Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Kitap Önerisi Bilinçaltının Gücü

Okuduğum yararlı kitaplardan birisi bilinçaltı ve mekanizmasını anlatıyor,telkinleri nasıl kabul edeceğini falan.Forumdaki her üyenin okumaya gerek duyduğu kitap çünkü kendini değiştirmek istiyorsan önce kafanın içindekileri değiştirmelisin ve bu kitap size yardımcı olacaktır.

Ekli dosyalar

• 2196-Bilincaltinin_Gucu-Joseph_Murphy-Asli_Shimshek-2009-276s.pdf
    3.7 MB · Görüntüleme: 78
Ben bu kitaba başlamıştım anlattığı şeyler çok ayrıntı ve emek gerektiren ve pek fazla ise yarayacağını düşünmedigimden yarıda bıraktım kitabı. Motivasyon zırvası gibi geldi.
Sen önerdiğine göre okuyup faydasını görmüşsün bize de anlatır mısın ne gibi faydalarını gördün?
Bilinçaltı önemli biliyorum fakat böyle sözlü telkinler ve düşünce yapısıyla pek fazla değişeceğime inanmadım.

Güzel bir kitaba benziyor bakalım inşallah hüsran çıkmaz sonuç

Ben bu kitaba başlamıştım anlattığı şeyler çok ayrıntı ve emek gerektiren ve pek fazla ise yarayacağını düşünmedigimden yarıda bıraktım kitabı. Motivasyon zırvası gibi geldi.
Sen önerdiğine göre okuyup faydasını görmüşsün bize de anlatır mısın ne gibi faydalarını gördün?
Bilinçaltı önemli biliyorum fakat böyle sözlü telkinler ve düşünce yapısıyla pek fazla değişeceğime inanmadım.
Kardeşim bu kitab gerçekten hayattımda gördüğüm en sıkıcı kitap sadece içinden aldığım bir kaç bilgi işime yaradı hayattan bir şey istersen gerçekten oluyormuş gibi davranacıksın ve kesin olacağına inanacaksın kitapta bi yerde farklı dinlere sahip olduğumuzu ama bir Müslümanın ki gibi Yahudinin de dualarının kabul olduğunu söyleyip duayı Tanrılara değil bilinçaltının arzusuna bağlamış.Hani bizde derler ya kabul olan dua en yürekten olan dua diye onun gibi bişey.Hayatta ilk defa bişey istedim ama bilmiyorum böyle çok rahattım yani sanki çok güvendiğim birinden bişey istemiş kadar olacağına inanıyordum 2 gün sonra istediğim şey gerçekten elime geçti bilmiyorum tesadüfte olabilir.

Kitabi 2 kez okudum ve hepinize tavsiye ederim.

Yazan dayımız gerçekten ÇOK abartmış olsa da genel mantığı tamamen doğru. En basitinden kendinizi sabah erken kalkmaya şartladığınızda alarm ya da herhangi bir dış etki olmadan zımba gibi yataktan fırladığınız birkaç anınız vardır. Yıllarca sosyal medya, televizyon, okul vb. yüzünden "eşitlik" politikasına maruz bırakılarak büyüdük ve doğru yolu bulamayan ÇOK FAZLA İNSAN hala aynı kafa yapısına sahip. Bilinç, bilinçaltının bekçisidir. Bir şeyi bilinçaltınıza sokup genel kabul sisteminize uydurmak için -içselleştirme olarak bilinir genelde- TELKİN yoluyla sabah uyandıktan sonra ve gece uyumadan önce tekrar ederek bilinçaltınızın kapısını zorlamalısınız. İçselleştirme ve gerçek anlamda değişimin yöntemi budur.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8