddiyim arkadaşsızlık çok daha güzel birsey

Ben bu konuyla alakasi olmayan birine bu tur bilgileri hic vermiyorum , ha bakiyorum karsimdaki bana bilgili oldugunu hissetiriyor , bu konularda birseyler bildigini hissetiriyor , o zaman paylasirim

Karsindaki ne kadar caresiz olursa olsun bilgiyi isleyecek kapasite yoksa ona verme

20 kişilik arkadaş grubum var wp grubunda sohbet muhabbet ediyoruz felan hepsi Karı kızdan yana beta amk.
Bende bunlara akıl veriyorum tavsiye veriyorum. Pua ile ilgili kitaplar önerdim (erkeğin kutsal kitabı, prenslere dönüşen kurbağalar, ustalık gerektiren kafaya takmama sanati, ve iktidar güç sahibi olmanın 47 yasasi) 20 kişi bu kitapları okudum diye orantısız 2 aydır dalga geçiyorlar benim tek amacım vardı bunlar birsey öğrensin bilgiyi yaymakti bugün en son sinirliydim yine dalga geçmeye başladılar ve sonuç olarak hepsine yolu verdim. Çok ciddiyim arkadaşsızlık çok daha güzel birsey
Bas tekmeyi.

Sen kaliteli bir erkek olarak elinden geleni esirgememişsin bu çok güzel , bilgiye aç olmayan insanlara bir şey öğretmek çok zor, onlar ancak gidip sabahtan aksama kadar oyun oynasınlar , kendisini geliştirmicek şeylerle debelensinler ,
yarın bir gün sen gelişiminin doruklarında olduğun zaman bunu nasıl yaptığını , başardığını soracaklar .... onlar sadece konuşsunlar atalarımızın çok güzel bir sözü var ;

^^Lafla peynir gemisi yürümez ^^
İcraatına devam et , bir şeyler yapabildiğini göster , sen kendine inanmazsan başkası sana niye inansın kısaca olay bu , yol vermen yerinde bi hareket olmuş dostum :)

En güzelini yapmışsın takdir ettim. Gel burada paylaş bilgilerini :)

Yardım istemeyen kimseye tavsiye vermeyin geçler siz kötü olursunuz.

içinde bulunduğun grup senle aynı düşüncede olmak zorunda değil. betaysa kendilerine betadır geliştireceğim diye ne uğraşıyorsun? sohbet-muhabbet grubun işte takıl keyfine bak.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8